Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
C.C. De Werft
Geel
Wilminktheater
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
15:00
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Westrand
Dilbeek
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Azotod
De Meern
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
16:00
Melkweg
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Pacific Parc
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
16:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
22:00
Back&Fourth
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
20:30
Get Rhythm Music & Events
Ridderkerk
20:30
De Spot
Middelburg
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:30
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
19:00
Café De Meister
Geleen
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
14:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
13:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
zaterdag 19 mei 2018
Leonie Meijer - Bella Italia
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Stef Bos - Kern
C.C. De Werft, Geel
Herman van Veen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Diggy Dex
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Always The Sun / Non-Alignment Pact
PopEi, Eindhoven
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
De Meerpaal, Dronten
Saman Amini
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
Bruut!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
A Tribute To Willy Deville: Stars That Speak
Bibelot, Dordrecht
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Westrand, Dilbeek
20:30
Jeangu Macrooy
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Anneke van Giersbergen / Residentie Orkest
Paard, Den Haag
20:00
Son Mieux / The Brahms
Paard, Den Haag
Her Majesty
Theater De Veste, Delft
The Wild Romance
Azotod, De Meern
20:00
Blaudzun
Mezz, Breda
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
20:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Sjors van der Panne
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Bootleg Doors / The Tambles
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Fuad Hassen - Held
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
De Raad van Toezicht
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Posttheater, Arnhem
20:00
Donnerwetter Day
Luxor Live, Arnhem
Marco Borsato
Sportpaleis, Antwerpen
23:45
Thomas Melchior, Pele, Herra
Sugar Factory, Amsterdam
23:45
Hypercolour w/ Mor Elian, Luke Vibert, Cedric Maison
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Wara from the NBHD
Paradiso, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Roberto Fonseca Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Kyle Craft
Cinetol, Amsterdam
20:00
Carter Sampson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Donnie (NL)
Paradiso, Amsterdam
19:30
Noah Kahan
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lisa Leblanc
Paradiso, Amsterdam
16:00
Amsterdam Metalfest
Melkweg, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Rectum Raiders
Pacific Parc, Amsterdam
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Live At Amsterdamse Bostheater - Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
De Likt
De Meester, Almere
20:30
Bear Valour
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Nick & Simon
Theaterhotel Almelo, Almelo
16:00
Stonerfall
Podium Victorie, Alkmaar
Frank Boeijen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Johan Goossens - Vlam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Martin Fondse
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 20 mei 2018
20:30
Godsticks
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Opa's Kunstgebit
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
16:00
Fleddy Melculy
De Bosuil, Weert
16:00
Fanfare Psalm 150 Dinxperlo & Vocal Chord
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
22:00
De Kat
Back&Fourth, Utrecht
20:30
The Ex
EKKO, Utrecht
20:15
Terry Bozzio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Goon Mat & Lord Bernardo
dB's, Utrecht
15:00
Jan Swerts
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
De Boetners albumpresentatie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
The Hollies
De Doelen, Rotterdam
20:00
CAS (EP-release) + support: Daan Harmsen
Grounds, Rotterdam
20:00
Johan Goosens
Theater Zuidplein, Rotterdam
11:30
Dudok Kwartet
Het Heerenhuys, Rotterdam
20:30
Danny Lademacher's Wild Romance
Get Rhythm Music & Events, Ridderkerk
20:30
To Kill A King
De Spot, Middelburg
19:30
Monolord
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Gaz Planché
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
15:00
Borodin Quartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:30
J R&B
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
19:00
Hip Hop v.s. Hardcore
Café De Meister, Geleen
14:30
Bram Wijnands
D' Engelenburgh, Fijnaart
21:00
Dikanda / ThunderCrow
Altstadt, Eindhoven
20:00
Dowzer / Freeloader / He Said No / No Matching Socks / Sidewalk (punk)
The Jack, Eindhoven
20:00
Nick & Simon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
Berndz
De Perifeer, Deventer
20:00
Son Mieux / The Brahms
Paard, Den Haag
14:30
Jam Jazz & Pizza met Bert van den Brink en Simion Oslender
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Yo La Tengo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Leonie Jansen / The African Mamas
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
Denise Jannah & Friends
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Carter Sampson
Luxor Live, Arnhem
Mother's Finest
Luxor Live, Arnhem
20:30
Johnny Marr
Tolhuistuin, Amsterdam
Calibro 35
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Michael Moore 'Fragile Quartet'
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Berget Lewis / Shirma Rouse / ZO! Gospel Choir
Paradiso, Amsterdam
Trevor Noah
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Manu Crooks
Melkweg, Amsterdam
18:00
MeisjeDjamila
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Live At Amsterdamse Bostheater - Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Earth, Wind & Fire Experience
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Itamar Borochov Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
16:00
Marcin Wasilewski Trio
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
13:30
Vincent Houdijk, Teus Nobel & Maciej Domaradzki
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch