Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Jacobuskerk
Enschede
20:30
Volta
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Simplon
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Spant!
Bussum
Het Musiater
Zevenaar
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Storm
Winterswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agora Theater Druten
Druten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parkgebouw
Rijssen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Den Herd
Bladel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Posttheater
Arnhem
Perron-3
Rosmalen
Agnietenhof
Tiel
Club Basis
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
16:00
Effenaar
Eindhoven
18:00
Rotown
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
Podium Victorie
Alkmaar
De Bosuil
Weert
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Gigant
Apeldoorn
20:00
Cultura
Ede
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Metropool
Hengelo
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Forum Theater
Sittard
20:00
De Pul
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Nicolaaskerk
Valkenswaard
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Plantagekerk
Harderwijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
donderdag 14 december 2017
20:30
Madeleine Peyroux & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Musis, Arnhem
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:30
KRUPA & the Genes
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
Jacobuskerk, Enschede
20:30
LUKA + PIK + General Redbeard
Volta, Amsterdam
21:00
Orange Skyline
Hedon, Zwolle
21:00
Kita Menari
Luxor Live, Arnhem
21:00
Naked Song Presents... Torgeir Waldemar
't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Ali Farka Touré Band + Terakaft
Grounds, Rotterdam
21:00
Nausica
Luxor Live, Arnhem
21:30
Het Kanaal / The Avonden
Simplon, Groningen
22:00
Bazzookas
Merleyn, Nijmegen
22:00
The Franklys
Vera, Groningen
23:00
Dominik Eulberg / Reinier Zonneveld
Doornroosje, Nijmegen
vrijdag 15 december 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Oleta Adams
Spant!, Bussum
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
Niels Geusebroek - Wildfire
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Storm, Winterswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stephanie Struijk
Parkgebouw, Rijssen
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lievekamp, Oss
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Johan Goossens - Vlam
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Agnietenhof, Tiel
Tom Trago
Club Basis, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
16:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
18:00
Festival Stille Nacht (Rotterdam)
Rotown, Rotterdam
19:00
The Visual
Melkweg, Amsterdam
19:30
Weval
Paard, Den Haag
Vandenberg's Moonkings
Podium Victorie, Alkmaar
K's Choice
De Bosuil, Weert
20:00
Nick & Simon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
The Charm The Fury
Gigant, Apeldoorn
20:00
De Kast
Cultura, Ede
20:00
Mister and Mississippi
Fluor, Amersfoort
20:00
Wulf
Paradiso, Amsterdam
20:00
Triggerfinger
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bettie Serveert
013, Tilburg
Ronnie Flex / Ronnie Flex & Deuxperience Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Five Finger Death Punch / In Flames
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Alain Clark
TivoliVredenburg, Utrecht
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Lacuna Coil
Metropool, Hengelo
20:00
The Nits
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jo Harman
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Tjens Matic
Het Depot, Leuven
20:00
Torgeir Waldemar
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Ricky Koole
Musis, Arnhem
20:00
Kande
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Folk Road Show
Simplon, Groningen
20:00
BE4TLES / Not the Rolling Stones
Forum Theater, Sittard
20:00
The 101’s
De Pul, Uden
20:00
Tank 86 + Your Highness (B) + Bismut
Little Devil, Tilburg
20:00
Teske
Patronaat, Haarlem
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Flint, Amersfoort
20:00
Cocaine Piss
dB's, Utrecht
20:00
Wibi Soerjadi
Nicolaaskerk , Valkenswaard
20:00
The Mechanics
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Waanzin
Music Centre The Box, Katwijk
20:00
Pink Floyd Project
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Elles Bailey
Iduna, Drachten
20:15
New Cool Collective
Hedon, Zwolle
20:15
Call It Off
De Helling, Utrecht
20:15
Asko|Schönberg
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Anúna
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sven Ratzke
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:15
Stef Bos - Kern
Theater Sneek, Sneek
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
Eefje De Visser
Doornroosje, Nijmegen
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Zaantheater, Zaandam
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
Plantagekerk, Harderwijk
Def Americans
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Brainwash
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bazzookas
Paard, Den Haag
20:30
Giant Tiger Hooch
Vorstin, Hilversum
20:30
Scrum
't Ukien, Kampen
20:30
Intergalactic Lovers
Podium 't Beest, Goes
Son Little
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:30
De B-kant
De Kargadoor, Utrecht