Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
17:45
Fruittuin van West
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
16:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Markant Uden
Uden
Kursaal Oostende
Oostende
17:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
17:00
Muziekgieterij
Maastricht
De Oosterpoort
Groningen
Metropool
Hengelo
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
BIRD
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
16:00
Paradiso
Amsterdam
12:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
De Helling
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Capitole
Gent
Het Depot
Leuven
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
Capitole
Gent
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
TivoliVredenburg
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Effenaar
Eindhoven
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Flint
Amersfoort
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Vera
Groningen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Chassé Theater
Breda
Luxor Live
Arnhem
21:30
Cultura
Ede
19:00
Cultura
Ede
20:00
Het Depot
Leuven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Spirit of 66
Verviers
Capitole
Gent
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Musis
Arnhem
19:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Hof 88
Almelo
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
013
Tilburg
Theater De Veste
Delft
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Wilminktheater
Enschede
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Reflektor
Liège
zondag 13 september 2020
17:45
Milou Mignon
Fruittuin van West, Amsterdam
Maluma
Sportpaleis, Antwerpen
16:00
Lorrèn
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Markant Uden, Uden
Leo Sayer
Kursaal Oostende, Oostende
17:00
Leif de Leeuw Band
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Joris Linssen & Caramba
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
Jimi Hendrix Tribute
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Jack and the Weatherman
Paradiso, Amsterdam
17:00
Imagine Netherlands Finale
Muziekgieterij, Maastricht
Ilse DeLange
De Oosterpoort, Groningen
Geoff Tate
Metropool, Hengelo
16:00
Eric Ineke Quartet plays Charlie Parker feat. Tineke Postma
TivoliVredenburg, Utrecht
David Benjamin
Paard, Den Haag
Danny Bryant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Collignon / Maurino - Buitenspelen voor de GRAP
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Collignon / Maurino - Buitenspelen voor de GRAP
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Clouseau
Ancienne Belgique (AB), Brussel
City of the Sun
BIRD, Rotterdam
20:00
Camel Power Club
Paradiso, Amsterdam
Bløf
Musis, Arnhem
20:00
Benjamin Herman / Thomas Pol / Timothy Banchet / Tim Hennekes - Gerrit
Gerrits Tuin, Zwolle
16:00
Atlantis In Mare Nostrum
Paradiso, Amsterdam
12:00
Amsterdam Sinfonietta / Arthur en Lucas Jussen
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Amsterdam Sinfonietta / Arthur en Lucas Jussen
TivoliVredenburg, Utrecht
10:30
Alma Quartet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:30
Alma Quartet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Alain Clark
Hedon, Zwolle
20:00
Ags Connolly
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 14 september 2020
20:30
The Isolation Sessions: Tony & The Wild
Effenaar, Eindhoven
Stand Atlantic
De Helling, Utrecht
Scylla
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Melanie
TivoliVredenburg, Utrecht
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Kensington
Het Depot, Leuven
Jackie Venson
Spirit of 66, Verviers
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 15 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
The Isolation Sessions: Shaemless
Effenaar, Eindhoven
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
King's X
Spirit of 66, Verviers
JoJo
Paradiso, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Hof 88, Almelo
21:30
Danny Vera - The Lone Stranger
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:00
Danny Vera - The Lone Stranger
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Bicep
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 16 september 2020
20:30
Whilk and Misky
Paard, Den Haag
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
20:00
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
Boerderij, Zoetermeer
The Jimi Hendrix Music Festival Zoetermeer
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Isolation Sessions: Reminder
Effenaar, Eindhoven
Suzan & Freek
Grenswerk, Venlo
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Maaspoort, Venlo
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Flint, Amersfoort
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roosbeef
Vera, Groningen
Rewind: Soulsister plays 'Heat'
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
21:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Procol Harum
Luxor Live, Arnhem
21:30
Percossa - UNPLUGGED
Cultura, Ede
19:00
Percossa - UNPLUGGED
Cultura, Ede
20:00
Mintzkov
Het Depot, Leuven
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Little Caesar
Spirit of 66, Verviers
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater aan de Schie, Schiedam
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
19:30
Jeangu Macrooy
Musis, Arnhem
19:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Hof 88, Almelo
Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Aterciopelados
Melkweg, Amsterdam
20:00
Apneu / Blue Crime / Global Charming
Paradiso, Amsterdam
20:00
AaRON
Reflektor, Liège