Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Maaspoort
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Molen De Ster
Utrecht
Poortershoes
Groningen
De Harmonie
Edam
20:00
Botanique
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
18:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
Bitterzoet
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
12:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Café Loburg
Wageningen
21:30
Cacaofabriek
Helmond
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Posthuis Theater
Heerenveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Junushoff Theater
Wageningen
zondag 08 maart 2020
DJ Krush
Melkweg, Amsterdam
19:30
Vrijheid maak je samen - Jeugdopera Brundibár en lokale muziekverenigi
De Maaspoort, Venlo
OneRepublic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Asko Schönberg
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Guy Swinnen
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
NF
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Patrick Watson
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Seafret
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rex Rebel
Paradiso, Amsterdam
20:00
Diamond Head
Cacaofabriek, Helmond
20:00
GosT + Svart Crown
Stroomhuis, Eindhoven
Job Roggeveen
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Heavy Psych Sounds Fest Deventer
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
AVA Trio
Molen De Ster, Utrecht
Leif de Leeuw Band
Poortershoes, Groningen
The Grey Pants
De Harmonie, Edam
20:00
BOTA KIDS : NEPHTYS + EXPO
Botanique, Brussel
20:15
Amsterdams Andalusisch Orkest / Mohammed Azaay
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ghostemane
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Remy van Kesteren
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Marko Churnchetz / Joris Teepe / Billy Hart
Bimhuis, Amsterdam
20:30
King Dude
De Zwerver, Oostende
21:00
Alberta Cross
Muziekgieterij, Maastricht
maandag 09 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lynne Hanson
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
11:00
Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
18:30
Natassa Bofiliou
Melkweg, Amsterdam
Patrick Watson
TivoliVredenburg, Utrecht
Tones and I
Melkweg, Amsterdam
20:00
Modern Nature
Paradiso, Amsterdam
20:00
Queen The Music
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
tINI
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kelis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
IAMDDB
Trix, Antwerpen
20:00
Boy Pablo
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Score
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Cavetown
Botanique, Brussel
20:00
The Guru Guru
Het Depot, Leuven
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Sebadoh
Bitterzoet, Amsterdam
20:45
Ernst Jansz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 10 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
Debby Petter - De liefde voorbij
Zaantheater, Zaandam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
12:00
Gratis lunchconcert - orgel
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Vader + Chronosphere + Defiled + Fallcie
Baroeg, Rotterdam
19:00
NOTD
Melkweg, Amsterdam
19:00
herman centraal
Luxor Live, Arnhem
20:00
O'G3NE
Markant Uden, Uden
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
NF
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. Hasselt, Hasselt
Patrick Watson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rex Rebel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Opera Melancholica
Theater Kerkrade, Kerkrade
tINI
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Ntjam Rosie
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ntjam Rosie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Orpheus, Apeldoorn
Franc Moody
BIRD, Rotterdam
20:00
The Bay Strikes Back: Death Angel / Exodus / Testament
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Wolf Parade
Botanique, Brussel
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
I Muvrini
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Xander de Rycke
30CC/Schouwburg, Leuven
20:15
The Analogues
Zaantheater, Zaandam
20:15
Ruth Jacott
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Jason Waterfalls
Café Loburg, Wageningen
21:30
Donna Jones
Cacaofabriek, Helmond
woensdag 11 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen