Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Doornroosje
Nijmegen
20:00
StudioGonz
Gouda
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Diligentia
Den Haag
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
P60
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Holstohus
Olst
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
14:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
Victorie
Alkmaar
Het Veur Theater
Leidschendam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Mezz
Breda
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hof 88
Almelo
dB's
Utrecht
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
A9 studios
Uitgeest
BREStheater
Brielle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
15:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Werftheater
Utrecht
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
De Pul
Uden
De Cultuurwerf
Vlissingen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Taverne
Bergen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Het Podium
Hoogeveen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater Kees
Huissen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
De Helling
Utrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
zaterdag 24 januari 2015
TenTemPiés
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tantrum does Nirvana!
StudioGonz, Gouda
20:30
Supertrawler EP Release
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Stef Classens
013, Tilburg
20:15
Stef Bos
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
Sonic Soirée #31: Joy Wellboy / David Douglas / Stavroz
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Shirma Rouse
Manifesto, Hoorn
20:00
Schudden - Perrongeluk
Diligentia, Den Haag
21:00
Scare The Bear / Wave Zero
De Bakkerij, Castricum
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Muze, Noordwijk
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:30
Remember Phil & Gary
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
MC Theater, Amsterdam
20:15
Raìces Cubanas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
PRSPCT presents Dieselboy
P60, Amstelveen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Pink Flod-Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out)
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Piepschuim - Recept
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Pauw - EP Release
Metropool, Hengelo
20:30
Patatje Metal / Spiders From Mark
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Spant!, Bussum
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Spant!, Bussum
20:00
Oeloek - Prille Roest
Holstohus, Olst
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
New Cool Collective
Corneel, Lelystad
20:00
Myles Sanko
North Sea Jazz Club, Amsterdam
14:00
Myles Sanko
Concerto, Amsterdam
20:15
Marc Marie Huijbregts | Florissant (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lenette van Dongen - Roedel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Lach het weg
Theater 't Onderdak, Sassenheim
17:00
Kubus & the Kingpins
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Kraantje Pappie
Victorie, Alkmaar
KingFisher Sky
Het Veur Theater, Leidschendam
22:00
Khalif Wailin’ Walter
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Kayleigh Leith
Mezz, Breda
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Joris Linssen & caramba
Theater Hof 88, Almelo
John Coffey
dB's, Utrecht
20:00
JazzLab: Cool Dawn - Baritone Summit
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Interpol
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Hydrogen Sea + Lemontrip + capcap... cap
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Hollandaise: Gerard Joling / Glennis Grace
A9 studios, Uitgeest
Henry van Loon | Sluimer
BREStheater, Brielle
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater 't Pand, Gorinchem
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Grim Tim
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:30
Grant-Lee Philips / Howe Gelb
De Peppel, Zeist
20:00
Gotra - Charlie Goes
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Gerard Way
Melkweg, Amsterdam
20:00
Geppetto & The Whales
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Frank van Pamelen - Complot
De Schattelijn, Geertruidenberg
15:00
Frank Groothof
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Fauvist - Allemaal op weg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater De Omval, Diemen
20:00
Eric Vloeimans / Residentie Orkest
Paard, Den Haag
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eagle & the beast
De Fles, Spijkenisse
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater De Willem, Papendrecht
DJ Hardwell
Ziggo Dome, Amsterdam
Die Antwoord
Lotto Arena, Antwerpen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Werftheater, Utrecht
21:00
Deep & the Dudes
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Dearworld + The Gooch
De Pul, Uden
De Staat
De Cultuurwerf, Vlissingen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends
Taverne, Bergen
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Agnietenhof, Tiel
20:30
Classic Album Night: Creedence Clearwater Revival
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Cabaretteketet
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Blunt / Miscall / PULSE-Music / Sunburn
Het Podium, Hoogeveen
Blaudzun
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Belle Perez / Jean Bosco Safari / Sandra Kim
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Barrelhouse
Duycker, Hoofddorp
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
20:00
Andy Burrows
Effenaar, Eindhoven
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Anaal Nathrakh / Emeth / Length Of Time
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Alex Goot
De Helling, Utrecht
16:00
Afterpartees
Concerto, Amsterdam
21:00
Afterpartees
Bitterzoet, Amsterdam
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Aaron Carter
Melkweg, Amsterdam
23:00
90'S NOW
Gigant, Apeldoorn
20:00
2FAMOUSCRW
Gebr. De Nobel, Leiden