Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
013
Tilburg
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Grand Theatre
Groningen
19:30
Mezz
Breda
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Bossche Brouwers aan de Vaart
's-Hertogenbosch
22:30
Vera
Groningen
17:00
Paard
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:30
Metropool
Hengelo
18:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool Enschede
Enschede
21:00
N.H. Kerk
Heino
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
22:00
The Jack
Eindhoven
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Werftheater
Utrecht
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
De Pul
Uden
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
19:30
Cacaofabriek
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Club Antre
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Cacaofabriek
Helmond
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Moira
Utrecht
013
Tilburg
19:30
Bimhuis
Amsterdam
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
14:30
Theater Posa
Lelystad
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
CHV Noordkade
Veghel
19:30
Paradiso
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
15:00
Kulturhus
Ruurlo
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
13:30
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
13:00
LOLA050
Groningen
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
Metropool Enschede
Enschede
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Muzykkafee DeVille
Hieslum
16:00
Sint Martinuskerk
Maastricht
20:00
Geertekerk
Utrecht
21:00
Grounds
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
The Jack
Eindhoven
15:30
Mezz
Breda
20:30
Cinetol
Amsterdam
Mezz
Breda
20:30
Luxor Live
Arnhem
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Rotown
Rotterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:00
Kapel Bovendonk
Hoeven
15:00
Baroeg
Rotterdam
18:00
Musicon
Den Haag
zaterdag 12 oktober 2019
20:15
Maaike Ouboter
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Marc Almond
013, Tilburg
21:00
Mark Foggo
Manifesto, Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Kei, Reusel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Martin Kohlstedt
Grand Theatre, Groningen
19:30
Master
Mezz, Breda
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Miscellaneous / Morning Dawn / Myth of Origin / Spark of Sanity / Spel
Bossche Brouwers aan de Vaart, 's-Hertogenbosch
22:30
Mo Bedick
Vera, Groningen
17:00
Mondriaan Jazz
Paard, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
20:30
Nick & Simon
Metropool, Hengelo
18:30
Nick Howard
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nik Bärtsch’s Ronin
TivoliVredenburg, Utrecht
Paul Gilbert
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Queen Rats- Queen Tribute
N.H. Kerk, Heino
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
S.C.C. De Ruchte, Someren
22:00
Rocktober presents: Nekromant / Starscream
The Jack, Eindhoven
Sara Kroos - Verte
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
Stahlzeit
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Talking Heads’ Stop Making Sense 35 jaar
De Pul, Uden
00:00
Tangarine - Uiteen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
The Choir Of Man
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Dublin Legends
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
The Lafontaines + Scarlet Rose
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:30
The Rad Pack
Patronaat, Haarlem
21:30
The Slackers
Vera, Groningen
19:30
The Unforgiven
Cacaofabriek, Helmond
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Todrick Hall
Melkweg, Amsterdam
20:00
Trijntje Oosterhuis
Patronaat, Haarlem
21:00
Twin Peaks
Paradiso, Amsterdam
20:00
Waylon
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Work Out!
Club Antre, Amsterdam
21:00
¡Pendejo!
Little Devil, Tilburg
zondag 13 oktober 2019
16:00
Aperitivo Musicale - With Glue's Avenue
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Arlan Feiles
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Beware of Banshees: A riot grrrl night
Moira, Utrecht
Blackbear
013, Tilburg
19:30
Bongeziwe / Elegy
Bimhuis, Amsterdam
14:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Charlie Cunningham
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Conor Maynard
Melkweg, Amsterdam
Daniel Lohues / Holland Baroque
Theater 't Speelhuis, Helmond
14:30
Deelder & Van der Lek
Theater Posa, Lelystad
15:00
Dennis Wels
PopEi, Eindhoven
15:00
DOB Band
CHV Noordkade, Veghel
19:30
Durand Jones & the Indications
Paradiso, Amsterdam
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
15:00
Ensemble Cordevento
Kulturhus, Ruurlo
20:00
Everything Is Terrible!
Boom Chicago, Amsterdam
13:30
Exclusief optreden country duo Willow Hill uit Nashville
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:30
Frankie Cosmos
Bitterzoet, Amsterdam
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Deventer Schouwburg, Deventer
15:00
History in Concert 2019
TivoliVredenburg, Utrecht
Jambinai
De Helling, Utrecht
15:45
Jordan Roy
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Kasey Williams & Carrie Welling
Het Bolwerk, Sneek
20:30
King Gizzard & The Lizard Wizard
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Lange Frans & Baas B
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Lee Fields & The Expressions
Luxor Live, Arnhem
13:00
Live at LOLA: DOOM (UK) / Youth Deprivation / Neuroot / Hadana
LOLA050, Groningen
19:00
LIVE: Skarlett Riot (UK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Lori Lieberman
Metropool Enschede, Enschede
19:45
Marc Almond
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Mercy John
Muzykkafee DeVille, Hieslum
16:00
Nick Goudkuil / Petronella Torin
Sint Martinuskerk, Maastricht
20:00
Nieuw Nijmeegs Kamerorkest
Geertekerk, Utrecht
21:00
Nightstalker + Playgrounded
Grounds, Rotterdam
Paul Gilbert
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Rachel Podger & Luthers Bach Ensemble - Vivaldi's Vier Jaargetijden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Hunkert
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
19:00
Robyn Hitchcock
Melkweg, Amsterdam
16:00
Rocktober presents: Eindhoven Marathon met Idiot Proof
The Jack, Eindhoven
15:30
Skamatinee
Mezz, Breda
20:30
Sofie Winterson
Cinetol, Amsterdam
Supersister Projekt
Mezz, Breda
20:30
Suzy Va
Luxor Live, Arnhem
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Jan van Besouw, Goirle
00:00
Tangarine - Uiteen
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
The Amazons
Rotown, Rotterdam
The Dublin Legends
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Lesson GK
Paradiso, Amsterdam
16:15
The Tambles
Gigant, Apeldoorn
20:15
Tino Martin
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Toko Telo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
UB40
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Van Swieten Society
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:00
Wiener Kammersymphonie
Kapel Bovendonk, Hoeven
15:00
XavlegbmaofffassssitimiwoamndutroabcwapwaeiippohfffX + 3
Baroeg, Rotterdam
18:00
¡Pendejo!
Musicon, Den Haag