Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
C.C. Nesterlé
Nistelrode
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
07:00
Het Pompstation
Amsterdam
World Forum Theater
Den Haag
15:00
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:00
dB's
Utrecht
19:30
Paard
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:30
Mezz
Breda
22:30
Xinix
Nieuwendijk
22:30
Vera
Groningen
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Kampanje
Den Helder
13:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:00
PopEi
Eindhoven
14:30
Agora Theater Druten
Druten
World Forum Theater
Den Haag
15:00
Bimhuis
Amsterdam
15:00
Chassé Theater
Breda
15:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
15:00
Little Devil
Tilburg
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
New Orleans Jazz Café
Groningen
19:30
P60
Amstelveen
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Orpheus
Apeldoorn
11:00
Waalse Kerk Breda
Breda
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Spirit of 66
Verviers
vrijdag 03 januari 2020
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Raymond Clement
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Brothers in Arms
Spirit of 66, Verviers
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Chassé Theater, Breda
20:30
WC Experience
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Ack van Rooijen
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Depression Club
Paard, Den Haag
21:00
On The House: Happy New Year
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 januari 2020
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Nesterlé, Nistelrode
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Wesopa Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Spiegel, Zwolle
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Zuiderstrandtheater, Den Haag
07:00
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Thriller Live - Celebrating the undisputed King of Pop
Mainstage, 's-Hertogenbosch
19:00
Cannabis Corpse
dB's, Utrecht
19:30
The Dirty Daddies
Paard, Den Haag
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
Mercy John
Paradiso, Amsterdam
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Swinging in the Clouds: Gordon Webster
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Martiniplaza, Groningen
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Dutch Swing College Band - Nieuwjaarsconcert
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Ground Control plays David Bowie
Bibelot, Dordrecht
20:00
DJ’s Mans Prinsen & Jaap Heerze en de band Killer and the Cool Cats -
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Thriller Live - Celebrating the undisputed King of Pop
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Snelle
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Celine Cairo - Birds of Paradise
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Peter Koelewijn & The Rockets
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Supertrap - Breakfast in America
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Het Nieuwe Lied
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Swingen bij Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Willy Sommers
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Jan Akkerman
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Raymond Clement
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Physical Graffiti
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Brothers in Arms
Spirit of 66, Verviers
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
LOS METALLICOS
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Hadewych Doet De Dames
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Uchronia
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Kaptana / Postfris
Paard, Den Haag
21:00
Prof. Nomad Session: Tribute To David Bowie
P60, Amstelveen
21:00
Bob Wayne
Podium 't Beest, Goes
21:00
Elvisdag 2020
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:30
WC Experience
Mezz, Breda
22:30
Daredevils
Xinix, Nieuwendijk
22:30
The Sensational Second Cousins
Vera, Groningen
zondag 05 januari 2020
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tino Martin
Theater de Kampanje, Den Helder
13:00
De Enige Echte Bossche Popquiz
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:00
Singshop Unplugged
PopEi, Eindhoven
14:30
Harry Sacksioni
Agora Theater Druten, Druten
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
15:00
Deelder & Van der Lek
Bimhuis, Amsterdam
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Chassé Theater, Breda
15:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
15:00
Snake Bite Love
Little Devil, Tilburg
15:00
Rockabilly Boogie Band
CHV Noordkade, Veghel
15:30
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Harmen Fraanje / Jeroen van Vliet
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
J R&B Bluesband
New Orleans Jazz Café, Groningen
19:30
Enthroned, Schammasch & Caronte
P60, Amstelveen
Janne Schra / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Koninklijke zangvereniging Mastreechter Staar - Sjevraoje
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Snelle
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Volkskrant Comedytalenten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Barbaros
Paradiso, Amsterdam
maandag 06 januari 2020
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Floralis, Lisse
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Gerard Cox - Cox, De Grote Grijze Belofte
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:45
Harry Hendriks
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 07 januari 2020
Rayen Panday - Trigger
Werftheater, Utrecht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Yora Rienstra - UP
Orpheus, Apeldoorn
11:00
Martin Oei / Wouter Harbers
Waalse Kerk Breda, Breda
20:00
The Analogues
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
20:00
Daan Boom - De Eerste
Schuur, Haarlem
20:00
The Blue Chevy's
Spirit of 66, Verviers