Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:30
De Zwerver
Oostende
Groene Engel
Oss
22:00
P3
Purmerend
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
21:30
Rotown
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
The Holy Cow
Schijndel
20:00
Pitboel Theater
Sittard
J.C. Elektra
Sliedrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater De NWE Vorst
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
De Pul
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
dB's
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Stadskasteel Oudaen
Utrecht
Man Cave
Utrecht
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Ex-Voto
Voorhout
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Partycentrum 2B-Home
Zoetermeer
23:00
Hedon
Zwolle
22:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
RAI Theater
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
07:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Orpheus
Apeldoorn
Taverne
Bergen
16:30
Mezz
Breda
18:30
Brooklyn Live - Living room concerts
Breukelen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Rietveld Theater
Delft
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
15:00
Iduna
Drachten
15:30
De Harmonie
Edam
18:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Atak
Enschede
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
13:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Groene Engel
Oss
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
dB's
Utrecht
16:00
RASA
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
15:30
De Bosuil
Weert
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hofman
Utrecht
zaterdag 18 oktober 2014
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater Zinin, Nijverdal
21:30
Gglory
De Zwerver, Oostende
Tim Akkerman
Groene Engel, Oss
22:00
The Dirty Daddies & We All Love 80's 90's 00's
P3, Purmerend
20:00
Hadewych Minis
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:00
The Mad Trist
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Ming's Pretty Heroes + support
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Buapest Gypsy Music Revival
Boerderij Kamps, Rolde
21:30
The Sedan Vault
Rotown, Rotterdam
Taake
Baroeg, Rotterdam
20:00
Jerusalem In My Heart
WORM, Rotterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
LEFT
The Holy Cow, Schijndel
20:00
Band Night
Pitboel Theater, Sittard
Big Pete Blues Band / Fossen & Struijk Band / the Blues Vision / The B
J.C. Elektra, Sliedrecht
21:00
ZENO - A Tribute to TOTO
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Idea, Soest
20:30
Nits - NITS?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Eefje De Visser
Theater De NWE Vorst, Tilburg
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Yama
Little Devil, Tilburg
Skillet
013, Tilburg
Y&T
De Pul, Uden
20:00
Rowwen Heze
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Mischief / The Spunyboys
dB's, Utrecht
20:30
Aziza Brahim
RASA, Utrecht
20:30
Camera
EKKO, Utrecht
20:00
Aiden / Zac Chapman
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Hakken in het Zand
Stadskasteel Oudaen, Utrecht
Kensington
Man Cave, Utrecht
18:15
Mr. Big
TivoliVredenburg, Utrecht
Calefax
TivoliVredenburg, Utrecht
Ramblin’ Roots
TivoliVredenburg, Utrecht
Mirusia Louwerse
De Maaspoort, Venlo
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Alain Clark
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Grote Prijs vd Bollenstreek - voorronde 2
Ex-Voto, Voorhout
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Omnia
De Peppel, Zeist
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Figi Theater, Zeist
20:00
Crazy Cadillac
Partycentrum 2B-Home, Zoetermeer
23:00
Flirt!
Hedon, Zwolle
22:00
RAWdefinition - Hardstyle
Hedon, Zwolle
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 19 oktober 2014
20:00
The Aggrolites
P60, Amstelveen
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Meervaart, Amsterdam
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
Jimmy Carr - Gagging Order
RAI Theater, Amsterdam
Di-rect
Paradiso, Amsterdam
16:00
Joep van Leeuwen
Concerto, Amsterdam
07:00
Anil Aras / Beesmunt Soundsystem / Djebali / Dungeon Meat / Ferro / Gu
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Mary Gauthier
Gigant, Apeldoorn
16:15
Heavyball
Gigant, Apeldoorn
15:00
Michael Varekamp / Ntjam Rosie
Orpheus, Apeldoorn
The Cool Quest
Taverne, Bergen
16:30
Emil Landman
Mezz, Breda
18:30
Yori Swart
Brooklyn Live - Living room concerts, Breukelen
20:00
Anastacia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tim Knol
Rietveld Theater, Delft
Lee Fields & The Expressions
Paard, Den Haag
Hadewych Minis
Diligentia, Den Haag
15:00
Taake + Supports
Iduna, Drachten
15:30
Lemon (NL)
De Harmonie, Edam
18:30
Top 2000 try-out
PopEi, Eindhoven
20:00
Marco Borsato
Atak, Enschede
20:00
Marco Borsato
Muziekcentrum Enschede, Enschede
K3
Martiniplaza, Groningen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Robert Cray / The Robert Cray Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Frederic & de Katoenvelden
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
16:00
Rogier Pelgrim - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
13:00
Mattanja Joy Bradley - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
The Sirens
Groene Engel, Oss
17:00
Back in Town
De Fles, Spijkenisse
20:30
Maybeshewill
013, Tilburg
Jim Breuer
013, Tilburg
20:15
Jan Akkerman
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Obscure Sphinx
dB's, Utrecht
16:00
숨[su:m]
RASA, Utrecht
20:00
Chi Coltrane
Schouwburg Venray, Venray
15:30
Bluesrock Afternoon Met o.a. Rusty Roots + Joost de Lange Rock/Blues E
De Bosuil, Weert
Paus
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Denise Jannah - Ella!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 20 oktober 2014
The Neighbourhood
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Om Maarten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
DeLaMar, Amsterdam
Anastacia
Paradiso, Amsterdam
20:00
Orquesta Buena Vista Social Club
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Maybeshewill
Patronaat, Haarlem
Kaiser Chiefs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Fixkes
Het Depot, Leuven
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Hanzel und Gretyl
Little Devil, Tilburg
In Flames
013, Tilburg
20:15
José James
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht