Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
EKKO
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
Paradiso
Amsterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Hedon
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
LOLA050
Groningen
Hedon
Zwolle
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Paradiso
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Paleis Soestdijk
Baarn
20:00
Fort33
Leusden
20:00
Artis
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
Café ‘t Spektakel
Asten
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
19:00
Melkweg
Amsterdam
Stevenskerk
Nijmegen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
18:30
Kursaal Oostende
Oostende
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Studio A12
Bunnik
TivoliVredenburg
Utrecht
Baroeg
Rotterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
Paleis Soestdijk
Baarn
20:00
Paradiso
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
16:00
Ramblas
Nijmegen
Little Devil
Tilburg
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
23:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Q-Factory
Amsterdam
15:30
Iduna
Drachten
15:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
23:45
Merleyn
Nijmegen
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
4AD
Diksmuide
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
23:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Stevenskerk
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Musicon
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:00
Rockhal
Esch zur Alzette
15:00
Doornroosje
Nijmegen
Duycker
Hoofddorp
woensdag 10 juli 2019
LP
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Jeremy Dutcher
Bimhuis, Amsterdam
19:30
Hands Like Houses
Patronaat, Haarlem
20:30
Gus Dapperton
EKKO, Utrecht
Cat Power
Paradiso, Amsterdam
donderdag 11 juli 2019
Within Temptation
Paleis Soestdijk, Baarn
The White Buffalo
Paradiso, Amsterdam
The Kik speelt Boudewijn de Groot met orkest
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Sly5thAve w/ Re:Freshed Orchestra
BIRD, Rotterdam
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Openluchttheater Ede, Ede
20:30
P60 presents Local The Night
P60, Amstelveen
20:00
North Sea Round Town Presents: Benjamin Herman's Bughouse
Rotown, Rotterdam
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
22:30
Mónica Coronado & Manito
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:30
Malford Milligan & The Southern Aces
Luxor Live, Arnhem
21:00
Live at LOLA: The Mullet Monster Mafia [BRA] + support
LOLA050, Groningen
20:30
Dune Rats
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
De Dijk
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Bluesworld Collective
Hedon, Zwolle
vrijdag 12 juli 2019
22:00
White Cowbell Oklahoma
Paradiso, Amsterdam
The White Buffalo
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Mon Laferte
Melkweg, Amsterdam
20:00
Macy Gray
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
LOLA presents: Inferum + Despicable Heroes, Crazed & Oceans Turn Red
LOLA050, Groningen
Living Colour
Hedon, Zwolle
20:00
King Khan and the Shrines
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
King Khan and the Shrines
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
King Ayisoba
Bimhuis, Amsterdam
Girlpool
Rotown, Rotterdam
18:00
Fadua El Akchaoui / Nasrdin Dchar
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Diggy Dex / Kenny B
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
De Dijk
Burgerweeshuis, Deventer
Chris Robinson Brotherhood
Paradiso, Amsterdam
23:30
Boss / Jamrock
Paradiso, Amsterdam
20:15
Björn van der Doelen
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:00
Best of Stand-Up Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Baby Shakes
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Anouk / Di-rect - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
20:00
Album release Shoot The Messiah ft. Hordearii & Kid Harlequin
Fort33, Leusden
zaterdag 13 juli 2019
20:00
Zoomeravonden - Tim Dawn
Artis, Amsterdam
Yann Tiersen - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
White Cowbell Oklahoma
Café ‘t Spektakel, Asten
20:30
The Doors in Concert
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
16:00
Rommelhond
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
20:00
Rapalje
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
19:00
MaX
Melkweg, Amsterdam
Luwten
Stevenskerk, Nijmegen
22:00
LIVE: Sweetgodanimals
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
20:30
JJ Whitehead & Aiden Jones
Comedy Club Haug, Rotterdam
23:00
I Hate Models / SNTS / Tijana T
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Howard Komproe
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Frontstreet
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:00
Envenomed (AUS) + 124C41+ (It) + Deathisfaction
Little Devil, Tilburg
20:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Cowboy Junkies
Paradiso, Amsterdam
18:30
Christoff
Kursaal Oostende, Oostende
15:45
Buitenspelen voor de GRAP: Son Mieux / A.M. Sam
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Arsenal
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Angelo Boltini & Friends / Three Little Clouds
Openluchttheater Cabrio, Soest
Andre Hazes Jr.
Studio A12, Bunnik
zondag 14 juli 2019
Xavier Rudd
TivoliVredenburg, Utrecht
Wehrmacht A.D. + Spazztic Blurr + Radical Retard + Powerstroke @Baroeg
Baroeg, Rotterdam
15:00
We Lack A Plan
PopEi, Eindhoven
Tom Odell - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
20:00
RAYS
Paradiso, Amsterdam
12:00
Pynarello
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Jodymoon
Openluchttheater Ede, Ede
16:00
Hans Elzinga
Ramblas, Nijmegen
Gruesome
Little Devil, Tilburg
15:00
Finale Mooie Noten
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
23:45
Endymion / GPF / Pavo / Tha Playah
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Echo Collective
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
Douwe Bob
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Beef
Q-Factory, Amsterdam
15:30
Armored Saint / Metal Church
Iduna, Drachten
15:00
Amanda Collis (Sophia's Acoustic Sundays)
BIRD, Rotterdam
20:00
40 UP
Doornroosje, Nijmegen
maandag 15 juli 2019
23:45
Woody'92
Merleyn, Nijmegen
18:30
Switchfoot
Melkweg, Amsterdam
20:30
Rising Appalachia
Q-Factory, Amsterdam
Mattiel
4AD, Diksmuide
20:00
Live at LOLA: The Briefs [USA] + Spit Pink [DE]
LOLA050, Groningen
20:30
Kokoroko
Stevenskerk, Nijmegen
Kevin Morby
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
John Butler Trio
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
23:45
Grandmaster Flash / Odin / TLM
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Gossip
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
22:00
Girlpool
Paradiso, Amsterdam
20:00
Foxing
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 16 juli 2019
19:30
Roxeanne Hazes
Stevenskerk, Nijmegen
19:30
Jimmy Barnes
Melkweg, Amsterdam
Gruesome
Musicon, Den Haag
Gossip
Paradiso, Amsterdam
00:00
DJ Marky / Djrum / Luke Vibert
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Daryl Hall & John Oates
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:00
Dark Tranquillity
Rockhal, Esch zur Alzette
15:00
Chocolade / Eileen / Noëall / Odin / TLM
Doornroosje, Nijmegen
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Duycker, Hoofddorp