Podium Cadeaukaart
Dit podium accepteert de Podium Cadeaukaart, dé cadeaukaart voor theater en concert. Inwisselbaar bij 300+ podia in Nederland en België. Leuk om cadeau te geven! Bestel hier.
Informatie over dit concert
Pim Muda en Sabine Krol brengen in 'Laat Me' een intens en meeslepend eerbetoon aan Ramses Shaffy en Liesbeth List. Dit theaterconcert presenteert het repertoire dat het Nederlandse chanson zijn ziel gaf: vrij, hartstochtelijk en zonder reserves. De nummers variëren van groots en meeslepend tot verstild en ontroerend, met muziek die nog altijd vlamt. Pim Muda vertolkt Shaffy's repertoire rauw, teder en bezield, en neemt het publiek mee naar de hartstocht van de legendarische artiest. Sabine Krol brengt Liesbeth List met helderheid en emotionele kracht, als Shaffy's perfecte tegenstem. Hun samenzang creëert opnieuw de zeldzame spanning die de liederen onvergetelijk maakt. De avond, vernoemd naar Shaffy’s bekende dubbel-lp, bevat klassiekers zoals 'Laat me', 'Pastorale' en 'Zing, vecht, huil, bid, lach, werk en bewonder'. Theatrale momenten werpen een nieuw licht op de diepere lagen van verlangen, vrijheid, overgave en humor die achter de muziek en teksten schuilgaan. Een theaterconcert dat raakt en niet meer loslaat, onder begeleiding van de band Legendary Albums Live.
Submit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!
Concert locatie en overnachtingen
Dit concert wordt gehouden in Theater de Voorveghter in Hardenberg. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van Theater de Voorveghter in Hardenberg? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Pim Muda & Sabine Krol - Laat Me in Theater de Voorveghter plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.
Meer concerten zoals deze
Gerelateerde concerten
-
vr 23 okt `26
-
di 27 okt `26
-
do 29 okt `26
-
vr 30 okt `26
-
za 31 okt `26

