Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Skâns
Gorredijk
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
22:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Theater `t Spieker
Eibergen
00:00
Agora Theater Druten
Druten
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
C.C. Deurne
Deurne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
13:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
21:00
de wormerveerse vermaning
Wormerveer
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater de Huiskamer
Weert
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
16:00
CHV Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
dB's
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Janskerk
Utrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Het Kwartier
Stolwijk
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
Rotown
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
22:00
P3
Purmerend
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
17:00
De Zwerver
Oostende
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
vrijdag 24 januari 2020
21:00
Live at LOLA: The Freelancers (featuring Creighton)
LOLA050, Groningen
20:30
Meindert Talma: De Domela Passie
Vera, Groningen
Floor Jansen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Skâns, Gorredijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Koornbeurs, Franeker
22:00
Storing
The Jack, Eindhoven
20:30
Jake Orvis & the Bullshit Brothers
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:15
Handsome Poets
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater `t Spieker, Eibergen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agora Theater Druten, Druten
21:30
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Grote Prijs Van Dordt 2019 Showcase
Bibelot, Dordrecht
20:15
Queen The Music
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Cammeleur, Dongen
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Hadewych Doet De Dames
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sam Baker
Theater in de Steeg, Den Haag
19:30
New Cool Collective
Paard, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Spant!, Bussum
20:00
Arno
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Axelle Red
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Nieuwe Kolk, Assen
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Dennis Pol Acoustic Trio / Dorado & Amati Schmitt Qaurtet
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Port Noir
Melkweg, Amsterdam
20:00
A.Rose
Cinetol, Amsterdam
20:00
Spo Dee O Dee
Melkweg, Amsterdam
Hatsune Miku
Ziggo Dome, Amsterdam
Kim Petras
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
The Dolmen
P60, Amstelveen
20:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:00
The Analogues
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater Hof 88, Almelo
20:45
Drukwerk
Podium Victorie, Alkmaar
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 25 januari 2020
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
13:30
Arrow Rock Festival
Hedon, Zwolle
20:00
Oscar Arnold / Vlamousse
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:30
Jan Akkerman
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Het Musiater, Zevenaar
21:00
Sam Baker
de wormerveerse vermaning, Wormerveer
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater de Huiskamer, Weert
20:30
De Kift - BAL
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Death Wave / Maple / The Tambles
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
16:00
MOMfest
CHV Noordkade, Veghel
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Dandelion
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Omar Ka & Fulaband, Lamin Saho, DJ Dave & Jeroen Pek
dB's, Utrecht
20:30
The Fire Harvest / The Sweet Release of Death
EKKO, Utrecht
20:15
Dominic Seldis
TivoliVredenburg, Utrecht
Monster Magnet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gabriel Rios / The Colorist Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Pieter Jan Leusink - Stabat Mater
Janskerk, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
20:15
Cabarestafette
Markant Uden, Uden
Dimmu Borgir + Amorphis
013, Tilburg
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Het Kwartier, Stolwijk
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Roos Blufpand - De Roos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Komatsu & Pander
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Wennekerpand, Schiedam
SONS
Rotown, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
19:00
Fisz Emade Tworzywo
Baroeg, Rotterdam
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Heritage Sinfoniëtta
ECI Cultuurfabriek, Roermond
22:00
Vipers - Queen Tribute
P3, Purmerend
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Dok6, Panningen
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Preuteleute
Kursaal Oostende, Oostende
17:00
Will Samson
De Zwerver, Oostende
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
21:00
The Hoochies
Café de Gouden Leeuw, Nispen