De Dijk in Paradiso op donderdag 17 december 2009

  • De Dijk
    Paaspop Schijndel 2012
    © Marcel Poelstra
  • De Dijk
    Dauwpop 2012
    © Tim van Veen
DO.
17 DEC
DE DIJK Grote Zaal, 20:00 uur Paradiso, Amsterdam
2009
Hoofdprogramma De Dijk
Voorprogramma Swelter

Concert heeft al plaatsgevonden

Let op! Dit concert vond plaats op donderdag 17 december 2009.
Dat is 6149 dagen geleden.

Concert uitverkocht
De Dijk in Paradiso is uitverkocht.
Dit concert was uitverkocht.

Meer concerten zoals deze

Foto's van De Dijk , Swelter

Foto De Dijk te De Dijk - 11/06 - TivoliVredenburg Foto De Dijk te De Dijk - 8/12 - Atak Foto De Dijk te Bospop 2022 - Zaterdag Foto De Dijk te Ribs & Blues 2016 Foto De Dijk te Appelpop 2006 Foto De Dijk te De Dijk - 8/12 - Atak
 
Bekijk alle 160 foto's van De Dijk
Bekijk alle 2 foto's van Swelter

Gerelateerde concerten

Gerelateerd nieuws

Leden die hier naar toe zijn geweest