Ernst Reijseger & Mario Forte & Harmen Fraanje in De Roode Bioscoop op woensdag 09 september 2026

WO.
09 SEP
ERNST REIJSEGER & MARIO FORTE & HARMEN FRAANJE 20:00 uur De Roode Bioscoop, Amsterdam
2026
Toegang € 20,00

Podium Cadeaukaart

Podium Cadeaukaart

Dit podium accepteert de Podium Cadeaukaart, dé cadeaukaart voor theater en concert. Inwisselbaar bij 300+ podia in Nederland en België. Leuk om cadeau te geven! Bestel hier.

Informatie over dit concert

Ernst Reijseger staat bekend om zijn uitzonderlijke benadering van de cello. Klassiek geschoold, maar vrij improviserend, bespeelt hij de cello niet alleen met een strijkstok, maar ook als een gitaar, contrabas of percussie-instrument. Hij brak internationaal door met zijn muzikale bijdragen aan de films van Werner Herzog. Violist Mario Forte heeft zijn hele leven de wereld rondgereisd en invloeden van overal meegenomen. Hij werkte eerder samen met Mark Feldman en Richard Bona. Harmen Fraanje is een van de meest vooraanstaande pianisten van zijn generatie. Hij is een veelzijdige musicus die op hoog niveau samenwerkt met allerlei soorten muzikanten. Als pianist is hij een virtuoos die even uitdagend als bescheiden is.

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!

Concert locatie en overnachtingen

Dit concert wordt gehouden in De Roode Bioscoop in Amsterdam. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van De Roode Bioscoop in Amsterdam? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Ernst Reijseger & Mario Forte & Harmen Fraanje in De Roode Bioscoop plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.

[Open kaart fullscreen]

Meer concerten zoals deze

Gerelateerde concerten