Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
18:00
Trix
Antwerpen
15:00
Puddingfabriek
Groningen
18:00
Q-Factory
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
16:00
Groene Engel
Oss
15:00
AFAS Live
Amsterdam
14:30
Cafe The Jolly Cat
Winsum
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
013
Tilburg
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Spirit of 66
Verviers
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
12:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
19:30
Rocking Bull Concern
Antwerpen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schuur
Haarlem
19:00
Baroeg
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Metropool
Hengelo
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cafe Stiels
Haarlem
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Hedon
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
18:00
Baroeg
Rotterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
De Kleine Komedie
Amsterdam
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
00:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
zondag 06 oktober 2019
16:00
Robin Borneman
Paradiso, Amsterdam
15:00
Roekie
PopEi, Eindhoven
16:00
Stable Roof Jazz Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
18:00
Static-X
Trix, Antwerpen
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
18:00
The Dublin Legends
Q-Factory, Amsterdam
The Gathering: 30th Anniversary
013, Tilburg
20:30
The Rosenberg Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Thomas Azier
Muziekgieterij, Maastricht
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Leidse Schouwburg, Leiden
16:00
Wardrobe
Groene Engel, Oss
15:00
Willeke Alberti - De Show Van Mijn Leven
AFAS Live, Amsterdam
14:30
William van Rapalje
Cafe The Jolly Cat, Winsum
maandag 07 oktober 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Allah-Las
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bertrand Belin
La Madeleine, Brussel
Bill Callahan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
DEFINE ME / ZEROSHIKI
Musicon, Den Haag
20:00
Dennis van Aarssen
Parktheater, Eindhoven
19:30
Halve Finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
19:30
Halve finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
King Gizzard & The Lizard Wizard
TivoliVredenburg, Utrecht
Lori Lieberman / Matangi Kwartet
Concertgebouw, Amsterdam
Machine Head
013, Tilburg
20:45
Samuel Jack
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Savoy Brown
Spirit of 66, Verviers
20:00
The Blues Caravan
Spirit of 66, Verviers
Tino Martin
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 08 oktober 2019
20:30
Alcatrazz
Cacaofabriek, Helmond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
12:00
Conservatorium van Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
19:30
DEFINE ME / ZEROSHIKI
Rocking Bull Concern, Antwerpen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
GOT7
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Hehobros
Schuur, Haarlem
19:00
ISSUES + Lotus Eater
Baroeg, Rotterdam
James Morrison
Paradiso, Amsterdam
Jen Kirkman
Boom Chicago, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
20:00
King Gizzard & The Lizard Wizard
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Lori Lieberman / Matangi Kwartet
Paard, Den Haag
20:00
Marc Almond
Metropool, Hengelo
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Old Dominion
Melkweg, Amsterdam
20:00
Philip Kroonenberg
Cafe Stiels, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Pony Machine
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Kantine Walhalla, Rotterdam
19:45
Rodrigo Y Gabriela
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Shoreline Mafia
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Choir Of Man
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
The Dublin Legends
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tiny Ruins
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Valley of the Sun (USA) + Gas Giant
dB's, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 09 oktober 2019
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Alma
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ambrose Akinmusire ft. Brussels Jazz Orchestra
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Awkward I - KYD
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
BEHIND THE MUSIC: Hendrik Jan Bökkers
Hedon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Best of... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
Broncho
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Camille Lellouche
Koninklijk Circus, Brussel
Chastity Belt
EKKO, Utrecht
20:00
CORDS by Simone
dB's, Utrecht
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Dennis van Aarssen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Posttheater, Arnhem
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
18:00
In the Woods + Ereb Altor + Isole + Shores of Null
Baroeg, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
John Mayer
Ziggo Dome, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
King Gizzard & The Lizard Wizard
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Laura Misch
Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lori Lieberman
Het Diekhuus, Middelharnis
Maaike Ouboter
De Kleine Komedie, Amsterdam
Madrugada
013, Tilburg
Marc Almond
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het spectrum, Schijndel
20:00
Moving Targets
dB's, Utrecht
Nils Frahm
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Sebastián Javier
Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
Sleep
Melkweg, Amsterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Veste, Delft
20:30
Southside Johnny & The Ashbury Jukes
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agora Theater Druten, Druten
19:30
William Fitzsimmons
Trix, Antwerpen
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo