Podium Cadeaukaart
Dit podium accepteert de Podium Cadeaukaart, dé cadeaukaart voor theater en concert. Inwisselbaar bij 300+ podia in Nederland en België. Leuk om cadeau te geven! Bestel hier.
Informatie over dit concert
De Belgische saxofonist Matthias van den Brande, zelf kleurenblind, brengt met zijn kwartet een persoonlijk eerbetoon aan de abstracte schilder Mark Rothko. Geïnspireerd door Rothko’s kleurvlakken ontstaan originele composities. In een creatief samenspel van Van den Brande op tenorsaxofoon, Jean-Paul Estiévenart op trompet, bassist Tijs Klaassen en drummer Wouter Kühne, wordt een prachtig sferisch klanktapijt geweven. Het kwartet creëert een ontroerend samenspel van klanken en klankkleuren. Dit concert maakt deel uit van de serie ‘Jazz Compleet’, waarbij de Rabo Zaal wordt omgetoverd tot een intieme jazzclub met tafeltjes. Bezoekers kunnen genieten van allurevolle artiesten, inclusief een kopje koffie of thee voor de pauze en een glaasje wijn, bier of fris met een hapje tijdens de pauze.
Submit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!
Concert locatie en overnachtingen
Dit concert wordt gehouden in Theater De Lievekamp in Oss. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van Theater De Lievekamp in Oss? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Matthias Van den Brande Quartet in Theater De Lievekamp plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.

