Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kimme
Zuidlaren
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
21:00
V11
Rotterdam
Vera
Groningen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Willemeen
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Baroeg
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Cowboy Up
Waardamme
20:00
dB's
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
16:30
De Flux
Zaandam
13:30
De Kargadoor
Utrecht
16:00
De Piek
Vlissingen
Doornroosje
Nijmegen
13:30
Fulcotheater
IJsselstein
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Grandcafé De Hoek
Boskoop
Hedon
Zwolle
15:45
Hedon
Zwolle
In de Gloria
Asten
15:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
16:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:30
NiXenMeer
Enschede
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
15:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
15:00
Paradox
Tilburg
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
12:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Rotown
Rotterdam
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
16:00
Simplon
Groningen
15:30
Sunny Blues (Café Schafrath)
Nuenen
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
15:30
Vorstin
Hilversum
16:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkroad Cafe
Den Haag
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Trix
Antwerpen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zalencentrum Hingstman
Zeijen
zaterdag 18 februari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Karsu
Theater Aan de Slinger, Houten
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniel Lohues - Moi
Theater de Kimme, Zuidlaren
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Tigre Blanco
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Harderwijk, Harderwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
DICE
TivoliVredenburg, Utrecht
Gare Du Nord
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Nadia Reid
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Martyn Joseph
TivoliVredenburg, Utrecht
Nick Waterhouse
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
All the King's Daughters
Tuinhuis van Charlotte, Breda
21:00
Tonstartssbandht
V11, Rotterdam
Lookapony
Vera, Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Werftheater, Utrecht
20:00
Almanac / Gloryful / Lichtgestalt
Willemeen, Arnhem
Avenged Sevenfold
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 19 februari 2017
Fuse
ATLAS Theater, Emmen
TV Smith / UK Subs
Baroeg, Rotterdam
16:00
Jean Paul Rena
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts
Chassé Theater, Breda
16:00
Tamara Woestenburg
Concerto, Amsterdam
15:00
Daniel Meade
Cowboy Up, Waardamme
20:00
Black Metal Matinee w/ Asgrauw e.v.a
dB's, Utrecht
16:00
The Well Respected Men
De Bosuil, Weert
16:30
De Kift - Smutfish
De Flux, Zaandam
13:30
Haytham Safia
De Kargadoor, Utrecht
16:00
Martyn Joseph
De Piek, Vlissingen
Luke Winslow King
Doornroosje, Nijmegen
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Fulcotheater, IJsselstein
16:15
Mercy John
Gigant, Apeldoorn
15:00
Trash bluesrockband
Grandcafé De Hoek, Boskoop
The Toy Dolls
Hedon, Zwolle
15:45
Barrelhouse
Hedon, Zwolle
Snowapple
In de Gloria, Asten
15:00
Matthias Havinga
Jeruzalemkerk, Amsterdam
16:00
Aafke Romeijn + Sväva
Luxor Live, Arnhem
19:30
Izzy Bizu
Melkweg, Amsterdam
Me first and the Gimme Gimmes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:30
Ben Poole
NiXenMeer, Enschede
20:00
Jeff Scott Soto / Vanadine
Oefenbunker, Landgraaf
15:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Oerkroeg Schiller, Aalten
The Divine Comedy
Paradiso, Amsterdam
The Dears
Paradiso, Amsterdam
15:00
JW Roy & Band
Paradox, Tilburg
Dandelion
Patronaat, Haarlem
Bløf
Patronaat, Haarlem
20:00
Amberian Dawn
Patronaat, Haarlem
12:00
Kunstbende
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Posthuis Theater, Heerenveen
The Mysterons
Rotown, Rotterdam
15:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Arnout Hulskamp / Gwyneth Wentink / In Code / Wouter Snoei
Schouwburg Odeon, Zwolle
16:00
Bruut!
Simplon, Groningen
15:30
JJ Sharp band
Sunny Blues (Café Schafrath), Nuenen
16:00
a balladeer - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Anthrax
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Mystery Lights
Vera, Groningen
15:30
Blues Café presents Phil Bee
Vorstin, Hilversum
16:00
Ferocious Dog
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 20 februari 2017
20:00
Tom Odell
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
O'G3NE
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Gabriel Garzón-Montano
Bitterzoet, Amsterdam
TaxiWars
De Roma, Antwerpen
20:15
The Dears
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jason Manns
Melkweg, Amsterdam
19:00
Suzan & Freek
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cluster
Mezz, Breda
21:00
Daniel Meade
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Pixvae
Paradiso, Amsterdam
Bonobo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cymbals Eat Guitars
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Dutch
Parkroad Cafe, Den Haag
19:30
Batobe
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Anthrax
Trix, Antwerpen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
King of the World
Zalencentrum Hingstman, Zeijen