Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Ahoy
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Cafe Daniels
Wageningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Groene Engel
Oss
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Helling
Utrecht
Chassé Theater
Breda
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
22:00
The Jack
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Little Devil
Tilburg
Merleyn
Nijmegen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Theater De Tuin
Leusden
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Agnietenhof
Tiel
23:00
Café Loburg
Wageningen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Marekerk
Leiden
Diligentia
Den Haag
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Paard
Den Haag
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Chassé Theater
Breda
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Idea
Soest
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater `t Spieker
Eibergen
00:00
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
donderdag 23 januari 2020
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kennemer Theater, Beverwijk
Floor Jansen
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Ferocious Dog
Luxor Live, Arnhem
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Junushoff Theater, Wageningen
Echt Gebeurd op Reis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Dutch Eagles
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Dominic Seldis
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Theater de Kampanje, Den Helder
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Zaantheater, Zaandam
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Meenthe, Steenwijk
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ciao Lucifer
Cafe Daniels, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Hoftheater, Raalte
20:00
Axelle Red
C.C. De Mol, Lier
20:00
Arno
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Arcadian
La Madeleine, Brussel
20:30
Anton Eger / Matt Calvert / Niels Broos / Robin Mullarkey
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Angela Groothuizen
TivoliVredenburg, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
070 Shake
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 24 januari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Figi Theater, Zeist
20:00
Vandiekomsa
Groene Engel, Oss
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:00
Trilogie Der Filmmusik
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
De Helling, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
De Meenthe, Steenwijk
21:00
The John Martyn Project
Groene Engel, Oss
20:00
The John Martyn Project
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
The Dolmen
P60, Amstelveen
20:30
The Dirty Daddies
Vorstin, Hilversum
The Bentleys - To Liverpool And Back
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Analogues
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Harmonie, Leeuwarden
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:00
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Het Klooster, Woerden
22:00
Storing
The Jack, Eindhoven
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Cammeleur, Dongen
20:00
Spo Dee O Dee
Melkweg, Amsterdam
20:30
So Long Cohen (reprise) - Bas Steman, Ernest Beuving, Marlies Claasen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
shuulak
Little Devil, Tilburg
Sea Girls
Merleyn, Nijmegen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sam Baker
Theater in de Steeg, Den Haag
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Tuin, Leusden
Rayen Panday - Trigger
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Raìces Cubanas on tour 2020
Agnietenhof, Tiel
23:00
Queen's Pleasure
Café Loburg, Wageningen
20:15
Queen The Music
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Purple Pilgrims
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Portland
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:00
Port Noir
Melkweg, Amsterdam
19:30
Pieter Jan Leusink - Stabat Mater
Marekerk, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Noah Gundersen
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
New Cool Collective
Paard, Den Haag
20:15
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Meindert Talma: De Domela Passie
Vera, Groningen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater Hof 88, Almelo
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Chassé Theater, Breda
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Idea, Soest
21:00
Live at LOLA: The Freelancers (featuring Creighton)
LOLA050, Groningen
20:30
Litzberg / The Secret Love Parade
EKKO, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Parkgebouw, Rijssen
Lebbis - De Ervaring
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Kraak & Smaak
013, Tilburg
Kim Petras
Melkweg, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater `t Spieker, Eibergen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
C.C. Deurne, Deurne
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen