Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Melkweg
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zuiderstrandtheater
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
La Madeleine
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
AINSI
Maastricht
16:30
De Harmonie
Edam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Roma
Antwerpen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Vera
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:30
Cacaofabriek
Helmond
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Martiniplaza
Groningen
Het Musiater
Zevenaar
Luctor et Emergo
Rilland
De Maagd
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theaterpand Weesp
Weesp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zondag 09 december 2018
Feng Suave
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Felbm
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Coşkun Karademir Quartet
De Nieuwe Kerk, Den Haag
21:00
Focus
De Bosuil, Weert
21:00
Town of Saints
Hedon, Zwolle
21:00
For I Am King
Poppodium Volt, Sittard
22:00
City Morgue
Paradiso, Amsterdam
22:30
Garaseen
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Joji
Melkweg, Amsterdam
maandag 10 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kleine Komedie, Amsterdam
18:00
The Elvis Concert - Christmas Edition
Effenaar, Eindhoven
19:00
Bunbury
La Madeleine, Brussel
MGMT
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Venice
Theater de Spiegel, Zwolle
One Ok Rock
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sheppard
Paard, Den Haag
Tremonti
Melkweg, Amsterdam
Nile Rodgers & Chic
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Julien Zaal / Ron Simpson
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ligconcert met Helena Basilova
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
20:00
Madder Mortem - Metaprism - Distormed [Rock | Metal]
LOLA050, Groningen
20:30
Mammoth Mammoth
Merleyn, Nijmegen
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 11 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Molenberg, Delfzijl
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Mathilde Santing - Renaissance
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hadewych Minis - Minis Plus
Parktheater, Eindhoven
Maartje & Kine - Vibrato
AINSI, Maastricht
16:30
Lemon (NL)
De Harmonie, Edam
19:00
Jorge Blanco
Melkweg, Amsterdam
20:00
Audrey Horne
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Racoon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jacqueline Govaert
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
MGMT
De Roma, Antwerpen
Sheppard
Effenaar, Eindhoven
20:00
Allan Rayman
Tolhuistuin, Amsterdam
Black Box Revelation
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Millennium Jazz Orchestra - Leonard Bernstein
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Miya Folick
Botanique, Brussel
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Spirit Fest
Cinetol, Amsterdam
20:00
HEDON ACADEMY
Hedon, Zwolle
Milk And Bone
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Alexander Ullman
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Surfbort / Wolf Alice
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
20:15
The Bluebirds
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Zienema: The Poetess
Vera, Groningen
20:30
Purper - Purper's Passie
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Lavalu - Solitary High
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Nederlands Studenten Jazz Orkest
Simplon, Groningen
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
21:30
In 't Hof
Cacaofabriek, Helmond
22:30
Biscuits
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 12 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - Het leven an sich
Theaterpand Weesp, Weesp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Willem, Papendrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar