Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Vera
Groningen
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
013
Tilburg
20:30
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:15
C.C. De Meent
Alsemberg
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Crea
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kleine Willem
Enschede
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Peppel
Zeist
De Toegift
Den Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:30
Energiehuis
Dordrecht
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Grenswerk
Venlo
Het Klooster
Woerden
Het Nationale Theater
Den Haag
21:00
Hofman
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Kavka
Antwerpen
20:15
Koningshof
Maassluis
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Lofi
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
NTGent
Gent
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
woensdag 29 januari 2020
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tino Martin
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
The Silent Comedy
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Concordia, Enschede
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jan Rot - O Ja!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Floor Jansen
TivoliVredenburg, Utrecht
Tyler Childers
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Ride
Trix, Antwerpen
20:30
Common Holly
Vera, Groningen
11:00
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam
donderdag 30 januari 2020
Floor Jansen
013, Tilburg
20:30
Dieter van der Westen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Verte
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Ider
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Conversations with Nick Cave
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
C.C. De Meent, Alsemberg
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Ervaring
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Che Sudaka
De Helling, Utrecht
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Willem, Enschede
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meerpaal, Dronten
20:15
Hadewych Doet De Dames
De Muze, Noordwijk
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Marley75 door Rootsriders (try-out)
De Peppel, Zeist
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Toegift, Den Hoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Dok6, Panningen
Kraak & Smaak / Secret Rendezvous
Doornroosje, Nijmegen
Eindhoven Rock Business
Effenaar, Eindhoven
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Energiehuis, Dordrecht
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Fulcotheater, IJsselstein
NITS - Nits 2019-2020
Grenswerk, Venlo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Klooster, Woerden
Waylon
Het Nationale Theater , Den Haag
21:00
Hofman Live: Model Depose + Sweetgodanimals
Hofman, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Junushoff Theater, Wageningen
Kim Petras
Kavka, Antwerpen
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Koningshof, Maassluis
19:00
Zazie
Koninklijk Circus, Brussel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Red Bull presents - Yung Nnelg
Lofi, Amsterdam
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Markant Uden, Uden
19:30
Comethazine
Melkweg, Amsterdam
19:30
Feico Deutekom
Melkweg, Amsterdam
19:00
Fox Stevenson
Melkweg, Amsterdam
22:00
John Craigie
Merleyn, Nijmegen
20:00
Tindersticks
NTGent, Gent
21:00
Virtuoso
P60, Amstelveen
20:30
Sheila and the Kit
Paard, Den Haag
22:00
Elephant Stone
Paradiso, Amsterdam
Devendra Banhart
Paradiso, Amsterdam
20:30
Victor Luis van Es
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Parktheater, Eindhoven
20:00
Anti-Flag
Patronaat, Haarlem
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Van Dik Hout
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Schouwburg Het Park, Hoorn
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
JB Meijers - Deltaboy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Dutch Eagles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater Cardo, Groesbeek
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Boerderij, Huizen