Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
013
Tilburg
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Café 't Hartje
Alkmaar
De Helling
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Bibelot
Dordrecht
20:00
Café 't Hartje
Alkmaar
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Aardbeientuin
Oene
20:00
Café 't Hartje
Alkmaar
20:30
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
20:00
DeLaMar
Amsterdam
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
17:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
WOW Amsterdam
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bleyemakerij BOEMEL 76
Tilburg
20:00
Café 't Hartje
Alkmaar
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
dB's
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Musicon
Den Haag
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
On The Roof
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Patronaat
Haarlem
18:00
PopEi
Eindhoven
21:30
Stathe
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Artis
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Helling
Utrecht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
De Reünie
Geleen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:00
Duycker
Hoofddorp
Effenaar
Eindhoven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Latenstaan
Zoetermeer
21:00
Mezz
Breda
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Petrol
Antwerpen
Strand Scheveningen
Scheveningen
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
21:00
Victorie
Alkmaar
16:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
14:00
Altstadt
Eindhoven
17:00
Café 't Hartje
Alkmaar
16:00
dB's
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
Grenswerk
Venlo
Het Huis Verloren
Hoorn
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
PopEi
Eindhoven
17:00
Taverne
Bergen
16:00
The Rock
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
14:00
Toko 51
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
maandag 24 augustus 2015
20:00
Ásgeir
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Jim Adkins
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tv on the Radio
Paradiso, Amsterdam
20:30
Robin Haijes
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
dinsdag 25 augustus 2015
013 presenteert: Allah-Las / Jacco Gardner in Natuurtheater Oisterwijk
013, Tilburg
Kensington
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Dries Roelvink
Café 't Hartje, Alkmaar
Baroness / Kong
De Helling, Utrecht
Sturgill Simpson
Paradiso, Amsterdam
Gojira
Patronaat, Haarlem
20:00
Eric Bibb
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 26 augustus 2015
Bløf
Bibelot, Dordrecht
20:00
Tom Haver
Café 't Hartje, Alkmaar
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
The Districts
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Wight
Little Devil, Tilburg
Young Thug
Melkweg, Amsterdam
20:00
Daniel Meade
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Blaudzun
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Simple Plan
Paradiso, Amsterdam
The Gaslight Anthem
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 27 augustus 2015
Alex Roeka - Voort!
Aardbeientuin, Oene
20:00
Eddy Walsh
Café 't Hartje, Alkmaar
20:30
Daniel Meade
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
22:45
Ras Iba
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Racoon
Openluchttheater Hertme, Hertme
21:30
Le Le
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tristan Honsinger's Just Off
PlusEtage, Baarle-Nassau
17:00
The Buccaneers
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Flannery + The Doggy Few
Vera, Groningen
WOW Noir
WOW Amsterdam, Amsterdam
vrijdag 28 augustus 2015
19:00
WhiskeyDick + Dirt A Gogo
Baroeg, Rotterdam
20:30
The Cannonball Johnsons
Bleyemakerij BOEMEL 76, Tilburg
20:00
Jacco Bosman
Café 't Hartje, Alkmaar
20:00
Jeff Mills / Noord Nederlands Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Boppin' the Rock presents Miss Mary Ann & the Ragtime Wranglers / Str
dB's, Utrecht
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
23:00
50 Carrot / Coffi / Le Lion / Soloman
Doornroosje, Nijmegen
20:45
HARD
Duycker, Hoofddorp
20:30
Daniel Meade
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:00
Big Devil bluesrock
Little Devil, Tilburg
20:00
FireForce + Drakkar + Guilty As Charged
Musicon, Den Haag
22:00
CULTURA NOVACANE ft. Vunzige Deuntjes Soundsystem
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
Late Night Live: Funky Organizers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal
On The Roof, Amsterdam
20:30
Caro Emerald
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Bløf
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
The Rumjacks
Patronaat, Haarlem
18:00
ROCK 'N' GRILL - WOOF
PopEi, Eindhoven
21:30
Friars
Stathe, Utrecht
20:00
BLACKOUT UTRECHT: Pendulum (DJ Set) & Verse, Black Sun Empire, State o
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Reverend Shine Snake Oil Co + Maison du Malheur
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 29 augustus 2015
20:00
Artis ZOOmeravond met Gotcha!
Artis, Amsterdam
20:30
Tristan
Boerderij, Zoetermeer
Will And The People
Cacaofabriek, Helmond
20:00
King Shiloh Soundsystem
De Helling, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Northsyde
De Reünie, Geleen
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
23:00
DJ Koze / DJ Tennis
Doornroosje, Nijmegen
21:00
J.C. de Dukdalf presents: Man as Plague | Colombian Necktie | Distant
Dukdalf, Wieringerwerf
20:00
Artquake Selection
Duycker, Hoofddorp
VOID: origin
Effenaar, Eindhoven
21:00
Dolltones
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Thunderfest
Latenstaan, Zoetermeer
21:00
Tranen van Van Cooth afterparty
Mezz, Breda
Racoon
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Caro Emerald
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
23:00
Moullinex
Paradiso, Amsterdam
20:30
Echo Movis / Oud Schuim
Paradiso, Amsterdam
Typhoon & Gallowstreet Brass Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Keizer
Petrol, Antwerpen
15 jaar Di-rect
Strand Scheveningen, Scheveningen
Solids
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Musher
Taverne, Bergen
20:30
Lee Fields & The Expressions
Tolhuistuin, Amsterdam
23:30
The Hussy
Vera, Groningen
21:00
The Neukteugels
Victorie, Alkmaar
16:00
ipsYlon Festival
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
zondag 30 augustus 2015
14:00
Rhinorino / The Afterveins / Tsar Bompa
Altstadt, Eindhoven
17:00
Henk Damen & Tom Haver
Café 't Hartje, Alkmaar
16:00
Tunnelbirds
dB's, Utrecht
20:00
Lee Fields & The Expressions
Effenaar, Eindhoven
Frazey Ford & Band
Grenswerk, Venlo
The Deslondes
Het Huis Verloren, Hoorn
15:00
Sunny Sunday Afternoon Concerts: Gadget + Anna Fernhout
Hostel Strowis, Utrecht
14:00
Carolien Borgers
Houtmansplantsoen, Gouda
20:00
Folk Road Show: Benjamin James Caldwell (NZ) + Dominique Fricot (CA) +
Mezz, Breda
20:00
CULTURA NOVA: 'Waar het vlakke land gaat plooien'
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
Marnix Busstra 50 jaar * verjaardagsconcert
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Kensington
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
22:00
Jurassic 5
Paradiso, Amsterdam
21:00
Cuz
Paradiso, Amsterdam
16:00
Singer-songwriter Guusje Slagter
PopEi, Eindhoven
17:00
Gotcha!
Taverne, Bergen
16:00
Lemon (NL)
The Rock, Amsterdam
20:00
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kampanje, Den Helder
14:00
Cretopia's Lekker Zonder Stekker
Toko 51, Rotterdam
21:00
The Hex Dispensers + The Pandoras
Vera, Groningen