Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Mezz
Breda
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
Hotel Sonnevack
Wijk aan Zee
23:00
Ernesto's
Sittard
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
23:00
WORM
Rotterdam
15:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Asgard
Beverwijk
21:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
18:00
Little Devil
Tilburg
17:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
19:00
Hedon
Zwolle
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
The Cave
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
Hofman
Utrecht
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
14:15
Podium Mozaiek
Amsterdam
11:00
Stadspark Groningen
Groningen
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Kavka
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
PopEi
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
16:15
Gigant
Apeldoorn
NiXenMeer
Enschede
15:00
Iduna
Drachten
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
De Zwerver
Oostende
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
V11
Rotterdam
Hedon
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Maassilo
Rotterdam
Iduna
Drachten
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
OCCII
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Vera
Groningen
Paleis 12
Brussel
20:30
BIRD
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
19:00
Nijdrop
Opwijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Atak
Enschede
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
21:00
Simplon
Groningen
De Nodige Deugd
Moorslede
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 27 juni 2015
20:30
Jan Nijdam Kwartet
PlusEtage, Baarle-Nassau
Kasabian
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Klub Bulk: 2,5 jaar Klub Bulk
Mezz, Breda
Laura Mvula / Metropole Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Lemon (NL)
Hotel Sonnevack, Wijk aan Zee
23:00
MAMACITA! Oldschool special
Ernesto's, Sittard
21:00
Midnight Motel + New River Coalfield
Altstadt, Eindhoven
20:30
MXRCXL
Paard, Den Haag
Neil Diamond
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Oos Joos
Victorie, Alkmaar
20:30
Peter Perrett
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Popshop Festival
Grenswerk, Venlo
23:00
PRSPCT loves Yellow Stripe
WORM, Rotterdam
15:00
Reggae Fever Groningen
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Release Your Inner Pussy: Dawa / The Admiral / Walta / Rival
Asgard, Beverwijk
21:00
Shagging Ponies
De Fles, Spijkenisse
20:00
Smashfest
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Steeler
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Super Chikan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
The Hoax
Boerderij, Zoetermeer
18:00
Tribal Spirits
Little Devil, Tilburg
17:00
Wouter Hamel
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Yorick van Norden
Taverne, Bergen
zondag 28 juni 2015
16:30
Allez Soldaat (solo) - terrasconcert
Mezz, Breda
17:00
Assorted Travellers
Taverne, Bergen
19:00
Crazy Daze
Hedon, Zwolle
21:00
Curtis Salgado
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Fridolijn The Breakfast Club/North Sea Round Town
BIRD, Rotterdam
15:00
Glennis Grace / Paul van Kessel
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Heavy Stoner / The Midnight Ghost Train
The Cave, Amsterdam
20:00
Het Gelders Orkest / Wende
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Isabel Nolte
Hofman, Utrecht
15:00
Lleno de Flamenco 2015
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Maaike Ouboter
Concerto, Amsterdam
15:00
Mark Alban Lotz / Virtual Proximity
De Perifeer, Deventer
20:00
Mary J. Blige
Ancienne Belgique (AB), Brussel
14:15
Mola Sylla
Podium Mozaiek, Amsterdam
11:00
Pé Daalemmer / Rapalje / Rooie Rinus / Sean Cannon / Sons
Stadspark Groningen, Groningen
15:00
Pumporgan
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rolo Tomassi
Kavka, Antwerpen
19:00
Shalamar Featuring Jody Watley
Melkweg, Amsterdam
16:00
Singer-songwriter David Henry live in PopEi
PopEi, Eindhoven
20:00
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
16:15
The Girl Who Cried Wolf
Gigant, Apeldoorn
The Henhouse Prowlers
NiXenMeer, Enschede
15:00
The Hoax • The Dynamite Blues Band
Iduna, Drachten
12:00
Zapp 4 / Duo Gouarné en Mourier
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 29 juni 2015
Asaf Avidan
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Beak>
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:15
Ben Harper & The Innocent Criminals
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Beres Hammond
Melkweg, Amsterdam
Chelsea Wolfe
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Lamb Of God
De Zwerver, Oostende
20:00
Melody Line Benefietavond
Paradiso, Amsterdam
The Henhouse Prowlers
De Parel van Zuilen, Utrecht
20:00
Wibi Soerjadi
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 30 juni 2015
Broncho
V11, Rotterdam
Fink
Hedon, Zwolle
20:00
Gretchen Peters
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hitklup
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kenny B & Tarrus Riley
Maassilo, Rotterdam
Lamb Of God
Iduna, Drachten
22:00
Meridian Brothers
Paradiso, Amsterdam
Ryan Adams
De Oosterpoort, Groningen
Santana
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Soil & Pimp Sessions
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Soja
Doornroosje, Nijmegen
woensdag 01 juli 2015
20:30
De Nazaten
Kantine Walhalla, Rotterdam
19:00
Girls Names
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Joe Buck Yourself
Little Devil, Tilburg
20:00
Lightning Bolt
OCCII, Amsterdam
20:00
Lisa Mitchell
Paradiso, Amsterdam
22:00
Michael Brecker Tribute (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:30
Reigning Sound + The Check 1-2
Vera, Groningen
Santana
Paleis 12, Brussel
20:30
Soil & Pimp Sessions
BIRD, Rotterdam
19:30
Soja
Melkweg, Amsterdam
22:00
Ssion
Paradiso, Amsterdam
St. Vincent
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Toasters
dB's, Utrecht
donderdag 02 juli 2015
22:00
Afronaut & The Soul Pilot (Homegrown)
BIRD, Rotterdam
22:00
Alden Penner / Michael Cera
Paradiso, Amsterdam
21:00
Electric Eel Shock
Winston, Amsterdam
19:30
FFS (Franz Ferdinand & Sparks)
Melkweg, Amsterdam
Greg Holden
Paradiso, Amsterdam
21:30
HOFMAN LIVE: The Lasses
Hofman, Utrecht
21:00
King Gizzard & The Lizzard Wizard
Area 51 Skatepark, Eindhoven
19:00
Lightin' Guy and The Mighty Gators
Nijdrop, Opwijk
20:30
Mike Stern & Didier Lockwood Band feat. Steve Smith & Tom Kennedy
Boerderij, Zoetermeer
17:00
Nomadic Orchestra
Concerto, Amsterdam
20:30
Open Podium
Victorie, Alkmaar
20:00
Paco Chains
Atak, Enschede
21:00
Reigning Sound
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ron Sexsmith
Doornroosje, Nijmegen
Sheppard
Paradiso, Amsterdam
21:00
Talco
Simplon, Groningen
The Bloodhounds
De Nodige Deugd, Moorslede
The Who
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Well Hung Heart
Poppodium Volt, Sittard
Wu-Tang Clan
TivoliVredenburg, Utrecht