Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Botanique
Brussel
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Dizzy
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Sugar Factory
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Theater het Hof
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Maaspoort
Venlo
Duycker
Hoofddorp
Haags Pop Centrum
Den Haag
Bitterzoet
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
16:30
Concerto
Amsterdam
Iduna
Drachten
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:00
Concerto
Amsterdam
19:30
P60
Amstelveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
CinéPalace
Kortrijk
Paard
Den Haag
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Atak
Enschede
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Tivoli
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Dr. Anton Philipszaal
Den Haag
20:15
EKKO
Utrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
RASA
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
21:00
013
Tilburg
Tivoli
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
Rotown
Rotterdam
Vorstin
Hilversum
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Theater het Hof
Arnhem
Rodahal
Kerkrade
Theater De Willem
Papendrecht
Nieuwe Nor
Heerlen
Musis
Arnhem
Cafe Averechts
Utrecht
De Bakkerij
Castricum
Bar Twinns
Ermelo
Beauforthuis
Austerlitz
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
woensdag 23 april 2014
Kaiser Chiefs
Botanique, Brussel
20:00
Manecas Costa
De Helling, Utrecht
20:00
John Coffey / Knalland / Mister and Mississippi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Manecas Costa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Wink Burchman
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Gozu
Musicon, Den Haag
20:00
Benefiet Alpe D'Huzes Team Bondgenoten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Wende Snijders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Cristina Branco - Alegria
De Oosterpoort, Groningen
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Posttheater, Arnhem
Michael Prins
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Kristopher Roe
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Haarlemse Popscene: Aina / Gyo Kretz
Patronaat, Haarlem
20:30
Dinerconcert Hermine Deuloo/ Rembrandt Frerichs
De Badcuyp, Amsterdam
21:00
James Walsh
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Ben van den Dungen Kwartet
Dizzy, Rotterdam
22:00
Public Service Broadcasting
Vera, Groningen
22:00
Roos van Nijmegen: In Orbit + Merchants of Moments + These People
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Geppetto & The Whales
Paradiso, Amsterdam
22:00
Coely / Kenturah's Kitchen / Peter Beets / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
donderdag 24 april 2014
Glennis Grace
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - RouwRevue
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Live From Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
Bløf
Duycker, Hoofddorp
Ampline
Haags Pop Centrum, Den Haag
Green Lizard
Bitterzoet, Amsterdam
Stef Bos
De Muze, Noordwijk
16:30
Melanie De Biasio
Concerto, Amsterdam
Pestilence + Supports
Iduna, Drachten
19:00
Jammin' @ Thursday Tunes with The Munchies
CC Muziekcafé, Amsterdam
19:00
Jungle By Night
Concerto, Amsterdam
19:30
Adams
P60, Amstelveen
20:00
Youp van 't Hek & Thomas Verbogt - Mooie verhalen
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Murth Mossel
Diligentia, Den Haag
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Dolf Jansen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Erik van Muiswinkel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Katinka Polderman
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Martijn Koning
Markant Uden, Uden
20:00
Micha Wertheim
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Guido Weijers - V
Agnietenhof, Tiel
Racoon
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Katie Melua
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Savoy Room
BIRD, Rotterdam
20:00
Kris Berry & Perquisite + Rita Zipora
Mezz, Breda
20:00
Alain Clark
Luxor Live, Arnhem
20:00
House of Cosy Cushions
CinéPalace, Kortrijk
Triggerfinger
Paard, Den Haag
20:00
Kypski & The Mantangi String Quartet
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
ROMEIN XL: KATIE MELUA
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Dinosaur Truckers
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Incubated Music: Boring Pop / De Koning Der Dieren / Naive Set
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Dinerconcert met Njambi
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Klub Bulk: GVRens + THIS X THAT + MIXMONSTER OORWORM!
Mezz, Breda
20:00
Jacco Gardner
Atak, Enschede
20:00
Omar Ahaddaf / Soundos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Novastar
Tivoli, Utrecht
20:15
Scott Stapp
De Helling, Utrecht
Pater Moeskroen - Karavaan
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Dan Bern
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Karsu Dönmez
Dr. Anton Philipszaal, Den Haag
20:15
Clash of the Titans - halve finale #2
EKKO, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Zaantheater, Zaandam
20:30
Chris van der Ende - Gek
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Celine Cairo
Theater de Speeldoos, Baarn
Jacqueline Govaert
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Tribute2 BobMarley by Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Miguel Rodriguez
RASA, Utrecht
IQ
Melkweg, Amsterdam
Kraantje Pappie
Effenaar, Eindhoven
21:00
Bade / Sunday Sun
013, Tilburg
James Walsh
Tivoli, Utrecht
21:00
Indian Askin / The Afterveins
Winston, Amsterdam
21:00
Patro Doc: Michael Prins presenteert
Patronaat, Haarlem
traumahelikopter + Afterpartees
Rotown, Rotterdam
Fischer-Z
Vorstin, Hilversum
21:30
Stuurbaard Bakkebaard
Burgerweeshuis, Deventer
John Paul Keith
Vera, Groningen
23:00
Abstract / Be Charm'D / Odin
Doornroosje, Nijmegen
vrijdag 25 april 2014
Tim Knol
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
UB40
Rodahal, Kerkrade
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater De Willem, Papendrecht
Customs
Nieuwe Nor, Heerlen
Live From Buena Vista
Musis, Arnhem
Koningsnacht Café Averechts
Cafe Averechts, Utrecht
Ampline
De Bakkerij, Castricum
Kingsnight Ermelo
Bar Twinns, Ermelo
Stef Bos
Beauforthuis, Austerlitz
Of Mice and Men
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Battles of 1977
Baroeg, Rotterdam
19:00
May Janis & JamiroVibe @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Wende Snijders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ilse DeLange
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen