Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
Grand Theatre
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Bossche Brouwers aan de Vaart
's-Hertogenbosch
21:00
N.H. Kerk
Heino
21:00
De Pul
Uden
Bibelot
Dordrecht
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
21:30
Vera
Groningen
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:30
Vera
Groningen
23:00
Hedon
Zwolle
23:30
Patronaat
Haarlem
23:45
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:45
Paradiso
Amsterdam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Toomler Theater
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
13:00
LOLA050
Groningen
13:30
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:30
Theater Posa
Lelystad
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Metropool Enschede
Enschede
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Kapel Bovendonk
Hoeven
15:00
Kulturhus
Ruurlo
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Mezz
Breda
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
16:00
The Jack
Eindhoven
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Sint Martinuskerk
Maastricht
16:15
Gigant
Apeldoorn
Gebr. De Nobel
Leiden
18:00
Musicon
Den Haag
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Bimhuis
Amsterdam
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Muzykkafee DeVille
Hieslum
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Moira
Utrecht
20:00
Geertekerk
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Luxor Live
Arnhem
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
zaterdag 12 oktober 2019
20:15
Maaike Ouboter
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Bon theater, Medemblik
20:15
Cabarestafette
Musis, Arnhem
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Johan Derksen - https://www.theaterdeveste.nl/programma/6774/Johan_Der
Theater De Veste, Delft
Johan Derksen - The Sound of the Blues & Americana
Theater De Veste, Delft
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Hehobros
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Nik Bärtsch’s Ronin
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bökkers
De Flux, Zaandam
20:30
Nick & Simon
Metropool, Hengelo
20:30
Corky Laing’s Mountain
Spirit of 66, Verviers
20:30
Lee Fields & The Expressions
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kid Harlequin / My Propane / Powerized
Groene Engel, Oss
Martin Kohlstedt
Grand Theatre, Groningen
20:30
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Chris Smither
In the Woods, Leusden
20:30
Work Out!
Club Antre, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
20:30
Miscellaneous / Morning Dawn / Myth of Origin / Spark of Sanity / Spel
Bossche Brouwers aan de Vaart, 's-Hertogenbosch
21:00
Queen Rats- Queen Tribute
N.H. Kerk, Heino
21:00
Talking Heads’ Stop Making Sense 35 jaar
De Pul, Uden
Indian Askin
Bibelot, Dordrecht
21:00
Mark Foggo
Manifesto, Hoorn
21:00
Twin Peaks
Paradiso, Amsterdam
21:00
Les Robots + The Colour Collection
Rotown, Rotterdam
21:00
¡Pendejo!
Little Devil, Tilburg
21:00
22AD / Five Minute March / Trey
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
21:30
The Slackers
Vera, Groningen
22:00
Rocktober presents: Nekromant / Starscream
The Jack, Eindhoven
22:00
Jazz & Beyond: SPARK
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
ain’t no party like an oldschool party
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:30
Mo Bedick
Vera, Groningen
23:00
Fiesta Macumba
Hedon, Zwolle
23:30
The Rad Pack
Patronaat, Haarlem
23:45
Afterparty CF: Iron Maiden, tribute by Blood Brothers (UA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:45
Last Night On Earth Festival
Paradiso, Amsterdam
zondag 13 oktober 2019
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Jan van Besouw, Goirle
René van Meurs - Hunkert
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Cpunt Theater, Hoofddorp
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Tangarine - Uiteen
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
13:00
Live at LOLA: DOOM (UK) / Youth Deprivation / Neuroot / Hadana
LOLA050, Groningen
13:30
Exclusief optreden country duo Willow Hill uit Nashville
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:30
Deelder & Van der Lek
Theater Posa, Lelystad
14:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
Het Veur Theater, Leidschendam
15:00
XavlegbmaofffassssitimiwoamndutroabcwapwaeiippohfffX + 3
Baroeg, Rotterdam
15:00
Lori Lieberman
Metropool Enschede, Enschede
15:00
Arlan Feiles
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Kasey Williams & Carrie Welling
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Rachel Podger & Luthers Bach Ensemble - Vivaldi's Vier Jaargetijden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
History in Concert 2019
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
DOB Band
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Wiener Kammersymphonie
Kapel Bovendonk, Hoeven
15:00
Ensemble Cordevento
Kulturhus, Ruurlo
15:00
Dennis Wels
PopEi, Eindhoven
15:30
Skamatinee
Mezz, Breda
15:45
Jordan Roy
Podium Victorie, Alkmaar
16:00
Rocktober presents: Eindhoven Marathon met Idiot Proof
The Jack, Eindhoven
16:00
Aperitivo Musicale - With Glue's Avenue
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Nick Goudkuil / Petronella Torin
Sint Martinuskerk, Maastricht
16:15
The Tambles
Gigant, Apeldoorn
The Dublin Legends
Gebr. De Nobel, Leiden
18:00
¡Pendejo!
Musicon, Den Haag
19:00
Robyn Hitchcock
Melkweg, Amsterdam
19:00
Conor Maynard
Melkweg, Amsterdam
19:00
LIVE: Skarlett Riot (UK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Durand Jones & the Indications
Paradiso, Amsterdam
19:30
Bongeziwe / Elegy
Bimhuis, Amsterdam
19:45
Marc Almond
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
UB40
AFAS Live, Amsterdam
Supersister Projekt
Mezz, Breda
20:00
Charlie Cunningham
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Everything Is Terrible!
Boom Chicago, Amsterdam
Blackbear
013, Tilburg
20:00
Lee Fields & The Expressions
Luxor Live, Arnhem
20:00
Mercy John
Muzykkafee DeVille, Hieslum
20:00
The Lesson GK
Paradiso, Amsterdam
Jambinai
De Helling, Utrecht
20:00
Toko Telo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniel Lohues / Holland Baroque
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Van Swieten Society
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Beware of Banshees: A riot grrrl night
Moira, Utrecht
20:00
Nieuw Nijmeegs Kamerorkest
Geertekerk, Utrecht
20:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tino Martin
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
King Gizzard & The Lizard Wizard
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Suzy Va
Luxor Live, Arnhem
Paul Gilbert
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Frankie Cosmos
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Sofie Winterson
Cinetol, Amsterdam
20:30
Lange Frans & Baas B
Q-Factory, Amsterdam
The Amazons
Rotown, Rotterdam
21:00
Nightstalker + Playgrounded
Grounds, Rotterdam