Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Grenswerk
Venlo
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Velinx
Tongeren
Schouwburg Ogterop
Meppel
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Leest
Waalwijk
Werftheater
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Kolk
Assen
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
G.C. De Wildeman
Herent
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Sneek
Sneek
Theater Hof 88
Almelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Concordia
Enschede
17:00
Concerto
Amsterdam
17:30
Molen De Ster
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Bosuil
Weert
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Capitole
Gent
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
013
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Vorstin
Hilversum
Mezz
Breda
20:00
Bibelot
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Duycker
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
Rotown
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Joriskerk
Venlo
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Duycker
Hoofddorp
De Kreun
Kortrijk
Melkweg
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
V11
Rotterdam
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Huistheater De Steenakker
Haps
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
woensdag 12 oktober 2016
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal
De Nieuwe Kolk, Assen
Steve Forbert
Grenswerk, Venlo
20:30
Isaac Vallentin
Stathe, Utrecht
20:30
Arie Koomen / Bas Birker / Ronald Smink / Tom Sligting - Comedy Night
Simplon, Groningen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Ray Bonneville
Luxor Live, Arnhem
21:00
Big Brother & The Holding Company
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
An Pierlé
Vera, Groningen
22:00
Jay Brannan
Merleyn, Nijmegen
22:00
Quantum Trio
BIRD, Rotterdam
donderdag 13 oktober 2016
Paul de Munnik
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Clifton Braam - De Eerste Keer
Schouwburg Almere, Almere
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
De Meenthe, Steenwijk
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Kolk, Assen
Sunday Sun
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fairport Convention
G.C. De Wildeman, Herent
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Sneek, Sneek
Minou Bosua - Minoux
Theater Hof 88, Almelo
Ton Kas - JABROER
Theater 't Speelhuis, Helmond
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Concordia, Enschede
17:00
Pitou
Concerto, Amsterdam
17:30
De Popronde met Hans Hannemann en Jasper Schalks
Molen De Ster, Utrecht
Sick Of It All
Melkweg, Amsterdam
19:30
Monomyth
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Obie Trice
Melkweg, Amsterdam
19:30
Janis Joplin's Big Brother & The Holding Company
De Bosuil, Weert
19:45
Soja
TivoliVredenburg, Utrecht
Bryan Ferry
Capitole, Gent
20:00
Kim Wilde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sonata Arctica
Patronaat, Haarlem
20:00
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Steel Panther
013, Tilburg
20:00
Diggy Dex
Hedon, Zwolle
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Paradiso, Amsterdam
Sabrina Starke
Cacaofabriek, Helmond
20:00
The Kik
Theater De Leest, Waalwijk
Earth, Wind & Fire ft Al Mckay
Vorstin, Hilversum
Danny Vera
Mezz, Breda
20:00
Ian Siegal - The Twentyfive Tour
Bibelot, Dordrecht
Dark Funeral
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tineke Postma Quartet feat. Frederik Koster
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Metropool, Hengelo
20:00
JOANovARC (UK) Take Off Session
Duycker, Hoofddorp
White Lies
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Kift / Rats on Rafts
Patronaat, Haarlem
The Great Communicators
Paard, Den Haag
Augustines
Rotown, Rotterdam
20:00
The Robert Cray Band
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Sam Outlaw
Joriskerk, Venlo
20:00
Bauer (NL)
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Clever Sessions
Duycker, Hoofddorp
Warhaus
De Kreun, Kortrijk
67
Melkweg, Amsterdam
20:00
Popronde Utrecht
EKKO, Utrecht
20:00
Kid Harlequin
V11, Rotterdam
LaVendore Rogue
C.C. De Steiger, Menen
20:00
NUHR
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Sweet
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
Brand / Room for Elephants / The Wildcats
P60, Amstelveen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen
Diligentia, Den Haag
20:15
Fiction Plane
De Helling, Utrecht
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Het Klooster, Woerden
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Trinity- Desert Rain theatertour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Pete Lincoln
Huistheater De Steenakker, Haps
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Stick Men
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Izaline Calister - Latin Diva
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Reggae Sundance presents: Eek-A-Mouse
Effenaar, Eindhoven
20:30
DMC
BIRD, Rotterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Junushoff Theater, Wageningen