Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Musicon
Den Haag
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
NAXT Stage
Almelo
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
21:30
Rotown
Rotterdam
The Rambler
Eindhoven
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Tivoli
Utrecht
Tivoli
Utrecht
15:00
Versteegh Dance Masters
Arnhem
19:30
Vk*
Brussel
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
19:00
Winston
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:00
330 Live
Den Haag
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
21:00
Bourbon Street
Breda
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Pul
Uden
20:00
Musicon
Den Haag
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Lotto Arena
Antwerpen
MC Theater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
NeL
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
013
Tilburg
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:00
Club Ziggo
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Dizzy
Rotterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
20:00
Munttheater
Weert
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Tivoli
Utrecht
Tivoli
Utrecht
22:30
Vera
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
zondag 13 april 2014
20:00
The Blue Cats
Musicon, Den Haag
15:30
Federicio Colli
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Beyond the Bridge / Midriff / Serenity
NAXT Stage, Almelo
20:00
Albert Lee & Hogan's Heroes
Paard, Den Haag
20:30
Allen Toussaint
Paradiso, Amsterdam
19:00
Sleepy Sun
Paradiso, Amsterdam
Novastar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
RPWL
Poppodium Romein, Leeuwarden
21:30
Mecano un.ltd
Rotown, Rotterdam
Hotrod Afternoon: The Blue Cats (UK)
The Rambler, Eindhoven
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Glenn Wool
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Gabby Young & The Other Animals
Tivoli, Utrecht
Racoon
Tivoli, Utrecht
15:00
Opera per Tutti
Versteegh Dance Masters, Arnhem
19:30
Chronixx
Vk*, Brussel
15:00
Coasts
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Live From Buena Vista
Wilminktheater, Enschede
19:00
Avatar
Winston, Amsterdam
maandag 14 april 2014
20:30
Chronixx
013, Tilburg
20:00
Adam bomb
330 Live, Den Haag
20:00
Marco Borsato
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Glennis Grace
Beatrix Theater, Utrecht
21:00
Joe Buck Yourself
Bourbon Street, Breda
19:00
Gipsy Jazz @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:30
Salif Keita
De Oosterpoort, Groningen
19:30
FM (UK) Hardrock
De Pul, Uden
20:00
Rigid
Musicon, Den Haag
21:00
Doug MacLeod
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
De Nederlandse Bachvereniging
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jan Smit
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Beaty Heart
Paradiso, Amsterdam
19:30
Sky Pilots
Paradiso, Amsterdam
Riverside
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Atlanter
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Krista Detor
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:00
Glenn Wool
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
dinsdag 15 april 2014
20:00
School Is Cool
Bitterzoet, Amsterdam
Riverside
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Magic Gumball Night & Open Mic --> 15-04-2014
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
BadcuypJazzClub Unaccounted Four
De Badcuyp, Amsterdam
20:30
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
23:00
Ragweek Eindfeest: Park & Sons + Thijs Schuitman + Maurice Vogels
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Timber Timbre
Doornroosje, Nijmegen
Stromae
Lotto Arena, Antwerpen
Benjamin Clementine
MC Theater, Amsterdam
Hopsin
Melkweg, Amsterdam
19:00
Amel Larrieux
Melkweg, Amsterdam
21:00
NeL Popsessie: Vanilla Punch
NeL, Amsterdam
20:30
Martin Bril avond
Paradiso, Amsterdam
20:00
Herman Brood Academie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Martijn Koning
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Glenn Wool
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Guido Weijers - V
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 16 april 2014
Hopsin
013, Tilburg
20:00
Micha Wertheim
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Rogier Pelgrim
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Marieke Visser
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:00
JAZzoul Jamsession hosted by Wilco Koster
CC Muziekcafé, Amsterdam
19:00
Ziggo Live: Go Go Berlin / Moss / Rina Mushonga
Club Ziggo, Amsterdam
20:30
Boogarins / Jacco Gardner
dB's, Utrecht
20:00
Dinerconcert Timothy Banchet & Ernst Glerum
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Novastar
De Oosterpoort, Groningen
Racoon
De Oosterpoort, Groningen
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
22:00
Roos van Nijmegen: Einfach Kurt + Non-Alignment Pact + Remove Before F
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dolf Jansen
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Pater Moeskroen - Karavaan
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Dhafer Youssef
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
Pink Oculus
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Murth Mossel
Meervaart, Amsterdam
SOHN
Melkweg, Amsterdam
Bløf
Mezz, Breda
20:00
Emilio Guzman
Munttheater, Weert
22:00
Rigby
Paradiso, Amsterdam
Walk off the Earth
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kalle Mattson
Paradiso, Amsterdam
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Frank Boeijen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Herman Brood Academie on tour: Emil Landman
Patronaat, Haarlem
20:30
ComedyKings
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy kings
Posttheater, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Eric Koller
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Live From Buena Vista
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Golden Earring
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Guido Weijers - V
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Dames voor na Vieren
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
De Versafdeling
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Els de Schepper - Feest
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Knol
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis
Theater De Veste, Delft
20:00
Glenn Wool
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Tommy Ebben
Tivoli, Utrecht
De Dijk
Tivoli, Utrecht
22:30
VIP Party - The Great Gatsby + Danny Da Costa
Vera, Groningen
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk