Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cul de Sac
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Munttheater
Weert
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
People's Place
Amsterdam
20:30
Cobblestone
Oldenzaal
20:30
Brebl
Nijmegen
21:30
Vera
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Meervaart
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Sneek
Sneek
Munttheater
Weert
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
't Nonnetje
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
14:30
013
Tilburg
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Live Stage Marnix
Bennekom
Muziekgieterij
Maastricht
De Spieghel
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
20:00
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Grenswerk
Venlo
Paard
Den Haag
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Bitterzoet
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
woensdag 19 april 2017
20:00
Simone Croes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Messer Chups
dB's, Utrecht
20:00
Roadburn Festival 2017: Hard Rock Hideout - Official Pre-Party
Cul de Sac, Tilburg
José James
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Markant Uden, Uden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Dok6, Panningen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Harry Sacksioni
De Doelen, Rotterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
George van Houts - Kom Plot
Munttheater, Weert
Racoon
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
De Meerpaal, Dronten
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Frances
People's Place, Amsterdam
20:30
Whitney Rose
Cobblestone, Oldenzaal
20:30
Okabe Family / Xavi Torres Trio
Brebl, Nijmegen
21:30
Gaye Su Akyol
Vera, Groningen
Persefone
Doornroosje, Nijmegen
22:00
The Cosmic Carnival
Paradiso, Amsterdam
22:00
Pauls Po Group
BIRD, Rotterdam
donderdag 20 april 2017
Micha Wertheim - Iemand Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
Paul de Munnik
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Koornbeurs, Franeker
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Schoft
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Harry Sacksioni
Theater de Speeldoos, Baarn
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel - De Onzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de Lach
Goudse Schouwburg, Gouda
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Sneek, Sneek
Sanne Wallis de Vries - Gut
Munttheater, Weert
Daniel Lohues - Moi
Theaterhotel Almelo, Almelo
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Chassé Theater, Breda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Veste, Delft
Lorrèn
't Nonnetje, Amersfoort
De Dijk
Theater de Spiegel, Zwolle
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
19:30
J. Bernardt
Trix, Antwerpen
19:30
Ivar
Melkweg, Amsterdam
19:30
Nightstalker / Stone in Egypt / Black Burned Blimp
Willemeen, Arnhem
20:00
Her Majesty
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Mechelen, Mechelen
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Roots Riders
Gebr. De Nobel, Leiden
Zitakula
Paradiso, Amsterdam
Moss
Tolhuistuin, Amsterdam
HAEVN
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Betty Soo / Michael Fracasso
Live Stage Marnix, Bennekom
The Veils
Muziekgieterij, Maastricht
Bartek
De Spieghel, Groningen
20:00
Amongster / Handed
Paard, Den Haag
Nouveau Vélo / The Homesick
Patronaat, Haarlem
20:00
Sue the Night
Vera, Groningen
20:00
Jens Lekman
TivoliVredenburg, Utrecht
The Paladins
Grenswerk, Venlo
Jett Rebel
Paard, Den Haag
20:00
Cocaine Piss
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mazu / MNHM / Stöma
Winston, Amsterdam
The Cosmic Carnival
De Weijer, Boxmeer
20:15
Tamikrest
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Flip Noorman - Make-up
De Weverij, Zierikzee
20:15
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
LOS - VAST
Theater Idea, Soest
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Niels Geusebroek - Wildfire
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cristina Branco - Insomnia
De Doelen, Rotterdam
20:15
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Typhoon - Moro Lobi
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Noah Guthrie
Bitterzoet, Amsterdam
O'Dreams
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven