Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
013
Tilburg
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Artishock
Soest
20:00
Poppodium Volt
Sittard
V11
Rotterdam
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
14:00
Paradijskerk
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Lux
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
14:30
De Spot
Middelburg
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
15:30
Vorstin
Hilversum
12:00
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
18:00
So What!
Gouda
Effenaar
Eindhoven
15:30
Iduna
Drachten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Paard
Den Haag
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
19:30
La Madeleine
Brussel
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Club Dauphine
Amsterdam
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Het Koffiehuis
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
20:45
Rockhal
Esch zur Alzette
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Mezz
Breda
19:30
Kavka
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zondag 17 maart 2019
19:15
An Evening with Branford Marsalis
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Nekromantix
dB's, Utrecht
Alestorm
013, Tilburg
15:00
Daisy Correia
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
KOZZELTOV
Artishock, Soest
20:00
Komatsu
Poppodium Volt, Sittard
FEWS
V11, Rotterdam
15:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Kantine Walhalla, Rotterdam
14:00
Geert Bierling
Paradijskerk, Rotterdam
Ruben Hein
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater Rotterdam, Rotterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:00
Rob Tognoni band
Den Heilige Cornelius, Roermond
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Derek & the Dirt
De Zwerver, Oostende
20:15
The Black Heart Rebellion plays A Girl Walks Home Alone At Night
Lux, Nijmegen
20:00
Tommy Emmanuel/Simo
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
14:30
Hippe Gasten
De Spot, Middelburg
20:00
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Ogterop, Meppel
15:30
Jennifer Ewbank / Peter Beets
Vorstin, Hilversum
12:00
Lambertusconcerten - Rianne Wilbers en Beate Loonstra
Cacaofabriek, Helmond
15:30
Hans Vos
Patronaat, Haarlem
Joe Jackson
De Oosterpoort, Groningen
20:30
3J'S
Simplon, Groningen
20:00
Live at LOLA: Blue Ruin (NZL) + Abalone
LOLA050, Groningen
18:00
Pubquiz
So What!, Gouda
Sonata Arctica
Effenaar, Eindhoven
15:30
Frank Carillo
Iduna, Drachten
20:00
Kabaka Pyramid
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Not.Your.Regular.Boy.
Paard, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Theater Aan De Slag, Culemborg
19:30
Qu’est-ce qui reste du feu?
La Madeleine, Brussel
14:00
Misty House Big Band
PlusEtage, Baarle-Nassau
22:00
S10
Paradiso, Amsterdam
20:30
Voltage Control
Paradiso, Amsterdam
20:30
Franz von Chossy Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Marcel De Groot - DOOR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Hejira
Paradiso, Amsterdam
18:00
Dub Explorations
Melkweg, Amsterdam
17:00
Jazzy Sunday met St. Paul Peterson
Club Dauphine, Amsterdam
16:00
Ellen ten Damme
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
James Oesi
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
11:00
Pieter van Loenen
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 18 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
The Bootleg Sixties
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Live at LOLA: Pokerface [Thrash/Death Metal,UK)
LOLA050, Groningen
20:00
Mercy John
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
James Chance & Les Contorsions
Paard, Den Haag
The Internet
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ural Thomas and The Pain
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Panic! At The Disco
AFAS Live, Amsterdam
Zak Abel
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 19 maart 2019
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Romy Monteiro
De Maaspoort, Venlo
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Kabaka Pyramid
De Helling, Utrecht
20:00
James Chance & die Contortions + Dead Neanderthals
dB's, Utrecht
20:00
Yentl en de Boer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Britta Maria & Maurits Fondse
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tommy Emmanuel/Simo
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Het Kingston Kwartet
Het Koffiehuis, Noordwijk
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
21:30
The Jaydees
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Windhand
Patronaat, Haarlem
20:00
GZA Genius
Simplon, Groningen
20:45
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Rockhal, Esch zur Alzette
Alex Ploeg Ultimatum
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
00:00
The Bootleg Sixties
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lil Xan
La Madeleine, Brussel
20:00
Martin Solveig
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
19:30
Nekromantix
Kavka, Antwerpen
22:00
Tennyson
Paradiso, Amsterdam
20:30
Steve Mason
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
SIK-K World Tour
Q-Factory, Amsterdam
Vintage Trouble
Paradiso, Amsterdam
Boris / Jennie Lena / Noord Nederlands Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
David Nance
Cinetol, Amsterdam
Poets of the Fall
Melkweg, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar