Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Crea
Amsterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Vera
Groningen
20:30
Metropool Enschede
Enschede
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Het Nationale Theater
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
NTGent
Gent
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:15
C.C. De Meent
Alsemberg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Paard
Den Haag
ATLAS Theater
Emmen
00:00
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Koningshof
Maassluis
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Lofi
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Grenswerk
Venlo
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Wickenburgh
't Goy
De Harmonie
Leeuwarden
Doornroosje
Nijmegen
Kavka
Antwerpen
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Merleyn
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Hofman
Utrecht
Diligentia
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
19:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
22:00
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
woensdag 29 januari 2020
Jim van der Zee - Starting the Engine
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jan Rot - O Ja!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maagd, Bergen op Zoom
Floor Jansen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
22:00
Elephant Stone
Merleyn, Nijmegen
Echt Gebeurd op Reis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Common Holly
Vera, Groningen
20:30
Che Sudaka
Metropool Enschede, Enschede
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Brett Eldredge
Paradiso, Amsterdam
22:00
Brandy Clark
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Orpheus, Apeldoorn
donderdag 30 januari 2020
19:00
Zazie
Koninklijk Circus, Brussel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Waylon
Het Nationale Theater , Den Haag
21:00
Virtuoso
P60, Amstelveen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meerpaal, Dronten
20:30
Victor Luis van Es
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Vera Mann - Goesting
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Van Dik Hout
Schaffelaartheater, Barneveld
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Mythe, Goes
20:00
Tindersticks
NTGent, Gent
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
The Spyrals
Vera, Groningen
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
C.C. De Meent, Alsemberg
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater De Leest, Waalwijk
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Sheila and the Kit
Paard, Den Haag
Sara Kroos - Verte
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Koningshof, Maassluis
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Red Bull presents - Yung Nnelg
Lofi, Amsterdam
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Queen The Music
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Podium Hoge Woerd, De Meern
NITS - Nits 2019-2020
Grenswerk, Venlo
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Boerderij, Huizen
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Mevrouw Tamara op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Marley75 door Rootsriders (try-out)
De Peppel, Zeist
20:30
Litzberg
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Linda Smeets - South by South
Wickenburgh, 't Goy
Lebbis - De Ervaring
De Harmonie, Leeuwarden
Kraak & Smaak / Secret Rendezvous
Doornroosje, Nijmegen
Kim Petras
Kavka, Antwerpen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
TivoliVredenburg, Utrecht
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
John Craigie
Merleyn, Nijmegen
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
JB Meijers - Deltaboy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Ider
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Hofman Live: Model Depose + Sweetgodanimals
Hofman, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:15
Hadewych Doet De Dames
De Muze, Noordwijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Agnietenhof, Tiel
19:00
Fox Stevenson
Melkweg, Amsterdam
Floor Jansen
013, Tilburg
19:30
Feico Deutekom
Melkweg, Amsterdam
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
22:00
Elephant Stone
Paradiso, Amsterdam
Eindhoven Rock Business
Effenaar, Eindhoven
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Markant Uden, Uden
20:15
Dutch Eagles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen