Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
Vera
Groningen
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
De Zwerver
Oostende
20:45
Cinetol
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
013
Tilburg
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
TivoliVredenburg
Utrecht
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
15:00
Café Camille
Beverwijk
14:00
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Trixxo Theater
Hasselt
15:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
13:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Patronaat
Haarlem
14:00
Café de Cactus
Hengelo
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
14:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Iduna
Drachten
17:00
Altstadt
Eindhoven
19:30
Trix
Antwerpen
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Grenswerk
Venlo
17:00
P79
's-Hertogenbosch
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
19:00
La Madeleine
Brussel
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Het Bolwerk
Sneek
14:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
16:00
P3
Purmerend
19:30
dB's
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
13:30
Vorstin
Hilversum
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
Witte Kerk
Heiloo
15:00
De X
Leiden
Theater de Kampanje
Den Helder
Maassilo
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
De Bosuil
Weert
Gelredome
Arnhem
Vita Nova
Middelstum
16:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
15:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Martiniplaza
Groningen
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Flux
Zaandam
16:30
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
15:00
Lewinski
Sneek
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vrijthof
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Café de Cactus
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Vita Nova
Middelstum
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
zaterdag 25 maart 2023
20:30
Toontje Lager
De Peppel, Zeist
20:00
Truckfighters + Special Guest
Vera, Groningen
20:00
Valentine's Tribute To Queen
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Verdraaid Vinyl
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Vive La Fête
De Zwerver, Oostende
20:45
Von Veh | Releaseparty | Support:Mankes
Cinetol, Amsterdam
20:00
Warhaus
De Roma, Antwerpen
23:00
Wet/Works
Merleyn, Nijmegen
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Posttheater, Arnhem
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Yella From Nwa Ft Lil’ Eazy-e Present Straight Outta Compton Tour
Iduna, Drachten
zondag 26 maart 2023
20:00
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
19:00
A Boogie wit da Hoodie
013, Tilburg
19:30
Alex G
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Amber Arcades & Robin Kester
Patronaat, Haarlem
15:00
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater De Verbeelding, Purmerend
Ashley Henry Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
14:15
Bachs Matthäus-Passion
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Blue Man Group
Ahoy, Rotterdam
Blue Man Group
Ahoy, Rotterdam
20:30
Bohemian Betyars
Mezz, Breda
15:00
Boys Named Sue
Café Camille, Beverwijk
14:00
Britta Maria & Maurits Fondse - Vive la Chanson
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Camille (B)
Trixxo Theater, Hasselt
15:00
Cirith Gorgor + Lijkschouwer
Little Devil, Tilburg
19:00
Crowbar
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Dekker
Hedon, Zwolle
20:00
Dermot Kennedy
Vorst Nationaal, Brussel
14:00
Dominic Seldis / Francis van Broekhuizen - The Francis & Dominic Show
Schouwburg Amphion, Doetinchem
13:00
Duende + Steve Leon & the Accusations + Somethingski
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Edwin Evers Band
Patronaat, Haarlem
14:00
Erwin Nyhoff Plays The Rolling Stones
Café de Cactus, Hengelo
Flat Mountain
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
14:00
Goede Doelen Pop
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Gospel: New Hammond Sound Project
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Grade 2 • Death By Stereo
Iduna, Drachten
17:00
Hallo Venray
Altstadt, Eindhoven
19:30
Hania Rani
Trix, Antwerpen
15:00
Het Trio van Toen - De 50-er jaren show
Theater de Stoep, Spijkenisse
15:00
Jamcity
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Jan Smit - Boven Jan
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
John R. Miller / JP Harris
Grenswerk, Venlo
17:00
KingFisher Sky zingt Kate Bush
P79, 's-Hertogenbosch
20:30
Kurt Rosenwinkel Quartet
Bimhuis, Amsterdam
19:30
Lachy Doley Group + Support
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Lujipeka
La Madeleine, Brussel
20:45
Marc Almond
Neushoorn, Leeuwarden
12:00
Maria & Nathalia Milstein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Mario Goosens - Drumpraat on tour
Het Bolwerk, Sneek
14:30
Matangi Quartet - Canto Ostinato Strings Attached
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mimi Webb
Melkweg, Amsterdam
15:00
Monique Smit - Kidspop
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
New Candys / The Third Sound
Nieuwe Nor, Heerlen
16:00
Nico Dijkshoorn / Tim Knol
P3, Purmerend
19:30
Nina Nastasia + Freschard & Stanley Brinks + Zea + Ismena
dB's, Utrecht
20:00
Nospray presents: Pisse + FINALE + Hogar | Rotown
Rotown, Rotterdam
13:30
Open Podium
Vorstin, Hilversum
11:00
Pannenkoekconcert: Ik zou wel een kindje lusten
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Pianoduo Gerritsma / Tekelenburg
Witte Kerk, Heiloo
15:00
Raga Impressions
De X, Leiden
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater de Kampanje, Den Helder
Rotterdam Rave Spring Special
Maassilo, Rotterdam
RY X - + support: Her Mana
De Oosterpoort, Groningen
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
Sem Jansen
De Bosuil, Weert
Snollebollekes - Familiedag
Gelredome, Arnhem
Sunsation
Vita Nova, Middelstum
16:00
Talking Heads By Blanko
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
15:00
The African Mama's - Graceland in concert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Analogues
Martiniplaza, Groningen
15:00
The Answer
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Midnight
Botanique, Brussel
20:00
The Music Of Cream & Clapton: Feat. Kofi Baker & Will Johns
De Flux, Zaandam
16:30
Tristan
Patronaat, Haarlem
Truckfighters + Special Guest
Melkweg, Amsterdam
15:00
Tusken Lân En Wetter
Lewinski, Sneek
VanWyck - The Epic Tale of the Stranded Man
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
17:00
Virginie Hocq
Koninklijk Circus, Brussel
maandag 27 maart 2023
20:00
7 Layers Sessions
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Barbara Pravi
Vrijthof, Maastricht
20:15
Boaz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Dekker
Rotown, Rotterdam
19:30
Dianne Reeves / Stacey Kent
TivoliVredenburg, Utrecht
Dylan Moran
Meervaart, Amsterdam
20:00
FKJ
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Franc Moody
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hania Rani
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Helligen Henrik, Bar En Boos (cabaret, Try Out)
Café de Cactus, Hengelo
19:30
JUNNY
Melkweg, Amsterdam
20:30
Meekz
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Mimi Webb
La Madeleine, Brussel
19:30
Oska
Paradiso, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
St.Louis Symphony Orchestra & Vikingur Olafsson
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Sunsation
Vita Nova, Middelstum
20:15
The Analogues - Hello Goodbye
Schouwburg Het Park, Hoorn
The Waterboys
De Oosterpoort, Groningen
20:00
XINK
Ancienne Belgique (AB), Brussel