Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:45
013
Tilburg
Altstadt
Eindhoven
Luxor Live
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Vera
Groningen
21:30
Willemeen
Arnhem
23:00
Merleyn
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
Het Bolwerk
Sneek
Orpheus
Apeldoorn
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Sneek
Sneek
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Time Out
Gemert
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
ATLAS Theater
Emmen
De Kattendans
Bergeijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
LantarenVenster
Rotterdam
De Witte Bal
Assen
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Perron-3
Rosmalen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Scheldetheater
Terneuzen
Het Veur Theater
Leidschendam
Bar
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
14:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Effenaar
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
19:15
De Bosuil
Weert
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
013
Tilburg
Paard
Den Haag
De Roma
Antwerpen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Reflektor
Liège
Iduna
Drachten
20:00
Theater De Veste
Delft
De Peppel
Zeist
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Zaal Thijssen
Vlierden
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Brigant
Arnhem
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:15
Fluxus
Zaandam
20:15
De Pul
Uden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Mezz
Breda
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
vrijdag 15 december 2017
20:30
Tobias Delius
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ntjam Rosie
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
40 jaar Talking Heads: 77
Q-Factory, Amsterdam
20:45
Roy Donders
013, Tilburg
Sue the Night
Altstadt, Eindhoven
Tim Vantol
Luxor Live, Arnhem
21:00
Happy Camper
Hedon, Zwolle
21:00
Kris Berry
Bibelot, Dordrecht
21:00
Broederliefde
Vorstin, Hilversum
21:00
Iron Mask
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Arno Adams
Poppodium Volt, Sittard
21:00
HUISMERK
PopEi, Eindhoven
21:00
3FM Serious Request benefiet-avond
Vera, Groningen
21:30
Smoking Alaska
Willemeen, Arnhem
23:00
Midas / PALMSY
Merleyn, Nijmegen
zaterdag 16 december 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Call It Off
Het Bolwerk, Sneek
Oleta Adams
Orpheus, Apeldoorn
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
TaxiWars
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Kift
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Broederliefde
Time Out, Gemert
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
ATLAS Theater, Emmen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kattendans, Bergeijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ntjam Rosie
LantarenVenster, Rotterdam
Leif de Leeuw Band
De Witte Bal, Assen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
Danny Vera
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Schouwburg Lochem, Lochem
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Scheldetheater, Terneuzen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
Tom Trago
Bar, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
14:30
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
17:00
Kim Hoorweg & Nolan Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
Lady Pank
Melkweg, Amsterdam
18:30
O'G3NE
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
19:15
The Hillbilly Moonshiners
De Bosuil, Weert
19:30
Sevn Alias
Patronaat, Haarlem
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Diggy Dex
013, Tilburg
K's Choice
Paard, Den Haag
The Waterboys
De Roma, Antwerpen
20:00
Nick & Simon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Spinvis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Tangarine
Bitterzoet, Amsterdam
Sue the Night
Fluor, Amersfoort
20:00
Mister and Mississippi
Patronaat, Haarlem
20:00
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Dawn Brothers / The Grand East
De Helling, Utrecht
20:00
Orange Skyline
Mezz, Breda
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Sabrina Starke
Simplon, Groningen
20:00
The Nits
Theater Sneek, Sneek
20:00
Tjens Matic
Reflektor, Liège
Jo Harman
Iduna, Drachten
20:00
Ricky Koole
Theater De Veste, Delft
Kenny B
De Peppel, Zeist
20:00
Qurated by Pip Blom: Fuz / KIEFF / Korfbal / Personal Trainer
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Finn Andrews
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Teske
TivoliVredenburg, Utrecht
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
Bökkers
Zaal Thijssen, Vlierden
20:00
Afterpartees Slotconcert
Grenswerk, Venlo
20:00
Gilad Hekselman's ZuperOctave
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Bo Saris
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Gonsofus
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:00
Vuurwerk!
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Massive Assault
Brigant, Arnhem
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:15
CCC Inc
Fluxus, Zaandam
20:15
Bad to the Bone
De Pul, Uden
20:15
philharmonie zuidnederland: kerst met de Jussens
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Stef Bos - Kern
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Spant!, Bussum
20:15
Danceparty
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Pink Floyd Project
Metropool, Hengelo
20:30
All Ellington
PlusEtage, Baarle-Nassau
IQ
Boerderij, Zoetermeer
20:30
New Cool Collective in MEZZ
Mezz, Breda
20:30
Word Up!: Dopebwoy
Dynamo, Eindhoven
20:30
Strak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Admiral Freebee
Het Zonnehuis, Amsterdam