Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Omval
Diemen
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Idea
Soest
Gigant
Apeldoorn
22:00
Vorstin
Hilversum
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Huiskamer
Weert
Agnietenhof
Tiel
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Sneek
Sneek
Orpheus
Apeldoorn
Maassilo
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
De Machinefabriek
Coevorden
C.C. Hasselt
Hasselt
Theater De Lievekamp
Oss
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Luctor et Emergo
Rilland
4AD
Diksmuide
Werftheater
Utrecht
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Boerderij
Huizen
Martiniplaza
Groningen
013
Tilburg
Radio Kootwijk
Radio Kootwijk
Martiniplaza
Groningen
The Jack
Eindhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
Vorstin
Hilversum
Scala Theater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
Schouwburg Odeon
Zwolle
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Zonnehuis
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Roepaen
Ottersum
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Het Pompstation
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Musiater
Zevenaar
P60
Amstelveen
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Eendracht
Gemert
Simplon
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Spant!
Bussum
Boerderij
Zoetermeer
Koppelkerk
Bredevoort
De Pul
Uden
Melkweg
Amsterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Paard
Den Haag
't Hooghuys
Veghel
De Flux
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Vera
Groningen
P3
Purmerend
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Scala Theater
Utrecht
Gelredome
Arnhem
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Manifesto
Hoorn
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Grenswerk
Venlo
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
vrijdag 16 oktober 2020
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nederpop All Stars - Unplugged
Podium Hoge Woerd, De Meern
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Goudse Schouwburg, Gouda
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Fransche School Culemborg, Culemborg
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater De Omval, Diemen
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater Ludens, Voorburg
Dwight Dissels / Leona Philippo - Hart & Soul
Theater de Purmaryn, Purmerend
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
Remy van Kesteren
Gigant, Apeldoorn
22:00
HILLYWOOD RAINBOW BALL
Vorstin, Hilversum
Judy Blank
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
zaterdag 17 oktober 2020
Yuri Honing Acoustic Quartet - Bluebeard
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Vlamousse - Saampies
Theater de Huiskamer, Weert
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Agnietenhof, Tiel
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Posttheater, Arnhem
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg Lochem, Lochem
Ruud Hermans
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ocobar - On the Road Again
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Kardol - Welkom
Theater Sneek, Sneek
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
Left of the Dial
Maassilo, Rotterdam
Kiki Schippers - Meer
Het Klooster, Woerden
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Machinefabriek, Coevorden
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Hasselt, Hasselt
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater De Lievekamp, Oss
Iris Hond
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Fuse live
Luctor et Emergo, Rilland
De Kift
4AD, Diksmuide
Daniëlle Schel - OK
Werftheater, Utrecht
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Chassé Theater, Breda
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
De Kattendans, Bergeijk
Alex Ploeg - EGO
Theater De Boerderij, Huizen
K3 - Dromentour
Martiniplaza, Groningen
Rebelion presents The First Dose - Middagshow
013, Tilburg
Ligconcert: the best of Einaudi
Radio Kootwijk, Radio Kootwijk
K3 - Dromentour
Martiniplaza, Groningen
Wanted Man live @ Cafe The Jack
The Jack, Eindhoven
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Schie, Schiedam
The Funkstamatics feat. Efraïm Trujillo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
AvroTros Muziekcafe
Vorstin, Hilversum
Suzan & Freek
Scala Theater, Utrecht
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Mamihlapinatapai
Paard, Den Haag
The Kik
Patronaat, Haarlem
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
Rebelion presents The First Dose - Avondshow
013, Tilburg
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Rolf Sanchez - Mi Aventura
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Fischer zingt Hazes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kevin
DeLaMar, Amsterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Het Zonnehuis, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
Charl Delemarre
Roepaen, Ottersum
Brainpower
Gebr. De Nobel, Leiden
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Goudse Schouwburg, Gouda
The Best of the Carpenters
Theater De Willem, Papendrecht
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
Theater De Veste, Delft
Shifting Daylight - Gemmae
Theater De Leest, Waalwijk
Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
Rob Dekay
De Helling, Utrecht
Rayen Panday - Trigger
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Het Musiater, Zevenaar
La Nique
P60, Amstelveen
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jim van der Zee - Starting the Engine
De Eendracht, Gemert
Jack and the Weatherman
Simplon, Groningen
Flip Noorman - Leonard Cohen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Spant!, Bussum
Andrew & Jasper Rock 'n Roll Revue
Boerderij, Zoetermeer
Yori Swart
Koppelkerk, Bredevoort
Y&T
De Pul, Uden
Waltzburg
Melkweg, Amsterdam
Vive La Fête
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Troy Dominiq
Paard, Den Haag
Tim Akkerman
't Hooghuys , Veghel
This Is Jackson
De Flux, Zaandam
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Doornroosje, Nijmegen
The Heck
Vera, Groningen
The Doors in Concert
P3, Purmerend
The Best of Simon & Garfunkel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Suzan & Freek
Scala Theater, Utrecht
Snollebollekes
Gelredome, Arnhem
Snelle
AFAS Live, Amsterdam
20:00
School Is Cool
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sandra van Nieuwland
Manifesto, Hoorn
20:00
Rude Radiation
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Popronde Pre-Party
Grenswerk, Venlo
20:00
OneRepublic
Vorst Nationaal, Brussel
NIGHTS ON BROADWAY | Performed by Night Fever-the best of the BEE GEES
AFAS Live, Amsterdam
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen