Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
Groene Engel
Oss
LOLA050
Groningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Gigant
Apeldoorn
Prinsenhof
Best
Flint
Amersfoort
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Metropool Enschede
Enschede
Koninklijk Circus
Brussel
013
Tilburg
18:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Dommelhof
Neerpelt
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Helling
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Walhalla
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Paard
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
CHV Noordkade
Veghel
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Zinin
Nijverdal
De Harmonie
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Simplon
Groningen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Drommedaris
Enkhuizen
Drommedaris
Enkhuizen
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Hoftheater
Raalte
Hoftheater
Raalte
Ziggo Dome
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
Energiehuis
Dordrecht
Kursaal Oostende
Oostende
Fluor
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
DRU Industriepark
Ulft
21:30
DRU Industriepark
Ulft
P3
Purmerend
De Vegafabriek
Nijeveen
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Gebr. De Nobel
Leiden
De Meerpaal
Dronten
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Spirit of 66
Verviers
Manifesto
Hoorn
15:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Botanique
Brussel
Theater Ludens
Voorburg
Theater Ludens
Voorburg
19:00
zaal Goedleven
Gentinnes
Het Kielzog
Hoogezand
Paradiso
Amsterdam
Scala Theater
Utrecht
Zaal Dijk
Lemele
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Spirit of 66
Verviers
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
The Jack
Eindhoven
vrijdag 23 oktober 2020
Lebbis - De Ervaring
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
Little Louis / Ryan McGarvey
Groene Engel, Oss
Live at LOLA: Roel C. Verburg en Jaimy Hihaho
LOLA050, Groningen
Lucas Hamming - Haast
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Lucky Fonz III
Gigant, Apeldoorn
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Prinsenhof, Best
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Maxi Jazz
Metropool Enschede, Enschede
Maxime Le Forestier
Koninklijk Circus, Brussel
Mayhem / MortIIs
013, Tilburg
18:30
Mudita
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Multiples (speedy J & Surgeon) - Improvised Live Set
013, Tilburg
Nesim - TaBoe!
DeLaMar, Amsterdam
Nesim - TaBoe!
DeLaMar, Amsterdam
New Cool Collective
Burgerweeshuis, Deventer
Niels Geusebroek - Young at heart
Theater 't Speelhuis, Helmond
OORtreders
Dommelhof, Neerpelt
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
PAX the humanoid
De Helling, Utrecht
Peaking Lights
Tolhuistuin, Amsterdam
Percossa - UNPLUGGED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Percossa - UNPLUGGED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Philippe Elan - Ma France en chansons
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Orpheus, Apeldoorn
Postmen
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Raw Roets X Gianski
Paard, Den Haag
René van Meurs - Hunkert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
René van Meurs - Hunkert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rob Scheepers - Gulzig
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Roberto Fonseca
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Roel Spanjers
CHV Noordkade, Veghel
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater de Kom, Nieuwegein
Rootsriders - Marley75
Kennemer Theater, Beverwijk
Rootsriders - Marley75
Kennemer Theater, Beverwijk
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Zinin, Nijverdal
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Harmonie, Leeuwarden
Satori presents Maktub - ADE
Paradiso, Amsterdam
Satori presents Maktub - ADE
Paradiso, Amsterdam
Scarlet Stories
Boerderij, Zoetermeer
Secret Rendezvous
Simplon, Groningen
Shifting Daylight - Gemmae
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Shifting Daylight - Gemmae
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Shirma Rouse - Acoustic sessions
DeLaMar, Amsterdam
Sophia Kruithof
Metropool Enschede, Enschede
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Drommedaris, Enkhuizen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Drommedaris, Enkhuizen
Stones Sessions - seated show 1
Podium Victorie, Alkmaar
Stones Sessions - seated show 2
Podium Victorie, Alkmaar
Sven Ratzke - Where Are We Now
Schouwburg Cuijk, Cuijk
The Best of the Carpenters
Hoftheater, Raalte
The Best of the Carpenters
Hoftheater, Raalte
The Chainsmokers
Ziggo Dome, Amsterdam
The Doors in Concert
Spirit of 66, Verviers
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Energiehuis, Dordrecht
The Three Degrees
Kursaal Oostende, Oostende
This Is Jackson
Fluor, Amersfoort
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tribute To The Doors
DRU Industriepark, Ulft
21:30
Tribute To The Doors
DRU Industriepark, Ulft
Tristan
P3, Purmerend
VanWyck
De Vegafabriek, Nijeveen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Zaantheater, Zaandam
Vera Mann - Goesting
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Vive La Fête
Gebr. De Nobel, Leiden
Vlamousse - Saampies
De Meerpaal, Dronten
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Posttheater, Arnhem
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Posttheater, Arnhem
21:00
Will Fairhead
Poppodium Volt, Sittard
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Martiniplaza, Groningen
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Martiniplaza, Groningen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater de Bussel, Oosterhout
zaterdag 24 oktober 2020
3J'S - Het Beest Uitgekleed
Schouwburg De Kring, Roosendaal
3J'S - Het Beest Uitgekleed
Schouwburg De Kring, Roosendaal
98% Maximum Soul
Spirit of 66, Verviers
ABBA GOLD EUROPE
Manifesto, Hoorn
15:00
ABnormal - Brihang op kindermaat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
ADE Special: Cousin
Melkweg, Amsterdam
Andy Shauf
Botanique, Brussel
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater Ludens, Voorburg
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater Ludens, Voorburg
19:00
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
zaal Goedleven , Gentinnes
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Het Kielzog, Hoogezand
Bearcubs
Paradiso, Amsterdam
Boef
Scala Theater, Utrecht
Bökkers
Zaal Dijk, Lemele
20:00
Brainpower
Podium Victorie, Alkmaar
Brasero
Spirit of 66, Verviers
20:00
Brihang
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Cabarestafette
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Cabarestafette
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Calefax
TivoliVredenburg, Utrecht
Chris Verlaan - Man in de Maak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Concrete Priests @ Cafe The Jack
The Jack, Eindhoven