Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
The Cave
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Paradiso
Amsterdam
Bluescafe
Apeldoorn
21:00
De Pul
Uden
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:30
V11
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
Drommedaris
Enkhuizen
De Kreun
Kortrijk
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Verwachting
Ritthem
Poppodium Volt
Sittard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Wilminktheater
Enschede
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Burgerweeshuis
Deventer
Gasthuiskerk
Doesburg
Theater Grenedeer
Gronsveld
Meervaart
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agnietenhof
Tiel
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Orpheus
Apeldoorn
18:30
Klokgebouw
Eindhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Paradiso
Amsterdam
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Hedon
Zwolle
Lucky
Rijssen
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
013
Tilburg
20:00
Metropool
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Paard
Den Haag
013
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Vorstin
Hilversum
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Twee Spieghels
Leiden
20:00
Oedipus
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Muziekgieterij
Maastricht
P60
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
Patronaat
Haarlem
Vorstin
Hilversum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
dB's
Utrecht
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Penny Lane
Oostburg
Gashouder
Dedemsvaart
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
donderdag 17 november 2016
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:30
Mother Engine / Samavayo
The Cave, Amsterdam
21:00
Crooked Brothers
Luxor Live, Arnhem
21:00
Hannah Georgas
Paradiso, Amsterdam
Heather Findlay Band
Bluescafe, Apeldoorn
21:00
Iamthemorning
De Pul, Uden
21:00
I Wear* Experiment / The Hills Mover / Hexenschuss
Winston, Amsterdam
21:00
Gifter
Cul de Sac, Tilburg
21:30
Let's Eat Grandma
V11, Rotterdam
22:00
Woodie Smalls
Merleyn, Nijmegen
22:00
Animal House
Vera, Groningen
vrijdag 18 november 2016
Tim Knol - Lost & Found
Drommedaris, Enkhuizen
The Levellers
De Kreun, Kortrijk
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Pieter Derks - Spot
Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Ergens Anders
Posttheater, Arnhem
Maaike Ouboter
Goudse Schouwburg, Gouda
LOS - VAST
Theater De Verwachting, Ritthem
No Man’s Valley / The Sore Losers
Poppodium Volt, Sittard
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Wilminktheater, Enschede
Youp van 't Hek - Licht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Je Suis Ali
Spant!, Bussum
Joep Onderdelinden - Taart!
Diligentia, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Meenthe, Steenwijk
Izaline Calister - Latin Diva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
T-99
Burgerweeshuis, Deventer
Debby Petter - Bed & Breakfast
Gasthuiskerk, Doesburg
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Grenedeer, Gronsveld
2 Meter Sessies - Jan Douwe Kroeske
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Kielzog, Hoogezand
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agnietenhof, Tiel
The Young Folk
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Orpheus, Apeldoorn
18:30
Come As You Are
Klokgebouw, Eindhoven
19:00
Orphaned Land + Voodoo Kungfu + Imperial Age
Baroeg, Rotterdam
Mägo De Oz
Melkweg, Amsterdam
19:30
Nouvelle Vague
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Sean Koch Trio
Paradiso, Amsterdam
KingFisher Sky
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
Maiden United
Bibelot, Dordrecht
20:00
Douwe Bob
Hedon, Zwolle
The Dire Straits Experience
Lucky, Rijssen
20:00
Stéphanie Struijk
Spant!, Bussum
20:00
The Kik
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schaffelaartheater, Barneveld
Opeth
013, Tilburg
20:00
Mark Villa / Pyrodox / Sleazy Elegance
Metropool, Hengelo
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Myles Sanko
Paard, Den Haag
Therapy?
013, Tilburg
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
7 Layers Sessions
De Helling, Utrecht
20:00
Indian Askin
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Blue Crime / Donnerwetter
Vorstin, Hilversum
Memphis May Fire / Silverstein / The Devil Wears Prada
Melkweg, Amsterdam
20:00
Azure Hiptronics
De Twee Spieghels, Leiden
20:00
Canshaker Pi
Oedipus, Amsterdam
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
Sevn Alias
Muziekgieterij, Maastricht
VNV Nation
P60, Amstelveen
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Luminize
De Pul, Uden
20:00
Iamthemorning
Patronaat, Haarlem
Focus
Vorstin, Hilversum
20:00
Vreemde Kostgangers
Orpheus, Apeldoorn
The Monsters
dB's, Utrecht
20:00
stax
Cafe D’n Ingel, Thorn
Sampha
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Discover Berget Lewis
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rob Dekay
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Grades
Patronaat, Haarlem
20:00
Huismerk
PopEi, Eindhoven
20:00
Harry & De Gebroeëke Zwiêgelkes
De Bosuil, Weert
20:00
Arcana 13 / MESSA
Willemeen, Arnhem
20:00
Nirvana door Zapp4
De Spot, Middelburg
20:00
Jeremy Pearl Jam Tribute
Penny Lane, Oostburg
Max Meser
Gashouder, Dedemsvaart
Electric Six
Doornroosje, Nijmegen
Hans Klok
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Ton Kas - JABROER
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen