Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
P3
Purmerend
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
De Hofnar
Aalten
00:00
De Toegift
Den Hoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
22:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Spirit of 66
Verviers
Muziekcentrum Dranouter
Dranouter
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
Acropolis
Megen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Meervaart
Amsterdam
21:00
013
Tilburg
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Ahoy
Rotterdam
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
20:00
Brothers
Bunnik
AINSI
Maastricht
20:15
Singer Theater
Laren
00:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
00:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Mezz
Breda
00:00
Cultura
Ede
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Den heuvel
Alphen
00:00
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
23:45
Melkweg
Amsterdam
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Agnietenhof
Tiel
ATLAS Theater
Emmen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Sojo
Leuven
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
De Amer
Amen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Veluvine
Nunspeet
De Weijer
Boxmeer
20:00
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:30
Werftheater
Utrecht
zaterdag 18 januari 2020
Abba Rocks
P3, Purmerend
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Hofnar, Aalten
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Toegift, Den Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg de Lawei, Drachten
Angela Groothuizen - Lueke binge
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
22:00
Audiotricz / Noisecontrollers / Wildstylez
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Bad Nerves
De Zwerver, Oostende
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Beatles & Beyond - The LSB Experience
De Poorterij, Zaltbommel
22:00
Ben van Dungen Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Bleach (Nirvana Tribute)
Spirit of 66, Verviers
Broeder Dieleman
Muziekcentrum Dranouter, Dranouter
19:00
Bronnie
Melkweg, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Cherry Moon / Sisyphus Stone / StereoJacks coverband / The Velvet Groo
Manifesto, Hoorn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Acropolis, Megen
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
21:00
De Bonanza - met Rob Stenders & Caroline Brouwer
013, Tilburg
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
C.C Warenar, Wassenaar
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
Dennis Wels / Rare Ink / Van Wijnhoven
The BOX, Hilvarenbeek
20:00
Django Wagner / Henk Dissel / John West / Rene Schuurmans / Wesley Kle
Brothers, Bunnik
Do - Mijn Kleine Huis
AINSI, Maastricht
20:15
Dominic Seldis
Singer Theater, Laren
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verbeelding, Purmerend
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater De Veste, Delft
20:15
Dutch Eagles
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Figi Theater, Zeist
20:15
Enge Buren - BASTA!
Hoftheater, Raalte
20:30
EZG & Friends
Mezz, Breda
00:00
Fay Claassen
Cultura, Ede
21:00
For I Am King / Two and a half Girl
V11, Rotterdam
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
16:00
Guy Salomon Group
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Hadewych Doet De Dames
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Imminence
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Iris Hond
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Ivo Rosbeek en de Lotgenoten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Den heuvel, Alphen
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Het Trefpunt, Warmond
20:15
JB Meijers - Deltaboy
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Theaterkerk Hemels, Twisk
21:00
Joe Cocker
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
ATLAS Theater, Emmen
Kurtalan Ekspres
Melkweg, Amsterdam
19:30
Last Train
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lay Down & Listen: Maarten Vos
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
22:00
LIVE: Chaos Club + support
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Marjolijn Van Kooten - Ongestoord
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
23:00
Maschine
Effenaar, Eindhoven
20:30
Matt Perriment
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Michael Moore Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Morning Wood Records showcase at LOLA: Drunktank / Oskoed Slotters / R
LOLA050, Groningen
Murth Mossel - #NoFilter
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Møster!
Sojo, Leuven
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
New Cool Collective
Grenswerk, Venlo
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Posttheater, Arnhem
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Philip Kroonenberg
De Amer, Amen
20:00
Physical Graffiti
Fluor, Amersfoort
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Part 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Queen The Music
Veluvine, Nunspeet
Rayen Panday - Trigger
De Weijer, Boxmeer
20:00
Raymond van het Groenewoud
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht