Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Winsinghhof
Roden
13:00
AFAS Live
Amsterdam
16:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Hedon
Zwolle
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Kulturele Kommissie
Winsum
C.C. Den Herd
Bladel
13:00
AFAS Live
Amsterdam
16:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Effenaar
Eindhoven
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Metropool
Hengelo
Luxor Live
Arnhem
20:30
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
21:00
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
21:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Agnietenhof
Tiel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Poppodium Volt
Sittard
De Kattendans
Bergeijk
Singer Theater
Laren
Theater de Kampanje
Den Helder
Patronaat
Haarlem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Eendracht
Gemert
Podium Hoge Woerd
De Meern
Café de Noot
Hoogland
12:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
De Pul
Uden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Theater de Griffioen
Amstelveen
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Fluor
Amersfoort
donderdag 05 januari 2017
Minou Bosua - Minoux
Fulcotheater, IJsselstein
René van Meurs - Even goede vrienden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Winsinghhof, Roden
13:00
Kinderen voor Kinderen
AFAS Live, Amsterdam
16:00
Kinderen voor Kinderen
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Jan Akkerman '70
Hedon, Zwolle
Amsterdam Sinfonietta / Rufus Wainwright
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Van Dik Hout
Paradiso, Amsterdam
20:00
DeWolff + The Sore Losers
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Cynbel / Kita Menari / Logue
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Dutch Eagles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Infantry / Last Fear / Shade of Hatred
P60, Amstelveen
20:00
Gato Preto / Prace / Skip & Die
Pllek, Amsterdam
20:00
Her Majesty
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Her Majesty
Wilminktheater, Enschede
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Dangers / Swain
EKKO, Utrecht
20:30
Gerard Bouwhuis / Han Bennink / Oscar Jan Hoogland
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Heat
Paard, Den Haag
vrijdag 06 januari 2017
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Even goede vrienden
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kulturele Kommissie, Winsum
The Dutch Eagles
C.C. Den Herd, Bladel
13:00
Kinderen voor Kinderen
AFAS Live, Amsterdam
16:00
Kinderen voor Kinderen
AFAS Live, Amsterdam
20:00
DeWolff / The Sore Losers
Iduna, Drachten
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
De Nieuwe Kolk, Assen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Rob Acda Award
Patronaat, Haarlem
20:00
Top 2000 Dansfeest
Boerderij, Zoetermeer
20:00
New Cool Collective
De Bosuil, Weert
20:00
The Black Marble Selection
Altstadt, Eindhoven
Henk & Melle
Effenaar, Eindhoven
20:00
Saybia
Grenswerk, Venlo
Dool
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Yuri Honing
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Flint, Amersfoort
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Nathalie Baartman - Voest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Oldenosborn - #Life
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Mini & Maxi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
The Pink Floyd Sound
Effenaar, Eindhoven
Clouseau
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Rob Klerkx & the Secret
Patronaat, Haarlem
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Jennie Lena, Ivan Peroti, Frank M
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Darlyn
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
WC Experience
Gebouw-T, Bergen op Zoom
LEMMY LIVES (A MOTÖRHEAD MEMORIAL)
Metropool, Hengelo
Lavinia Meijer
Luxor Live, Arnhem
20:30
Pogo-a-gogo
Paard, Den Haag
Jan Akkerman
P60, Amstelveen
21:00
Mark Foggo
Metropool, Hengelo
Orgaanklap – De Grap Is Gemaakt Tour + Support
Mezz, Breda
21:00
Sealow + support
Little Devil, Tilburg
22:00
Canshaker Pi
Merleyn, Nijmegen
zaterdag 07 januari 2017
LOS - VAST
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Eva Crutzen - Spiritus
Agnietenhof, Tiel
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial
Poppodium Volt, Sittard
André Manuel - De Onzen
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Singer Theater, Laren
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kampanje, Den Helder
Orgaanklap
Patronaat, Haarlem
René van Meurs - Even goede vrienden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
De Eendracht, Gemert
Niki Jacobs - Babyconcerten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jan Akkerman
Café de Noot, Hoogland
12:00
Van Onderen
Paradiso, Amsterdam
15:00
YVI
Tuinhuis van Charlotte, Breda
19:00
Saybia
Neushoorn, Leeuwarden
Amsterdam Sinfonietta / Rufus Wainwright
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Noord Nederlands Orkest - Nieuwsjaarsconcert
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Pink Project
De Domijnen, Sittard
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Agnietenhof, Tiel
Andre Hazes Jr.
AFAS Live, Amsterdam
Steve Rothery
De Pul, Uden
20:00
Canshaker Pi
Oefenbunker, Landgraaf
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anne Soldaat / Yorick van Norden
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Grenadeers
Nederland Drie, Wateringen
20:00
Monsters of Reggae! Boomshakalak Soundsystem vs The Upsessions
Groene Engel, Oss
20:00
DEFEATED SANITY (GERMANY) PUTRID PILE (USA) SKINNED (USA) PRIMORDIUS (
De Flux, Zaandam
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience - Physical Graffiti
Fluor, Amersfoort