Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
16:00
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
21:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadskasteel Oudaen
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
StudioGonz
Gouda
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
The Holy Cow
Schijndel
20:00
The Rock Temple
Kerkrade
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De NWE Vorst
Tilburg
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Vorstin
Hilversum
22:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
WORM
Rotterdam
Xinix
Nieuwendijk
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Atak
Enschede
Boerderij
Zoetermeer
18:30
Brooklyn Live - Living room concerts
Breukelen
16:00
Concerto
Amsterdam
18:00
dB's
Utrecht
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
15:30
De Bosuil
Weert
17:00
De Fles
Spijkenisse
15:30
De Harmonie
Edam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
21:00
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Groene Engel
Oss
15:00
Iduna
Drachten
Martiniplaza
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
15:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
PopEi
Eindhoven
RAI Theater
Amsterdam
16:00
RASA
Utrecht
Rietveld Theater
Delft
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Taverne
Bergen
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
13:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
07:00
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
zaterdag 18 oktober 2014
20:00
Band Night
Pitboel Theater, Sittard
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
The Hard Way
Podium 't Beest, Goes
21:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Infloyd: Amused to Death
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:30
Aziza Brahim
RASA, Utrecht
20:30
Jef Neve
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
16:00
Jef Neve
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
21:30
The Sedan Vault
Rotown, Rotterdam
20:30
Vrouwen willen maar 1 ding
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Dublin Legends
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Nits - NITS?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
The Mad Trist
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Alain Clark
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Hakken in het Zand
Stadskasteel Oudaen, Utrecht
20:15
Vrouw Holland
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Pip Alblas
StudioGonz, Gouda
20:30
Rick de Leeuw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
LEFT
The Holy Cow, Schijndel
20:00
Terrafyght
The Rock Temple, Kerkrade
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Voice Male - Big Bang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Achterom, Hilversum
20:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Eefje De Visser
Theater De NWE Vorst, Tilburg
20:00
Hadewych Minis
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Idea, Soest
20:15
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
18:15
Mr. Big
TivoliVredenburg, Utrecht
Calefax
TivoliVredenburg, Utrecht
Ramblin’ Roots
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Hallo Venray + Orange Glow
Vera, Groningen
20:00
The Fortunate Sons
Victorie, Alkmaar
20:00
Sascha & the Sharp 5
Vorstin, Hilversum
22:15
Youp van 't Hek - Wat is de vraag?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jerusalem In My Heart
WORM, Rotterdam
Judy Blank
Xinix, Nieuwendijk
zondag 19 oktober 2014
20:30
Maybeshewill
013, Tilburg
Jim Breuer
013, Tilburg
20:00
Anastacia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Marco Borsato
Atak, Enschede
Paus
Boerderij, Zoetermeer
18:30
Yori Swart
Brooklyn Live - Living room concerts, Breukelen
16:00
Joep van Leeuwen
Concerto, Amsterdam
18:00
Obscure Sphinx
dB's, Utrecht
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
15:30
Bluesrock Afternoon Met o.a. Rusty Roots + Joost de Lange Rock/Blues E
De Bosuil, Weert
17:00
Back in Town
De Fles, Spijkenisse
15:30
Lemon (NL)
De Harmonie, Edam
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hadewych Minis
Diligentia, Den Haag
21:00
Mary Gauthier
Gigant, Apeldoorn
16:15
Heavyball
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Sirens
Groene Engel, Oss
15:00
Taake + Supports
Iduna, Drachten
K3
Martiniplaza, Groningen
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Meervaart, Amsterdam
16:30
Emil Landman
Mezz, Breda
20:00
Marco Borsato
Muziekcentrum Enschede, Enschede
15:00
Michael Varekamp / Ntjam Rosie
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Aggrolites
P60, Amstelveen
Lee Fields & The Expressions
Paard, Den Haag
Di-rect
Paradiso, Amsterdam
20:00
Robert Cray / The Robert Cray Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:30
Top 2000 try-out
PopEi, Eindhoven
Jimmy Carr - Gagging Order
RAI Theater, Amsterdam
16:00
숨[su:m]
RASA, Utrecht
Tim Knol
Rietveld Theater, Delft
20:00
Chi Coltrane
Schouwburg Venray, Venray
The Cool Quest
Taverne, Bergen
16:00
Rogier Pelgrim - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
13:00
Mattanja Joy Bradley - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Denise Jannah - Ella!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Frederic & de Katoenvelden
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:15
Jan Akkerman
TivoliVredenburg, Utrecht
07:00
Anil Aras / Beesmunt Soundsystem / Djebali / Dungeon Meat / Ferro / Gu
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 20 oktober 2014
In Flames
013, Tilburg
20:00
Orquesta Buena Vista Social Club
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Om Maarten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Fixkes
Het Depot, Leuven
20:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
Hanzel und Gretyl
Little Devil, Tilburg
Anastacia
Paradiso, Amsterdam
Kaiser Chiefs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Maybeshewill
Patronaat, Haarlem
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
José James
TivoliVredenburg, Utrecht
The Neighbourhood
Tolhuistuin, Amsterdam