Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Hedon
Zwolle
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Megaland
Landgraaf
Hoftheater
Raalte
Festivalpark Stenehei
Dessel
Observatorium Robert Morris
Lelystad
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
18:45
dB's
Utrecht
19:00
Bibelot
Dordrecht
Vorstin
Hilversum
19:00
Luxor Live
Arnhem
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Paard
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
De Flux
Zaandam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
So What!
Gouda
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
Spirit of 66
Verviers
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Metropool
Hengelo
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:45
dB's
Utrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Vera
Groningen
21:00
Baroeg
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
De Rinkelbom
Heerenveen
21:15
Iduna
Drachten
21:15
Theater de Kampanje
Den Helder
21:30
Luxor Live
Arnhem
Musis
Arnhem
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
J.C. Elektra
Sliedrecht
Festivalpark Werchter
Werchter
Megaland
Landgraaf
Het Klooster
Woerden
Stadspark Groningen
Groningen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Festivalpark Stenehei
Dessel
Westside Slotermeer
Amsterdam
Haarlemmerhout
Haarlem
Wijthmenerplas
Zwolle
Observatorium Robert Morris
Lelystad
Pelmolenpad
Den Hoorn
Evenemententerrein Julianadorp
Julianadorp
Concertgebouw
Amsterdam
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
19:00
De Harmonie
Leeuwarden
Vera
Groningen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Metropool
Hengelo
19:45
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Paard
Den Haag
Metropool
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
De Roma
Antwerpen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
C.C. De Werft
Geel
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
donderdag 17 juni 2021
21:30
Blaudzun (show 2)
Hedon, Zwolle
22:00
Bad Penny (NL) / Sovay
Doornroosje, Nijmegen
vrijdag 18 juni 2021
Pinkpop
Megaland, Landgraaf
Peter Pannekoek
Hoftheater, Raalte
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
Sunsation Festival
Observatorium Robert Morris, Lelystad
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Het Zomer Theater: Miss Montreal
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
18:45
The Dawn Brothers
dB's, Utrecht
19:00
Erwin Java / Sean Webster
Bibelot, Dordrecht
19:00
Hans Dulfer
Vorstin, Hilversum
19:00
Blaudzun (show 1)
Luxor Live, Arnhem
19:15
Roué Verveer
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Projazz: Smandem
Paard, Den Haag
Andrew & Jasper Rock 'n Roll Revue
Boerderij, Zoetermeer
Cousin Hatfield
Hedon, Zwolle
19:30
Pieter de Graaf
Hedon, Zwolle
19:30
Zuco 103
De Flux, Zaandam
19:30
HAEVN
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Stones Sessions - Seated Clubtour show 1
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Mary Lake & Jasmín
Melkweg, Amsterdam
20:00
Herman van Veen
013, Tilburg
20:00
Grollo - Tribute To Cuby & The Blizzards
De Bosuil, Weert
20:00
Halve Finale Kleine Prijs van Fryslân
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Fleur
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Nacht | Schrijvers, artiesten, dansers & wetenschappers over de nac
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Fokko
So What!, Gouda
Whispering Sons
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Kommil Foo - OOGST
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Brasero
Spirit of 66, Verviers
De Dijk live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Matteo Myderwyk
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Rex Pharao
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Björn van der Doelen
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
Randy Newman
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Peeping Tom
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Def Americans
Patronaat, Haarlem
Stage 1,5: Hibakusha / Inferum
Patronaat, Haarlem
JazzRock Café: De Sopa Bros
Metropool, Hengelo
Ellen ten Damme
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:45
The Dawn Brothers
dB's, Utrecht
21:00
Erwin Java / Sean Webster
Bibelot, Dordrecht
21:00
Personal Trainer
Vera, Groningen
21:00
Baroeg Gaat Live: Doodswens - DJ’s Fraukje + Inge
Baroeg, Rotterdam
Black Uhuru
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Hans Dulfer
Vorstin, Hilversum
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Wiebe Kaspers
De Rinkelbom, Heerenveen
21:15
Leif de Leeuw Band
Iduna, Drachten
21:15
Roué Verveer
Theater de Kampanje, Den Helder
21:30
Blaudzun (show 2)
Luxor Live, Arnhem
Candy Dulfer - Sax, Candy & Rock 'n Roll
Musis, Arnhem
22:00
Fleur
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Stones Sessions - Seated Clubtour show 2
Podium Victorie, Alkmaar
zaterdag 19 juni 2021
Elektra's Tuinfeest
J.C. Elektra, Sliedrecht
TW Classic
Festivalpark Werchter, Werchter
Pinkpop
Megaland, Landgraaf
Peter Pannekoek
Het Klooster, Woerden
Stadspark Live
Stadspark Groningen, Groningen
Kids 'n' Billies Festival
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
Mystic Garden Festival
Westside Slotermeer, Amsterdam
Houtfestival
Haarlemmerhout, Haarlem
Into The Summer Festival
Wijthmenerplas, Zwolle
Sunsation Festival
Observatorium Robert Morris, Lelystad
Live in Hoorn
Pelmolenpad , Den Hoorn
Julianapop
Evenemententerrein Julianadorp, Julianadorp
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Het Zomer Theater: Davina Michelle
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Sevn Alias
Melkweg, Amsterdam
19:00
Explore The North - Summer Sessions: S10
De Harmonie, Leeuwarden
The Vices
Vera, Groningen
Black Uhuru
Melkweg, Amsterdam
19:30
Meis
Melkweg, Amsterdam
19:30
Pieter de Graaf
013, Tilburg
Richard Hallebeek Project
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Linde Schöne
Hedon, Zwolle
19:30
Lavinia Meijer
Metropool, Hengelo
19:45
Tim Knol
Bibelot, Dordrecht
20:00
LA Priest
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Ambassade
Paradiso, Amsterdam
20:00
Herman van Veen
013, Tilburg
20:00
FFOOSS
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Muzikale Voetsporen: Anneke Van Giersbergen
Paard, Den Haag
Robert Jon & The Wreck
Metropool, Hengelo
20:00
Blaudzun
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Portland
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Roué Verveer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Alex Agnew
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
De Dijk live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Autarkh
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
School's out
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
The Doors Alive
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Kommil Foo - OOGST
C.C. De Werft, Geel
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal