Koop tickets voor dit concert
Informatie over dit concert
Op 3 oktober 2026 opent La Tricoterie - Fabrique De Liens in Brussel haar deuren voor een bijzondere muzikale avond. The Jazz Room brengt een eerbetoon aan twee van de grootste namen uit de jazz- en popgeschiedenis: Frank Sinatra en Louis Armstrong.
Gedurende een uur neemt een getalenteerd gezelschap je mee langs tijdloze klassiekers. Denk aan Sinatra’s iconische Fly Me to the Moon en My Way, maar ook aan Armstrongs onvergetelijke What a Wonderful World en When You’re Smiling. De nummers worden in een intieme setting opnieuw tot leven gebracht, met respect voor de originele arrangementen maar met een eigen, frisse interpretatie.
De locatie, La Tricoterie, staat bekend om haar sfeervolle en chique ambiance, ideaal voor een avond waarin muziek en gezelligheid samenkomen. Het concert is toegankelijk voor een breed publiek, al dienen minderjarigen begeleid te worden door een volwassene. De toegang is ook geschikt voor personen met een beperkte mobiliteit.
Voor wie de magie van Sinatra en Armstrong eens op een andere manier wil ervaren, is dit een avond om niet te missen. Geniet van een muzikale reis door de tijd, midden in het hart van Brussel.
Submit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!
Concert locatie en overnachtingen
Dit concert wordt gehouden in La Tricoterie - Fabrique de liens in Brussel. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van La Tricoterie - Fabrique de liens in Brussel? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat The Jazz Room : un hommage à Frank Sinatra et à Louis Armstrong in La Tricoterie - Fabrique de liens plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.
