La Rosa Ensemble in Chassé Theater op zondag 25 april 2027

ZO.
25 APR
LA ROSA ENSEMBLE Kleine zaal, 15:00 uur Chassé Theater, Breda
2027
Hoofdprogramma La Rosa Ensemble
Toegang € 21,00

Podium Cadeaukaart

Podium Cadeaukaart

Dit podium accepteert de Podium Cadeaukaart, dé cadeaukaart voor theater en concert. Inwisselbaar bij 300+ podia in Nederland en België. Leuk om cadeau te geven! Bestel hier.

Informatie over dit concert

Het La Rosa Ensemble, bestaande uit zanger Anass Habib, accordeonist Benoît Rey en gitarist/oedspeler Göksel Yilmaz, presenteert hedendaagse interpretaties van traditionele Midden-Oosterse liederen. De groep neemt het publiek mee door een rijke cultuurgeschiedenis met eeuwenoude liederen in het Arabisch, Aramees, Turks en Sefardisch. Thema's als liefde, verbondenheid, heimwee en verlangen staan centraal. Door te zingen in verschillende talen draagt het ensemble een boodschap van vrede en broederschap uit. Ze spelen ook nummers van de legendarische Libanese zangeres Fairuz. Het optreden belooft een meeslepende ervaring, geworteld in traditionele muziek maar met een frisse, eigentijdse klank.

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!

Concert locatie en overnachtingen

Dit concert wordt gehouden in Chassé Theater in Breda. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van Chassé Theater in Breda? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat La Rosa Ensemble in Chassé Theater plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.

[Open kaart fullscreen]

Meer concerten zoals deze