Koop tickets voor dit concert
Informatie over dit concert
Op 20 november 2026 om 18:45 uur kun je in de Grote Kerk in Apeldoorn genieten van Candlelight: Het beste van Hans Zimmer. Dit bijzondere concert duurt zestig minuten en brengt de meest iconische filmmuziek van de componist tot leven. Denk aan meeslepende stukken uit films als Inception, The Lion King, Interstellar, Dunkirk en Pirates of the Caribbean. Ook minder voor de hand liggende werken, zoals Discombobulate uit Sherlock Holmes en Zooster’s Breakout uit Madagascar, passeren de revue.
De uitvoering is in handen van een strijkkwartet. De precieze bezetting wordt later bekendgemaakt, maar de combinatie van kaarslicht en live strijkers zorgt voor een intieme en sfeervolle ervaring. De Grote Kerk is rolstoeltoegankelijk. Houd er rekening mee dat de deuren vijfenveertig minuten voor aanvang opengaan en dat laatkomers geen toegang krijgen. De minimumleeftijd is acht jaar; bezoekers onder de zestien jaar moeten worden begeleid door een volwassene. Dit concert biedt een unieke kans om de kracht van Zimmers filmmuziek op een geheel nieuwe manier te beleven.
Submit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!
Concert locatie en overnachtingen
Dit concert wordt gehouden in De Grote Kerk Apeldoorn in Apeldoorn. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van De Grote Kerk Apeldoorn in Apeldoorn? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Candlelight concerts: Het beste van Hans Zimmer in De Grote Kerk Apeldoorn plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.

