Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Q-Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
18:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
M.C. Kinky Star
Gent
Paradiso
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
21:00
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
22:00
Merleyn
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
22:00
Vera
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
EKKO
Utrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Cinetol
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
dB's
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Q-Factory
Amsterdam
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
De Oosterpoort
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Hofman
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lotto Arena
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
maandag 13 mei 2019
20:30
Fred Eaglesmith
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Flor
Q-Factory, Amsterdam
Dead Can Dance
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Current Joys
Cinetol, Amsterdam
20:00
Catfish
Spirit of 66, Verviers
20:00
Buitengewoon
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Barrelhouse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
Amos Lee
Paradiso, Amsterdam
Alvaro Soler
Koninklijk Circus, Brussel
dinsdag 14 mei 2019
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
Tourist LeMC
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Too Many Zooz
Melkweg, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Still Woozy
Bitterzoet, Amsterdam
18:00
Sounds of Carnage tour: Rings Of Saturn + Nekrogoblikon + Mental Cruel
Baroeg, Rotterdam
20:00
Saint Agnes
M.C. Kinky Star, Gent
Ruston Kelly
Paradiso, Amsterdam
Romy Monteiro
Chassé Theater, Breda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Omdenken - De "Lastige kinderen? Heb jij even geluk" show
Markant Uden, Uden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
20:30
Marcius Megalomania + The Abbey road project
Neushoorn, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Schouwburg Odeon, Zwolle
Fetty Wap
Melkweg, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
Dead Can Dance
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Carl Barron
Boom Chicago, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Amos Lee
Paradiso, Amsterdam
20:15
3J'S - Heroes of Music
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 15 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Véronique Sanson
Koninklijk Circus, Brussel
21:00
Too Many Zooz
013, Tilburg
Tokio Hotel
Melkweg, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Slow Readers Club
Paradiso, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
22:00
Saint Agnes
Merleyn, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Wilminktheater, Enschede
Romy Monteiro
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
ATLAS Theater, Emmen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
22:00
Prettiest Eyes
Vera, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
PAX the humanoid
EKKO, Utrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Laureij
Agnietenhof, Tiel
20:00
Onder Vrouwen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Omara Portuondo
Luxor Live, Arnhem
20:15
Nick Mulvey
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Het Nationale Theater , Den Haag
Miss Montreal
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Maurice van Hoek
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Man of Moon
Cinetol, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Kurtis Blow
Grenswerk, Venlo
20:00
King Champion Sounds
dB's, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hommage Aznavour
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Henry van Loon - Onze Henry
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hannelore Bedert
Paradiso, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Fred Eaglesmith
Q-Factory, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Het Wennekerpand, Schiedam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Elton John
Ziggo Dome, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
Di-rect
TivoliVredenburg, Utrecht
dEUS
TivoliVredenburg, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
De Koninklijke Muziekkapel Belgische marine & Ozark Henry
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
De Kast - in concert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Claron McFadden / Sven Ratzke
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Black Oak
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Bas Birker / Dave Felida / MC WestSaid / Wouter Monden
Hofman, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne-Marie
Lotto Arena, Antwerpen
Amos Lee
Paradiso, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Jan van Besouw, Goirle
20:15
3J'S - Heroes of Music
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk