Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
dB's
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
Gebr. De Nobel
Leiden
013
Tilburg
Bimhuis
Amsterdam
013
Tilburg
Patronaat
Haarlem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
De School
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Vera
Groningen
Ons theater
Bilthoven
19:30
Duycker
Hoofddorp
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
Grenswerk
Venlo
Ahoy
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Boothill Saloon
Amersfoort
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:45
P60
Amstelveen
21:00
Bibelot
Dordrecht
Rotown
Rotterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Vorstin
Hilversum
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
13:30
Splendor
Amsterdam
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Splendor
Amsterdam
16:30
De Meester
Almere
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:00
Hostel Room
Rotterdam
Gelredome
Arnhem
Zuiderparktheater
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Mensenpark
Emmen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Zaal Dijk
Lemele
20:00
Nijend 24
Anderen
Artis
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
woensdag 15 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
Doe Maar
Ziggo Dome, Amsterdam
Adele
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Emmanuel Moire
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Queen + Adam Lambert
Paleis 12, Brussel
20:00
Mushroom Mosis
Paradiso, Amsterdam
St. Paul & The Broken Bones
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Goddamn Gallows
Little Devil, Tilburg
20:00
The Temper Trap
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Graduation Showcase Rockacademie
013, Tilburg
The Analogues
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Winterfylleth
dB's, Utrecht
Shinedown
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Mark Waumans
Comedy Cafe, Amsterdam
donderdag 16 juni 2016
Daniel Lohues
De Kleine Komedie, Amsterdam
David Cross
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Analogues
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Little Mix
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Tremonti
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Television
Patronaat, Haarlem
Loudness
Gebr. De Nobel, Leiden
The Offspring
013, Tilburg
Izaline Calister
Bimhuis, Amsterdam
The Winery Dogs
013, Tilburg
C.W. Stoneking
Patronaat, Haarlem
20:00
Gabbers / Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué V
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Megadeth
Rockhal, Esch zur Alzette
Empress Of
De School, Amsterdam
20:30
Gallowstreet
Melkweg, Amsterdam
20:30
Mathilde Santing sings Joni Mitchell
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Samaris
EKKO, Utrecht
20:30
Sposi Quartet
Splendor, Amsterdam
20:30
Adam Fields / Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Matt Schofield
Groene Engel, Oss
21:00
WhiskeyDick
Altstadt, Eindhoven
21:00
Gold / The Lumes
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Dream Drop / Project XY
Winston, Amsterdam
21:00
Avp Presenteert: Uptown - Musicblend & Originals
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Audacity
Vera, Groningen
vrijdag 17 juni 2016
Dorine Wiersma
Ons theater, Bilthoven
19:30
New Harlem Deluxe
Duycker, Hoofddorp
19:30
SX
Nijdrop, Opwijk
20:00
Rihanna met special guest The Weeknd
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
From USA / Stan Smeets
Cafe D’n Ingel, Thorn
The Analogues - Magical Mystery Tour
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Salvatore Adamo
Concertgebouw, Brugge
20:00
Matt Schofield
Grenswerk, Venlo
Broederliefde / Mr. Polska / Ronnie Flex
Ahoy, Rotterdam
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Gustavo Corrales Romero / Jorge Andrés Martina
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Daddy Long Legs
Paard, Den Haag
20:00
Lividity
Little Devil, Tilburg
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Metropool, Hengelo
20:00
Helsinki / Storksky
Altstadt, Eindhoven
20:00
Crazy Cult Roadshow
Boothill Saloon, Amersfoort
20:00
Steve Vai
Het Depot, Leuven
20:00
Neuk!
Duycker, Hoofddorp
20:00
Klyne / Maribou State / Polynation
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Zaans Gelach - Stand Up Comedy
De Flux, Zaandam
20:00
Gabbers / Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué V
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Balkenkoor Slavuj / Georgisch koor Tvaltai
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
20:15
Handsome Poets
De Helling, Utrecht
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
De Dijk
Vorstin, Hilversum
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Metropool, Hengelo
C.W. Stoneking
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Adam Fields / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Lecherous Gaze
dB's, Utrecht
20:45
Martijn Fischer zingt Hazes
P60, Amstelveen
21:00
Jan Akkerman
Bibelot, Dordrecht
Night Beats + The Afterveins
Rotown, Rotterdam
21:00
Standup '69
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Back On Track / The Bruceband
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Nicola Conte Combo feat. Zara McFarlane
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Slack Alice
Vorstin, Hilversum
zaterdag 18 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
13:30
Mathilda & Kleine Vis
Splendor, Amsterdam
15:30
Marle Thomson / The Yukon Club
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Daria van den Bercken & Jörgen van Rijen
Splendor, Amsterdam
16:30
MEESTERLIJK METAAL XXIV FESTIVAL
De Meester, Almere
17:00
Tex-a-Go
Café de Pilaren, Alkmaar
18:00
Pica Pica Parade: FT y sus Chamanes (Hostel Room)
Hostel Room, Rotterdam
Gebroeders Ko / Gers Pardoel / Jeroen van der Boom / Mental Theo / Mr.
Gelredome, Arnhem
Bløf
Zuiderparktheater, Den Haag
Doe Maar
Ziggo Dome, Amsterdam
The Analogues
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Matt Schofield
P60, Amstelveen
20:00
Moon Duo
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Achterhoekse Band Competitie - DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Crazy Cult Roadshow / Tales That Are Not Supposed To Be Heard By Peopl
Winston, Amsterdam
20:00
Maaike Ouboter
Mensenpark, Emmen
20:00
Spencer-Singer
Little Devil, Tilburg
20:00
Mr. Polska
Zaal Dijk, Lemele
20:00
Anthony's Putsch
Nijend 24, Anderen
Ian Fischer
Artis, Amsterdam
20:00
Dr. Justice & The Smooth Operators
Paard, Den Haag