Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Trix
Antwerpen
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vooruit
Gent
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
The Lane
Oostburg
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
013
Tilburg
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Gouden Leeuw
Dongen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Stadsbrouwerij Wittenburg
Zevenaar
20:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
NiXenMeer
Enschede
16:00
Huistheater De Steenakker
Haps
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
15:00
De Schalm
Westwoud
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:00
MECC
Maastricht
13:00
Koningshof
Maassluis
13:00
De Speeldoos
Vught
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Grounds
Rotterdam
11:00
MECC
Maastricht
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Theater De Kik
Elst
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
De Molenberg
Delfzijl
15:30
De Flux
Zaandam
15:30
Chassé Theater
Breda
15:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Duycker
Hoofddorp
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Mezz
Breda
20:00
dB's
Utrecht
Mezz
Breda
Plato Apeldoorn
Apeldoorn
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Bar Bukowski
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Rotown
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Harmonie
Leeuwarden
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Le Forum
Liège
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
zaterdag 25 maart 2017
Trivium
Trix, Antwerpen
Rhiannon Giddens
Amstelkerk, Amsterdam
zondag 26 maart 2017
20:00
Don Airey
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Oddisee And Good Compny
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rhiannon Giddens
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Blaudzun
Vooruit, Gent
Mercy John
Cacaofabriek, Helmond
19:30
The Record Company
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
O TEMBA SUSHI SESSION: TAKO / ORPHEU THE WIZARD / KEZ YM / NORI
Melkweg, Amsterdam
16:00
Ruud Houweling
Gigant, Apeldoorn
16:00
Spencer Bohren
The Lane, Oostburg
16:00
Brutal Sphincter
Little Devil, Tilburg
16:00
44 Shakedown
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Conan / Downfall of Gaia / Hark / High Fighter
Willemeen, Arnhem
20:00
Youssou N' Dour
Melkweg, Amsterdam
20:00
Amongster / Handed
Paradiso, Amsterdam
15:15
Photonen Vocaal Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
22:00
J. Bernardt
Merleyn, Nijmegen
20:30
Blackstreet
013, Tilburg
20:30
Anna Rune
Luxor Live, Arnhem
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Markant Uden, Uden
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
De Kleine Komedie, Amsterdam
Imperial Crowns
De Gouden Leeuw, Dongen
20:00
Ro James
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Fay Claassen
Luxor Live, Arnhem
20:00
Paul Mulder
Stadsbrouwerij Wittenburg, Zevenaar
20:00
7 Layers Sessions
De Oosterpoort, Groningen
16:00
HighWay
NiXenMeer, Enschede
16:00
Claron McFadden / Mike Del Ferro
Huistheater De Steenakker, Haps
16:00
Gitta de Ridder
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
15:00
Alex Roeka
De Schalm, Westwoud
14:15
Sebastian Petersen / Jaap Majoor / Janneke Daalderop
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:00
K3
MECC, Maastricht
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Koningshof, Maassluis
13:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Speeldoos, Vught
12:30
Calefax
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
11:00
K3
MECC, Maastricht
Paceshifters
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
Lavinia Meijer
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
LOS - VAST
Theater De Kik, Elst
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
15:00
Karsu
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Mirusia Louwerse
De Molenberg, Delfzijl
15:30
Women in pop
De Flux, Zaandam
15:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
15:00
Trio Escapada + Omar Mollo
Jeruzalemkerk, Amsterdam
15:00
Ann May
De Bosuil, Weert
15:00
Nederlands Kamerkoor
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
De Stokers
Duycker, Hoofddorp
15:00
Mini & Maxi
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
John Garcia - Coyote Unplugged Tour + support
Mezz, Breda
20:00
Container
dB's, Utrecht
Henk & Melle
Mezz, Breda
Paceshifters
Plato Apeldoorn, Apeldoorn
Over The Rhine
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
20:00
Dave Matthews / Tim Reynolds
AFAS Live, Amsterdam
Gojira
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 27 maart 2017
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Leidse Schouwburg, Leiden
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Iris Penning
Bar Bukowski, Amsterdam
20:00
King Ayisoba
Paradox, Tilburg
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Parktheater, Eindhoven
20:00
Dotan - 7 Layers Sessions
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
O'G3NE
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Henk Schiffmacher 65th Birthday Bash
Paradiso, Amsterdam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
You Me At Six
Ancienne Belgique (AB), Brussel
J. Bernardt
Bitterzoet, Amsterdam
GEANNULEERD TakeRoot presents: Over The Rhine
De Oosterpoort, Groningen
dinsdag 28 maart 2017
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Satellite Stories
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bruno Mars
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Jef Neve
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
CC Smugglers
Rotown, Rotterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Quantum Night
Paard, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Maaspoort, Venlo
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Andermans veren Live! - Er is altijd een derde
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Gut
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Harmonie, Leeuwarden
19:45
Me And That Man
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Dean Lewis / Lucy Rose / Tamino
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Patricia Kaas
Le Forum, Liège
19:45
ARW
TivoliVredenburg, Utrecht
Roosevelt
EKKO, Utrecht
Monster Truck
Melkweg, Amsterdam
Mayhem
Patronaat, Haarlem