Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Ziggo Dome
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Weyver
Hoogwoud
20:00
Podium Zaamslag
Zaamslag
20:00
De Amer
Amen
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Iduna
Drachten
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bonfire
Dordrecht
20:00
Groene Engel
Oss
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Spirit of 66
Verviers
Cafe The Spot
Erica
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Bossche Brouwers aan de Vaart
's-Hertogenbosch
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Zomerloos
Gistel
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
JKC Nirwana
Dronten
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Gelredome
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Cultura
Ede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
013
Tilburg
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Simplon
Groningen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Vera
Groningen
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Paard
Den Haag
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Little Devil
Tilburg
21:30
De Zwerver
Oostende
21:30
De Flux
Zaandam
21:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Gigant
Apeldoorn
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Ahoy
Rotterdam
22:00
Mezz
Breda
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Metropool Enschede
Enschede
22:00
Corneel
Lelystad
zaterdag 24 november 2018
20:00
Danny Vera
Annabel, Rotterdam
20:00
Tim Knol
De Pul, Uden
20:00
Damanek & Southern Empire
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Kayak
De Spot, Middelburg
20:00
Leif de Leeuw Band
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Oscar & The Wolf
Ziggo Dome, Amsterdam
Claw Boys Claw
Paard, Den Haag
20:00
Leonie Meijer - Hier.
De Meerpaal, Dronten
20:00
Racoon
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
The Breeders
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Siglo XX
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Overslept
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Dirty Daddies
De Weyver, Hoogwoud
20:00
Def Americans
Podium Zaamslag, Zaamslag
20:00
Town of Saints
De Amer, Amen
Green Lizard tribute to the Nineties
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Vandenberg's Moonkings
Iduna, Drachten
Kero Kero Bonito
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
metal praise
Bonfire, Dordrecht
20:00
Beyond Creation / Brought By Pain / Entheos / Gorod
Groene Engel, Oss
Soup + A Liquid Landscape
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
ELOVE
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Lipstick
Spirit of 66, Verviers
Pitfest Indoor 2018
Cafe The Spot, Erica
20:00
Leonard Bernstein - A Quiet Place
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jacob Banks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
De Kift & other music
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jasper Steverlinck
Concertgebouw, Brugge
20:00
Wintertuin
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Wat horen we als we luisteren? : Wintertuinfestival
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nothington
Bossche Brouwers aan de Vaart, 's-Hertogenbosch
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Roodkopje x Encore
Simplon, Groningen
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Intergalactic Lovers
C.C. Zomerloos, Gistel
20:00
Boomdabash
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Rockschool Unplugged
JKC Nirwana, Dronten
20:00
Rock the Opera
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Maître Gims
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Spruijt & Opperman - Zij en ik
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Polarfuchs
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Thomas Acda - Motel
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Qlimax
Gelredome, Arnhem
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Harrie Jekkers - Later is allang begonnen en vroeger komt nog 1 keer t
Markant Uden, Uden
20:15
Douwe Bob
Effenaar, Eindhoven
20:15
Golden Earring
Musis, Arnhem
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
The Fureys
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Nynke Laverman - Wachter
Cultura, Ede
20:15
Jacqueline Govaert
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Martijn Fischer Zingt Hits van Hazes met Bigband
013, Tilburg
20:15
Tangarine
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Robert Finley
De Helling, Utrecht
20:15
Leafs / Wally A$M
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Lakshmi - Adem
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
The Soul of Spanish Harlem
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Mujer Klòrica / Rosario Toledo
Meervaart, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Oshun
BIRD, Rotterdam
20:30
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Oi Va Voi
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
King Champion Sounds
Cinetol, Amsterdam
20:30
Nashville comes to Holland
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Engel (NL)
Simplon, Groningen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Lavalu - Solitary High
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
BREStheater, Brielle
20:30
theatergroep rast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Rilan & The Bombardiers
Bibelot, Dordrecht
21:00
AK/DK
V11, Rotterdam
21:00
Fonkel ft. DJ Jean
De Peppel, Zeist
21:00
Marc O'Reilly
Vera, Groningen
21:00
Ferocious Dog
Podium 't Beest, Goes
21:00
High Hi / Vera Zané
Altstadt, Eindhoven
21:00
Mambo Kurt / Probation / The Invict
The Jack, Eindhoven
21:00
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Bacchus, Aalsmeer
21:00
The Covernant
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Dag in de Branding: Stéphanie Pan
Paard, Den Haag
21:00
Live at LOLA: The Biarritz Boys + The Aloha Sluts
LOLA050, Groningen
21:00
Hedon Zwaar Stoned
Hedon, Zwolle
21:00
Heretic
Little Devil, Tilburg
21:30
The Antler King
De Zwerver, Oostende
21:30
Thin White Duke
De Flux, Zaandam
21:30
(HED) Planet Earth
Vorstin, Hilversum
22:00
80's Verantwoord
Gigant, Apeldoorn
22:00
LIVE: David Bowie, tribute by Spiders from Mars
Muziekcafé Helmond, Helmond
I Love Urban
Ahoy, Rotterdam
22:00
Retro House Classics
Mezz, Breda
22:00
Schuren bij de Buren Special ft Yung Felix LIVE
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
T LAB produces: Laura van Hal
Metropool Enschede, Enschede
22:00
I love House Classics ft. VATO GONZALES - 21+
Corneel, Lelystad