Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:30
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Den Bolder
Waspik
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Cul de Sac
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Brebl
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
30CC/Schouwburg
Leuven
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Murphy's Law
Hillegom
21:00
Cacaofabriek
Helmond
23:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Koornbeurs
Franeker
22:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Studio A12
Bunnik
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
20:30
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
23:00
Panama
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Bosuil
Weert
14:00
Grenswerk
Venlo
De Pul
Uden
De Velinx
Tongeren
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Kulturhus
Ruurlo
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:30
De Zwerver
Oostende
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
C.C. De Mol
Lier
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Lantaarn
Hellendoorn
14:00
The Jack
Eindhoven
14:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
21:00
Mezz
Breda
15:00
Café Camille
Beverwijk
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
15:00
Willemeen
Arnhem
15:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Panama
Amsterdam
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
18:00
Blues/Rock Café Under The Bridge
Alphen aan den Rijn
dinsdag 25 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
20:30
George van Houts - Kom Plot
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Elvis Concert - Bob Lanning / Dwight Icenhower / Eddy Graham / The
Paard, Den Haag
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Spinvis
Theater De Veste, Delft
20:30
Tim O'Brien
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
22:00
Entrance
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jerboah
Splendor, Amsterdam
20:30
Peter Silberman
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
David Gray
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Con Brio
Bitterzoet, Amsterdam
Luwten
Paradiso, Amsterdam
19:30
Russ
Melkweg, Amsterdam
19:30
Thomas Dybdahl
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 26 april 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eddie Jobson / Marc Bonilla
Boerderij, Zoetermeer
20:00
A-Meezing Coverband
Den Bolder, Waspik
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Junushoff Theater, Wageningen
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Maaspoort, Venlo
20:15
Dillon
De Helling, Utrecht
20:00
The Real McKenzies / The Toasters
dB's, Utrecht
Gavin DeGraw
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Koningsnacht: Rockzooi
Cul de Sac, Tilburg
19:00
Night Demon
Little Devil, Tilburg
22:00
Kizomba Lounge Kings Night Edition
Grounds, Rotterdam
20:00
An Evening With Knives / Briqueville / Ortega
Rotown, Rotterdam
20:00
NACHT VAN ORANJE 2017
Ahoy, Rotterdam
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Oude Luxor Theater, Rotterdam
3JS - U2, The Joshua Tree
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
23:00
Boomshakalak Soundsystem
Merleyn, Nijmegen
23:00
Subcultuur Kingsnight
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Wilbert de Joode
Brebl, Nijmegen
20:15
Discover Berget Lewis
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Walter Trout
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Paladins
De Spot, Middelburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
30CC/Schouwburg, Leuven
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
The Keytone Cops
Murphy's Law, Hillegom
21:00
Superstijl
Cacaofabriek, Helmond
23:00
Royal Rave
Patronaat, Haarlem
21:00
Andy Frasco
Simplon, Groningen
Vök
Vera, Groningen
20:00
Her Majesty
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Koornbeurs, Franeker
22:00
Koningsnacht Festival: o.a. De Jeugd van Tegenwoordig
Effenaar, Eindhoven
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:00
RocKing
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Pine Box Boys
Bibelot, Dordrecht
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
19:30
Don & The Usual Suspects
Paard, Den Haag
Jonna Fraser
Studio A12, Bunnik
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Posttheater, Arnhem
20:30
Dream Theater - Images, Words & Beyond 25th Anniversary Tour
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
23:00
Erick Morillo
Panama, Amsterdam
21:00
The Moonlandingz
Paradiso, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
The Bank
The Box, Amsterdam
20:00
Oumou Sangare
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
donderdag 27 april 2017
Walter Trout
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Con Brio
De Bosuil, Weert
14:00
Nightbirds Kingsday Festival
Grenswerk, Venlo
The Brew
De Pul, Uden
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Velinx, Tongeren
20:00
Aviv Quartet / Iris Penning
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
MaYaN
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Jaap Mulder
Kulturhus, Ruurlo
20:30
Tim O'Brien
LantarenVenster, Rotterdam
Fink
Rotown, Rotterdam
16:00
Dee's Honeytones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:30
Emma Ruth Rundle
De Zwerver, Oostende
20:00
AYO
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
William Boeva - Reset
C.C. De Mol, Lier
20:00
ROOTSRIDERS TRIBUTE 2 BOB MARLEY - 40 JAAR EXODUS
Neushoorn, Leeuwarden
Bartek
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:30
Estafest
Cacaofabriek, Helmond
20:00
The Paladins
De Lantaarn, Hellendoorn
14:00
RocKing
The Jack, Eindhoven
14:00
RocKing
Altstadt, Eindhoven
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
STUFF.
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Oumou Sangare
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
21:00
The Elvis Concert 2017
Mezz, Breda
15:00
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
19:30
Legends of Rock Tribute tour
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kattendans, Bergeijk
15:00
Willemsfest 2017: Sinister + Pelgrim + Ill Trusted + Tarantino + Hamme
Willemeen, Arnhem
15:00
Andy Frasco
Gigant, Apeldoorn
21:00
Mark Knight
Panama, Amsterdam
20:30
Hark (Harold Koopman) / Jacob de Berker / Jet Black Pearl
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
18:00
Trash bluesrockband
Blues/Rock Café Under The Bridge, Alphen aan den Rijn