Madison Beer in Ziggo Dome op donderdag 21 mei 2026

  • Madison Beer
    Madison Beer - 29/02 - AFAS Live
    © Irwan Notosoetarso
  • Madison Beer
    Madison Beer - 29/02 - AFAS Live
    © Irwan Notosoetarso
DO.
21 MEI
MADISON BEER 19:30 uur Ziggo Dome, Amsterdam
2026
Hoofdprogramma Madison Beer
Voorprogramma Isabel Larosa
Lulu Simon

Concert heeft al plaatsgevonden

Let op! Dit concert vond plaats op donderdag 21 mei 2026.
Dat is 43 dagen geleden.

Overzicht tickets dit concert

Tickets Madison Beer in Ziggo Dome
DEZE Madison Beer TICKETS WAREN BESCHIKBAAR:
do 21 mei
Ziggo Dome, Amsterdam

Informatie over dit concert

Madison Beer is een platinumverkopende, tweemaal GRAMMY-genomineerde zangeres, songwriter, producer en auteur. Sinds haar debuut op 13-jarige leeftijd bouwde ze een carrière op met meerdere releases en tournees. Haar tweede studioalbum Silence Between Songs leverde haar een GRAMMY-nominatie op en een notering in de Billboard 200. Haar videoclip “Sweet Relief” behaalde snel meer dan een miljoen views en “Spinnin” vormde de basis voor haar derde tour. The Spinnin Tour bestond uit meer dan 60 concerten in de VS, Europa, het VK en Australië. Madison ontving haar tweede GRAMMY-nominatie voor “make you mine” in de categorie Best Dance Pop Recording. Het nummer bereikte de nummer-1-positie in Billboard’s Dance Airplay-chart.

Meer concerten zoals deze

Foto's van Madison Beer , Isabel Larosa , Lulu Simon

Foto Madison Beer te Madison Beer - 29/02 - AFAS Live Foto Madison Beer te Madison Beer - 29/02 - AFAS Live Foto Madison Beer te Madison Beer - 29/02 - AFAS Live Foto Madison Beer te Madison Beer - 29/02 - AFAS Live Foto Madison Beer te Madison Beer - 29/02 - AFAS Live Foto Madison Beer te Madison Beer - 29/02 - AFAS Live
 
Bekijk alle 12 foto's van Madison Beer

Gerelateerd nieuws

Leden die hier naar toe wilden