Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
013
Tilburg
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Paardcafe
Den Haag
20:30
De Flux
Zaandam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Iduna
Drachten
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Volta
Amsterdam
21:30
De Avenue
Breda
21:30
V11
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
22:00
STECK
Delft
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
't Pakhuus
Silvolde
23:30
RASA
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
De hoogte
Winsum
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Het Klooster
Woerden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Flint
Amersfoort
Theater Ludens
Voorburg
Musis
Arnhem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater `t Spieker
Eibergen
Ma Kelly's
Frieschepalen
Café Miles
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Spant!
Bussum
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
van Beresteyn
Veendam
Schaffelaartheater
Barneveld
CC Asse
Asse
14:00
Chassé Theater
Breda
14:00
Gigant
Apeldoorn
14:00
Duycker
Hoofddorp
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
14:00
Hofman
Utrecht
15:30
Vorstin
Hilversum
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Lotto Arena
Antwerpen
19:00
Annabel
Rotterdam
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Paardcafe
Den Haag
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
19:30
Doornroosje
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
19:30
Poppodium Volt
Sittard
013
Tilburg
20:00
Indoor Sportcentrum Eindhoven
Eindhoven
Sportpaleis
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Vorstin
Hilversum
Vorst Nationaal
Brussel
vrijdag 11 november 2016
20:15
Mini & Maxi
Zaantheater, Zaandam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Diligentia, Den Haag
20:30
Level 42
Metropool, Hengelo
Tourist LeMC
Paradiso, Amsterdam
20:30
Zeus
P60, Amstelveen
20:30
René van Meurs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max Meser
Simplon, Groningen
20:30
Another Kind of Blue - Blue Technology
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Meerpaal, Dronten
20:30
Miss Molly & Me - Bonnie & Clyde
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
LOS - VAST
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
Velvet Music Night: Bombay
Bibelot, Dordrecht
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Ruchte, Someren
Truckfighters
013, Tilburg
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Dino Saluzzi Group
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Word Up! Ronnie Flex + Josylvio + Kevin + Toby De Belofte
Dynamo, Eindhoven
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Crusade / Mistaken for Strangers
PopEi, Eindhoven
20:30
Johnny Bruce Muller / Sailing To Suez
Paardcafe, Den Haag
20:30
Dauthuz / First E / Skere Heren / The Damned and Dirty
De Flux, Zaandam
21:00
Maurits Pauwels Groep
Rotown, Rotterdam
21:00
Bökkers
De Peppel, Zeist
21:00
Azymuth
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Sint Maarten special: Pene Corrida + Different Homes & Open Podium
De Bakkerij, Castricum
21:00
St. Tropez + Hockey Dad
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Cracked up / Geoffrey Oi!cott
Winston, Amsterdam
21:00
Return of the 90's
Iduna, Drachten
21:00
Tangarine
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
House of Rock
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Who Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
AC/DC UK
De Bosuil, Weert
21:00
Vr.11 November - Club Noir Excess Cured.. A night like this!
Volta, Amsterdam
21:30
Bison Bisou
De Avenue, Breda
21:30
Craig Gallagher + Brian McGovern
V11, Rotterdam
22:00
Monophonics
Paradiso, Amsterdam
22:00
De B-Kant (live)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
22:00
Vuigtuig
STECK, Delft
22:00
Chris King Robinson Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Aroy Dee / Emilio Bestevez
Merleyn, Nijmegen
23:00
FeestDJRuud / Puinhoop Kollektiv
Doornroosje, Nijmegen
23:30
Zer00's Heroes
't Pakhuus, Silvolde
23:30
Le Guess Who: Idris Ackamoor & the Pyramids
RASA, Utrecht
zaterdag 12 november 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Knol - Lost & Found
De hoogte, Winsum
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Pieter Derks - Spot
Het Klooster, Woerden
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Ludens, Voorburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater `t Spieker, Eibergen
View for a Day
Ma Kelly's, Frieschepalen
Tessa Belinfante
Café Miles, Amersfoort
Brace
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Spant!, Bussum
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fulcotheater, IJsselstein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Minou Bosua - Minoux
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ton Kas - JABROER
van Beresteyn, Veendam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schaffelaartheater, Barneveld
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
CC Asse, Asse
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
14:00
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
14:00
Strudelfest
Duycker, Hoofddorp
IO Pages Festival
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
14:00
Le Mini Who?
Hofman, Utrecht
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
16:00
Daniel Cane
Concerto, Amsterdam
17:00
Kubus & the Kingpins
Café de Pilaren, Alkmaar
18:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Tourist LeMC
Lotto Arena, Antwerpen
19:00
Mura Masa
Annabel, Rotterdam
19:00
65DaysofStatic
Muziekgieterij, Maastricht
19:00
Ready to Play
Paardcafe, Den Haag
19:00
Lavinia Meijer
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Bear's Den
Melkweg, Amsterdam
19:30
Inquisition / Rotting Christ
Doornroosje, Nijmegen
Nada Surf
Patronaat, Haarlem
Myrath
Patronaat, Haarlem
19:30
Popronde Sittard
Poppodium Volt, Sittard
Kraak & Smaak
013, Tilburg
20:00
Jan Smit
Indoor Sportcentrum Eindhoven, Eindhoven
The Cure
Sportpaleis, Antwerpen
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Lou Rhodes
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Douwe Bob
Paradiso, Amsterdam
20:00
Popa Chubby
De Bosuil, Weert
20:00
Diggy Dex
Vorstin, Hilversum
Bring Me The Horizon
Vorst Nationaal, Brussel