Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Simplon
Groningen
21:00
P3
Purmerend
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
Extase
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paard
Den Haag
Music Club Kampen
Kampen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Taverne
Bergen
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
013
Tilburg
23:45
Paradiso
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Fransche School Culemborg
Culemborg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Scheldetheater
Terneuzen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
4AD
Diksmuide
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Splendor
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podium Neede
Neede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Bon theater
Medemblik
Witte Theater
IJmuiden
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Ludens
Voorburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
12:00
The Stables
Boskoop
013
Tilburg
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
De Perifeer
Deventer
15:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
17:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
19:30
de Kei
Ede
19:30
De Meester
Almere
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rodahal
Kerkrade
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Mezz
Breda
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ZIMIHC theater Zuilen
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
Molen De Ster
Utrecht
20:00
V11
Rotterdam
20:00
N9
Eeklo
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
J.C. Plaza
Ermelo
20:00
St. Catherinakerk
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Grote Kerk
Leeuwarden
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Sense
Dokkum
vrijdag 30 september 2016
21:00
The Glücks
V11, Rotterdam
21:00
Jaimi Faulkner
Simplon, Groningen
21:00
KingFisher Sky / Sleeping Romance
P3, Purmerend
21:00
Liwet's Eye albumrelease
Luxor Live, Arnhem
21:00
Rage Against The System
Little Devil, Tilburg
21:00
Frenkie's Funky Friday
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
red ribbon army ['Interracial' release party]
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
The Doors Alive
Hedon, Zwolle
21:00
Stonerider
De Bosuil, Weert
21:00
Brenda Frans
Billie's Bar, Amsterdam
Mark Foggo's Skasters
Extase, Tilburg
22:00
King Champion Sounds
Paradiso, Amsterdam
22:00
Cassie Ramone / Colleen Green
Paradiso, Amsterdam
22:00
Enter The Gallow
Paard, Den Haag
Stahlzeit
Music Club Kampen, Kampen
22:00
Ruben Hoeke Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Aanwijsstokjes
Taverne, Bergen
23:00
DJ Signal / Emperor / Kasra / Mefjus
Patronaat, Haarlem
23:00
King Shiloh Soundsystem
013, Tilburg
23:45
Boss
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 01 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
Jochen Otten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Micha Wertheim - Ergens Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
Maaike Ouboter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Scheldetheater, Terneuzen
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Krankland
4AD, Diksmuide
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Bouwkunde, Deventer
Martha Jane & The Talisman
Splendor, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Lindenberg Theater, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Podium Neede, Neede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Bon theater, Medemblik
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Minou Bosua - Minoux
Theater Ludens, Voorburg
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
12:00
Johnny Verger
The Stables, Boskoop
Epic Metal Fest
013, Tilburg
15:00
Stars On Trash Vol 1
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
DW Robertson
De Perifeer, Deventer
15:00
The Great Communicators
Concerto, Amsterdam
17:00
The Workmates
Café de Pilaren, Alkmaar
17:00
Sonic Boom
PopEi, Eindhoven
19:00
The Essence
Baroeg, Rotterdam
The Bouncing Souls / The Menzingers
Melkweg, Amsterdam
19:30
My Baby
Luxor Live, Arnhem
19:30
James Lavelle: Unkle Sounds
Paradiso, Amsterdam
19:30
De Grote Prijs van Nederland 2016 - Kwartfinale singer-songwriter
Mezz, Breda
19:30
Sleeping Romance
de Kei, Ede
19:30
Popronde Almere
De Meester, Almere
19:30
World Music Day with Marco Santos & Friends
Paard, Den Haag
19:30
LEO / ROO/ BRY
Hedon, Zwolle
The Paper Kites
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jan Smit
Rodahal, Kerkrade
Bryan Ferry
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Moderat
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Diggy Dex
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
a balladeer / Marble Sounds
Corneel, Lelystad
20:00
New Model Army (UK) + Kagoule (UK)
Victorie, Alkmaar
20:00
Paul de Munnik
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Vreemde Kostgangers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Simone Kleinsma
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Border Collective: Ellen Allien
Grenswerk, Venlo
20:00
The Doors Alive
Q-Factory, Amsterdam
20:00
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
CulturA & Zo, Nootdorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Mythe, Goes
20:00
Broederliefde – Ik Was Al Binnen clubtour + Jonna Fraser
Mezz, Breda
Cymbaline / Mountain States / Remove Before Flight / The Hubschrauber
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Her Majesty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Iris Penning / Menno Smit / Stoomboot
ZIMIHC theater Zuilen, Utrecht
20:00
Re:Freshed Orchestra
Patronaat, Haarlem
20:00
Heretic
Little Devil, Tilburg
Sunday Sun
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Order of the Emperor
V11, Rotterdam
20:00
King Champion Sounds / Mike Watt's Il sogne del Marinaio / Deutsche A
N9, Eeklo
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Curse of the Forgotten / Dauthuz / Shoot the Messiah
J.C. Plaza, Ermelo
20:00
Diverse koren
St. Catherinakerk, Eindhoven
Låpsley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Sneek, Sneek
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Hoftheater, Raalte
20:15
Michiel Borstlap / Sherry Dyanne
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Rhythm & Gospel Unity Choir
Theater De Veste, Delft
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk, Leeuwarden
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Mini & Maxi
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Enge Buren - Ruk!
Sense, Dokkum