Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Atak
Enschede
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:45
Simplon
Groningen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Cafe de Mop
Nieuwendijk
21:30
Vorstin
Hilversum
21:30
De Flux
Zaandam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Swaf
Hoorn
22:00
Café Royal
Mill
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Vera
Groningen
23:45
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Kukeleku
Horst
Theater De Verwachting
Ritthem
10:00
Vorstin
Hilversum
12:00
Kasteel Heeswijk
Heeswijk-Dinther
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Grounds
Rotterdam
13:30
EKKO
Utrecht
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Hedon
Zwolle
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Stadsbrouwhuis
Leiden
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:30
Baroeg
Rotterdam
16:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
dB's
Utrecht
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
17:45
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
19:00
Lux
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Amer
Amen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Plein 79
's-Hertogenbosch
20:00
The Saint
Eindhoven
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
WORM
Rotterdam
De Kreun
Kortrijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
013
Tilburg
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Het Zonnehuis
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 28 oktober 2017
Satellite Stories
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Martijn Fischer
Grenswerk, Venlo
20:30
Ga mee in ons leven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Instant Composers Pool Orchestra
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Tangarine
Atak, Enschede
20:30
CCC Inc
Roepaen, Ottersum
20:30
Yussef Dayes presents Black Focus + Strobes
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
WOW Factor
Metropool, Hengelo
20:30
Slasj Rocks
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
20:30
Seth Lakeman
013, Tilburg
20:45
Sef + support
Simplon, Groningen
21:00
The Hillbilly Moonshiners Bluegrass Band
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Orkesta Mendoza
Grounds, Rotterdam
21:00
Husky + Jordan Klassen
V11, Rotterdam
21:00
Paceshifters
Corneel, Lelystad
21:00
Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
21:00
666 The Nightmare: Halloween - The Living Dead
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Linde Schöne
EKKO, Utrecht
21:00
Tamikrest
Vera, Groningen
21:00
Easterfield
Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Nachschade: Halloween edition La Lune Noire / Noire Antidote
LOLA050, Groningen
21:00
AR!E
Cafe de Mop, Nieuwendijk
21:30
The Kik
Vorstin, Hilversum
21:30
The Rosenberg Trio
De Flux, Zaandam
22:00
Havana Club: Sin Pausa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Filthy McNasty
Swaf, Hoorn
22:00
Sweet Bourbon
Café Royal, Mill
23:00
Noisia / Red Lebanon
Doornroosje, Nijmegen
23:30
Santa Fé
Vera, Groningen
23:45
London Calling #2
Paradiso, Amsterdam
zondag 29 oktober 2017
Dutch Blues & Roots Tour
Q-Factory, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kukeleku, Horst
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Theater De Verwachting, Ritthem
10:00
Anne Soldaat / Yorick van Norden - Yoga in concert
Vorstin, Hilversum
12:00
Klezmajeur
Kasteel Heeswijk, Heeswijk-Dinther
12:00
Cora Burggraaf
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
13:30
The Rushians + Profuna Ocean
EKKO, Utrecht
14:00
Brasa Dei Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Rock The Family met Hippe Gasten
Hedon, Zwolle
14:15
Trio de la Joie
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
The Church of Cash
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Acca Dacca
De Bosuil, Weert
15:00
Blank Manuskript
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
15:00
Accordeonensemble Opus 2
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Trash bluesrockband
Stadsbrouwhuis, Leiden
15:00
Accordeon Ensemble
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:30
Dutch Doom Days
Baroeg, Rotterdam
16:00
Dieter van der Westen / Naomi Wachira
Luxor Live, Arnhem
16:00
Leif de Leeuw Band
Roepaen, Ottersum
16:00
Slapback Johnny / Levi Dexter
dB's, Utrecht
17:30
Björn van der Doelen & de Huursoldaten
Beauforthuis, Austerlitz
17:45
Vic Willems + Tolls
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
Isabel Bermejo / Michalis Michailidis
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
19:00
Lee Konitz Quartet
Lux, Nijmegen
Heather Nova
Paradiso, Amsterdam
19:30
Blanco White
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Turia / Ultha / Yellow Eyes
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Beat / The Selecter
013, Tilburg
20:00
Into The Ark
Paradiso, Amsterdam
20:00
Orkesta Mendoza
Effenaar, Eindhoven
20:00
Jaimi Faulkner
De Amer, Amen
20:00
Next Step: Siouxsie and the Banshees European Tribute
Little Devil, Tilburg
20:00
Chip taylor / John Platina
Tolhuistuin, Amsterdam
Quiet Hollers
Paard, Den Haag
20:00
Vallis Alps
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nafearya / Outline in color / Scream Blue Murder
De Flux, Zaandam
20:00
J Dilla
Paard, Den Haag
20:00
The Royal Engineers
Gigant, Apeldoorn
20:00
Giant Tiger Hooch
Plein 79, 's-Hertogenbosch
20:00
The Dirty Denims
The Saint, Eindhoven
20:15
DAAN (B)
De Helling, Utrecht
20:30
Father Murphy / Jarboe
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
20:30
Fai Baba + Princess Thailand _ Simon Joyner + David Nance
WORM, Rotterdam
maandag 30 oktober 2017
Kitty, Daisy & Lewis
De Kreun, Kortrijk
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Sylvan Esso
Paradiso, Amsterdam
19:30
Johnny Flynn & The Sussex Wit
Melkweg, Amsterdam
Boyce Avenue
Melkweg, Amsterdam
The National
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Rag'n'Bone Man
013, Tilburg
20:00
Julie Byrne
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Fai Baba
Sugar Factory, Amsterdam
The Melvins
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Quiet Hollers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Amy Shark
Melkweg, Amsterdam
Chuck Prophet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Octave Lissner
Paradiso, Amsterdam
Blanco White
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Collie Buddz
De Oosterpoort, Groningen
Lambchop
Het Zonnehuis, Amsterdam
21:00
Trio The Big World & Bertus Borgers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:30
The Goddamn Gallows
Vera, Groningen
22:00
Hundred Waters
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 31 oktober 2017
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven