Heather Nova in C.C. Zwaneberg op zondag 21 februari 2027

  • Heather Nova
    Bospop 2010
    © Erik Luyten
  • Heather Nova
    Crossing Border Den Haag 2011
    © Gertjan van der Loo
ZO.
21 FEB
HEATHER NOVA 20:00 uur C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
2027
Hoofdprogramma Heather Nova

Koop tickets voor dit concert

Bestel tickets Heather Nova in C.C. Zwaneberg
Tickets Heather Nova:
zo 21 feb
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
€ 31,50 - 35,00

Informatie over dit concert

Heather Nova, bekend sinds haar doorbraakalbum ‘Oyster’ in 1994, heeft zich gevestigd als een vooraanstaande artiest in de internationale indiepopscene. Met haar krachtige en tegelijk engelachtige stem brengt ze meeslepende songs uit, zowel op albums als tijdens wereldwijde optredens. Haar live performances, soms begeleid door enkel een cellist, staan centraal voor haar fans, waarbij ze zowel grote festivals als intieme theaters weet te betoveren. Haar dertiende album, ‘Breath and Air’, uitgebracht in februari 2025, bevat sfeervolle nummers vol melodie en tekst, die uitnodigen tot reflectie en verbinding. In maart 2026 volgde een live dubbelalbum, opgenomen tijdens een uitverkochte Europese tournee, waarop oudere favorieten en nieuwe nummers puur en intens worden uitgevoerd. Heather Nova benadrukt de magie van livemuziek en de waarde van echte menselijke verbinding, die ontstaat door samen muziek te beleven.

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!

Concert locatie en overnachtingen

Dit concert wordt gehouden in C.C. Zwaneberg in Heist-op-den-Berg. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van C.C. Zwaneberg in Heist-op-den-Berg? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Heather Nova in C.C. Zwaneberg plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.

[Open kaart fullscreen]

Meer concerten zoals deze

Foto's van Heather Nova

Foto Heather Nova te Crossing Border Den Haag 2011 Foto Heather Nova te Heather Nova - 06/06 - Openluchttheater De Goffert Foto Heather Nova te Heather Nova - 3/8/06 - Effenaar Foto Heather Nova te Heather Nova - 05/10 - Paradiso Foto Heather Nova te Heather Nova - 30/1 - Theaters Tilburg Foto Heather Nova te Heather Nova - 28/03 - Stevenskerk
 
Bekijk alle 106 foto's van Heather Nova

Gerelateerde concerten

Gerelateerd nieuws